Home / פטמות שקועות / תיקון פטמה שקועה

תיקון פטמה שקועה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ליקוי אסתטי שכיח בקרב גברים ונשים הוא תופעת הפטמה השקועה. כשמה, במקום להזדקר כלפי חוץ היא שוקעת פנימה. נשים רבות מוצאות את הליקוי הזה כמביך ולא נעים ולמזלן קיימים פתרונות אסתטיים לשיפור המצב.

לפנייך מידע על תיקון פטמה שקועה.

תוצאות מוכחות

תיקון פטמה שקועהפטמה שקועה, או שטוחה, נבלעת בתוך בסיס העטרה וזו הסיבה למראה השקוע שלה. זו תופעה שיכולה להיווצר עקב פגם מולד וגם כתוצאה מטראומה, זיהום, גיל כרונולוגי ואף סרטן השד, כשלעתים היא נגרמת רק בשד אחד ולא בשניהם. בכל מקרה אם חל שינוי במבנה וצורת הפטמה יש לבדוק זאת כדי לשלול תרחישים רפואיים שאינם אסתטיים בלבד.

הפטמה מתחילה לבלוט כבר בגיל ההתבגרות מעל השד שמכיל צינוריות חלב שמחוברות אליה. אם רקמת החיבור בין השד לפטמה אינה תקינה, זה מה שיגרום לה לשקוע במקום לבלוט כלפי חוץ, בעצם גורמת להיפוך הפטמה ששוקעת במקום לצאת.

במצבים בהם הפטמה שקועה קלות אולם ברוב המקרים היא מזדקרת החוצה ואף מגיבה לגירויים מכניים כמו קור, או יניקה, ההמלצה היא שלא לבצע תיקון פטמה שקועה.

לעומת זאת, אם מדובר על פטמה השקועה בכל מצב ולא מזדקרת ובולטת החוצה גם במצבים של גירוי מכני, זה הזמן לשקול תיקון פטמה.

כיצד מתבצע תיקון פטמה שקועה

ישנן מספר שיטות, כשהיעילה מביניהן היא באמצעות ניתוח פלסטי שמתבצע בהרדמה מקומית ונמשך כארבעים דקות. במהלך הניתוח חותך הכירורג חתך קטן כדי להפריד בין הפטמה לרקמה שמתחתיה, שהיא זו שמושכת את הפטמה פנימה. ההפרדה גורמת לפטמה להתרומם ולהזדקר. בתום ההליך תופר הכירורג את האזור במעין קשר שימנע שקיעה חוזרת של הפטמה.

הליך זה הוא קצר, יעיל ועם תוצאות הנשמרות לאורך זמן, אולם החסרון העיקרי שלו הוא כי ניתוח כזה עלול פגוע בצינוריות החלב ולמנוע אפשרות הנקה בעתיד. כך שאם את מתכננת להיניק, תוכלי לבחור בפרוצדורה אחרת כמו הזרקה של חומר מילוי לפטמה שמשפר את המראה באופן ניכר ולא פוגע באפשרות להיניק, כמו גם חזרה מהירה לשגרת היום. חומרי המילוי יכולים להיות זמניים או קבועים אולם בכל מקרה ייתכן ותצטרכי לחזור על הפרוצדורה הזו בשנית.

אם מדובר בפטמות שקועות באופן קל ושנגרמות בשל הריון, ניתן לעשות שימוש בהצמדת כיפות פלסטיק אל השד. כיפות אלו מפעילות לחץ קבוע סביב לפטמה ומזכירות יניקה של תינוק או של משאבת הנקה. הן בעצם מעודדות את הפטמה להזדקר החוצה ומשחררות את הפטמה שצמודה לרקמה. הליך זה יקל גם על ההנקה לאחר הלידה מאחר והפטמה תהיה זקורה החוצה. ניתן להמשיך בהליך זה גם לאחר הלידה, כחצי שעה לפני כל הנקה ולהקל על התינוק ביניקה.

תוצאות והחלמה של תיקון פיטמה שקועה

לאחר ניתוח פלסטי לתיקון פטמה שקועה יהיה אזור הניתוח חבוש למשך כמה ימים. התחושה תהיה מלווה ברגישות והאזור יהיה נפוח. מייד לאחר שהנפיחות תרד, את תיווכחי בתוצאות מייד והפטמה תהיה זקורה ויפה.

זהו ניתוח שכיח מאד, קל וללא סיבוכים ניכרים. חשוב לדעת כי כירורג פלסטי מקצועי ובעל נסיון לא ימהר להציע לך ניתוח תיקון פטמה שקועה אם יש אלטרנטיבות אחרות והוא אף יציע לך אותן וימנה בפנייך את היתרונות והמשמעות של כל פרוצדורה שהיא.

בחירת כירורג מנוסה והשוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותחשוב לבחור ברופא כירורג שיש לו נסיון רב, מוניטין בתחום ושמכיר את כל האפשרויות העומדות בפנייך, עם אחריות להכיר לך את כולן.

כדי לבחור ברופא כזה בקלות ובמהירות, ללמוד על נסיונו וההתמחות שלו וגם לקבל הצעות מחירים שיסייעו לך בהשוואת מחירים, תוכלי להיעזר באתר שיחסוך לך זמן חיפוש יקר וגם כסף.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס שבאתר ולקבל עד מהרה מגוון הצעות מחיר הכוללות גם מבצעים עונתיים והטבות שונות.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 תמונות לפני ואחרי תיקון פטמה שקועה

Check Also

סרטוני וידאו תיקון פטמות שקועות

סרטוני וידאו תיקון פטמות שקועות,ראיונות עם מנתחים פלסטיים מובילים בישראל ועוד...