Home / ד"ר מיכאל איצקסון / תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

יש לך פטמות שקועות? אולי תתפלאי לגלות שזוהי תופעה שכיחה למדי, גם בקרב גברים. אם את לא מרוצה מהמראה השטוח והשקוע של הפטמה שלך, ומעוניינת לבצע ניתוח תיקון, קחי בחשבון שיש כירורגים פלסטיים שלא מנתחים כל פטמה, מאחר ופעמים רבות זוהי תחושה סובייקטיבית אבל לא כזו המצדיקה ניתוח.

רופאים כאלו הם בעלי יושרה מקצועית ואחריות רבה ולא ימהרו להעלות אותך על שולחן הניתוחים אם אין צורך בכך.

תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון יקנה לך את הביטחון שאת מטופלת על ידי מנתח בעל יושרה מקצועית ומומחה בניתוחי חזה לתיקון פיטמה שקועה.

טיפולי תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

פטמה שקועהבמצב טבעי פטמה אמורה להיות זקורה. כשהיא שקועה, משמעות הדבר שהיא נבלעת בבסיס העטרה ואינה בולטת, לעתים אפילו לא ניתן לראות אותה. במקרים חריגים יותר, היא אפילו שוקעת כלפי פנים.

לעתים התופעה של פטמה שקועה מתרחשת רק בפטמה אחת ולמעשה זה המצב היותר נפוץ, ולעתים בשתיהן.

אין כל סכנה בריאותית בפטמה שקועה והבעיה היא אסתטית בלבד, למעט אצל נשים המעוניינות להניק, אז יכולות להיווצר בעיות בהנקה ואפילו כאבים.

הסיבות לפטמה שקועה יכולות להית פגם גנטי מולד, או שהיא הופכת לכזו עם השנים, במקביל להזדקנות העור, בשל צינוריות חלב קצרות יותר שמושכות את הפטמה פנימה או בגלל חולשה בסיבי השרירים שכרוכים במבנה הפטמות.

כמו כן, אם לפתע הפטמה שוקעת, יש להיבדק מיידית אצל רופא, מאחר והיווצרות פתאומית של פטמה שקועה היא אחד הסממנים לסרטן השד.

לפני תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון מתקיימת פגישת הכרות וייעוץ שבמהלכה נבדקת ונמדדת הפטמה וחומרת השקיעה שלה. בהתאם לממצאיו, יקבע ד"ר מיכאל איצקסון את הטכניקה בה יעשה שימוש בהליך הכירורגי.

שיטות ניתוח פטמה שקועה

פטמות שקועות - לפני ואחרי תיקוןאם הפטמה היא שקועה אולם ניתן לשלוף אותה החוצה די בקלות, השיטה המועדפת לתיקון היא באמצעות הזרקת חומרי מילוי שדוחפים את הפטמה כלפי מעלה. זהו הליך קצר ומהיר המבוצע בהרדמה מקומית וניתן לראות את התוצאות באופן מיידי, כמו גם לשוב מיידי לשגרת החיים.

כאשר הפטמה היא שקועה קלות וקיים קושי קל לשלוף אותה החוצה, יבחר הכירורג הפלסטי לעשות שימוש בהזרקת חומרי מילוי וישלב את ההליך הזה עם תפירה תת עורי של הרקמות המצויות מתחת לפטמה, זאת כדי למנוע את שקיעתה בשנית.

במצבים המוגדרים כיותר קשים, כלומר, הפטמה שקועה ולא ניתן לשלוף אותה החוצה, אפילו לא בהפעלת כוח ולחץ, יבוצע ניתוח פלסטי של תיקון פטמה שקועה אצל ד"ר מיכאל איצקסון. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית שאורכו כשעה. במהלך הניתוח מבוצע חתף קטן בבסיסה של הפטמה. דרך חתך זה יפריד הכירורג הפלסטי בין הפטמה לבין הרקמות שמחוברות אליה וגורמות למשיכתה פנימה.

לאחר שישחרר את הפטמה, יבצע הכירורג הפלסטי תפר תת עורי, באופן שלא יאפשר לפטמה לשקוע שוב.

אם הסיבה לקיומה של פטמה שקועה היא צינוריות חלב קצרות יותר אשר מושכות את הפטמות כלפי פנים, ינתק הכירורג הפלסטי לחלוטין את הצינוריות, אך ורק בתיאום מלא עם המנתחת ולאחר וידוא כוונותיה וכי אינה מתכוונת להניק בעתיד. במידה והיא כן מתכוונת להניק, לא ינותקו צינוריות החלב.

לאחר ההליך הכירורגי את תשוחררי לביתך, אחרי כמה שעת התאוששות במרפאה. אזור הפטמות יהיה חבוש למשך כמה ימים ולאחר ההחלמה ייעלמו גם הצלקות במקומות בהם בוצע החתך.

קבלת ייעוץ חינם והשוואת מחירים

רוצה לקבל מידע נוסף על ניתוח תיקון פטמה שקועה והצעות מחיר מד"ר מיכאל איצקסון? רוצה לקבל הצעות מחיר גם מרופאם כירורגיים נוספים כדי שתוכלי לבצע השווא מחירים קלה ונוחה?

אין צורך להתחיל לעשות עבודת מחקר. מלאי את פרטייך בטופס ההתקשרות שבאתר ותקבלי הצעות מחיר, פרטים ומידע מקיף על תיקון פטמה שקועה, באופן מסודר ונוח.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי תיקון פטמה שקועה

Check Also

תיקון פטמה שקועה

נשים וגברים מוצאים את הליקוי של פטמה שקועה כמביך ולמזלם קיימים פתרונות לתיקון המצב...[קראו עוד...]