Home / ד"ר רון עזריה / ד"ר רון עזריה – תיקון פטמות שקועות

ד"ר רון עזריה – תיקון פטמות שקועות

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר רון עזריה תיקון פטמות שקועותסובלת מפטמה שקועה? יכול להיות שאת מסתדרת עם הפן האסתטי אולם את חוששת לבעיות בזמן ההנקה. למצבים כאלו, אסתטיים ובריאותיים, יש פתרון פלסטי אסתטי שהוא תיקון פטמות שקועות.

אם את שואלת את עצמך היכן כדאי לך לבצע את הניתוח, תמצאי באתר המלצות על כירורגים פלסטיים מובילים בתחומם, כמו ד"ר רון עזריה, כירורג פלסטי מקצועי ומנוסה ומתמחה בתיקון פטמות שקועות.

מהן פטמות שקועות

מדובר על מצב שהוא די שכיח, גם אצל גברים. בעוד שמרבית הגברים אינם מייחסים לתופעה חשיבות רבה, אצל נשים הבעיה נחלקת לאספקט האסתטי, בו הפטמה היא שקועה ולא זקורה החוצה כמו בשד נורמטיבי וכן בעיה בריאותית, מאחר ולעתים פטמה שקועה גורמת לכאבים בשד . כמו כן, נשים המבקשות להניק, ימצאו קושי ניכר, עד אי יכולת לחלוטין, להניק את ילדן.

מראה הפטמה הוא שטוח ובמצבים קשים יותר היא ממש שקועה בעור, כאילו מבצעת פעולה הפוכה מהנורמה. אצל חלק מהנשים מדובר על פטמה שקועה אחת בלבד.

הסיבה להיווצרות התופעה היא פגם מולד, היווצרות השקיעה עם הזמן והגיל, סרטן שד, צינוריות חלב קצרות מדי שמושכות אותה כלפי פנים, חולשה של סיבי השריר ועוד. לתשומת לבכן, אם הפטמה החלה לפתע לשקוע, אנא גשו מיידית לרופא המשפחה כדי לשלול אפשרות של סרטן השד.

ד"ר רון עזריה תיקון פטמות שקועות – מרפאת DR

פטמות שקועות - לפני ואחרי תיקוןהטיפול לתיקון הפטמה השקועה אצל ד"ר עזריה נקבע בהתאם לדרגת החומרה של הפטמה. לצורך כך מקפיד ד"ר רון עזריה לקיים פגישת יעוץ מקדימה, כדי לבחון את הפטמה ומצבה ולספק הסברים למטופלת על שיטת הטיפול הטובה ביותר למצבה.

אם המצב אינו מאד קיצוני והפטמות שטוחות אולם מזדקרות בתגובה לגירוי חושי, למשל קור, ניתן להוסיף לה גובה באמצעות חומרי מילוי המוזרקים לבסיס הפומה. הם דוחפים אותה כלפי מעלה והפטמה מזדקרת החוצה. הליך כזה מתבצע בהרדמה מקומית ונמשך דקות ספורות.

במצבים בהם הפטמה שקועה אולם במידה מועטה, ניתן לתקן אותה באמצעות ניתוח פשוט שבמהלכו מוציאים את הפטמה כלפי חוץ ותופרים את הרקמה שמתחת לפטמה, באופן שלא יאפשר את שקיעתה בשנית.

במקרים הקשים ביותר, בהם הפטמה שקועה לחלוטין ולא ניתן להוציא אותה, יבצע ד"ר רון עזריה תיקון פטמות שקועות. במהלך ניתוח זה יבצע הכירורג חתך קטן בבסיס הפטמה באופן שיאפשר לו להפריד את הפטמה מהרקמה שתחתיה, זו האחראית למשיכת הפטמה פנימה. לאחר מכן הוא יתפור את הפטמה באופן שלא יאפשר את שקיעתה פעם נוספת.

משך הניתוח הוא כשעה והוא מבוצע בהרדמה מקומית. המנותחת תשוחרר לביתה ביום הניתוח ולאחר מספר שעות התאוששות. לאחר הניתוח לא יישארו צלקות, לפחות לא כאלו שניתן לראותן.

החלמה ותוצאות

זמן ההחלמה מניתוח פטמה שקועה הוא קצר וניתן לחזור לשגרת היום כמעט באופן מיידי.

התוצאות מספקות מענה בפן האסתטי, כשהחזה נראה שלם ומעוצב יותר עם פטמה בולטת.

בפן הגופני, חל שיפור ניכר ביכולת להניק.

הצעת מחיר מד"ר עזריה ו/או מנתחים אחרים

אם את מעוניינת לקבל מידע נוסף על ד"ר רון עזריה תיקון פטמות שקועות ועל ההליכים השונים, תוכלי למצוא באתר את כל הדרוש לך, כמו גם הצעות מחיר, גם של כירורגים פלסטיים נוספים, מומחים ומנוסים, חוות דעת, המלצות ופירוט כל ההליכים.

את יכולה לחסוך לעצמך זמן חיפוש יקר ושוטטות מייגעת באינטרנט, וכן כסף רב, אחרי שתבצעי השוואת מחירים בין הצעות המחיר שתקבלי ממרפאות אסתטיקה מובילות וכירורגים פלסטיים מומחים ובעלי שם.

כדי ליהנות מכל המידע הממוקד והאפקטיבי, מלאי את פרטייך בטופס המקוון שבאתר וקבלי את כל ההצעות הדרושות לך כדי לקבל החלטה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 

תמונות לפני ואחרי תיקון פטמות שקועות

Check Also

תיקון פטמה שקועה

נשים וגברים מוצאים את הליקוי של פטמה שקועה כמביך ולמזלם קיימים פתרונות לתיקון המצב...[קראו עוד...]