Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / גניקומסטיה מחיר – כמה עולה הקטנת חזה לגבר?

גניקומסטיה מחיר – כמה עולה הקטנת חזה לגבר?

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

סובל מדימוי עצמי נמוך בגלל החזה שלך? החלטת להקטין אותו? לבטח תרצה לדעת כמה יעלה לך ההליך הקרוי בעגה המקצועית גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר.

לפניך כל המידע על גניקומסטיה מחיר, על הליך הניתוח להקטנת חזה ועל אחוזי ההצלחה של הליך זה.

מה זו גניקומסטיה

הקטנת חזה לגבר - גניקומסטיה מחירמדובר בתופעה שמתחילה כבר בגיל ההתבגרות אצל גברים. בעקבות השינויים ההורמונליים בגיל זה, עובר הגוף, ובמיוחד החזה, מצבים של עודף שומן שמתרכז בו. התופעה גורמת למראה חזה גדוש ומלא, נשי מעט.

ברוב המקרים חולפת התופעה מאליה, אולם לא אצל כולם. חשוב שתדע שחזה גברי גדול הוא גם תוצאה של השמנת יתר, של נטילת סטרואידים, עישון מריחואנה, שתיית אלכוהול בכמות מופרזת, נטילת תרופות מסוימות ועוד. בחלק מהמקרים שינוי בתזונה, הרזיה, או הפסקת נטילת חומרים או תרופות מסוימות יכולים לפתור את הבעיה, כמו גם בדיקת האיזון ההורמונאלי בגופך ושיפורו.

כך שיכול להיות שאתה מתוסכל, בעל דימוי עצמי נמוך, נמנע מלחשוף את החזה בחוף הים או בבריכה, ובעצם יכולת לשנת את התמונה באמצעים פשוטים.

במידה ומקור החזה המוגדל נובע מסיבות אחרות, יתבצע, לאחר בדיקה רפואית, ניתוח הקטנת חזה לגבר, גניקומסטיה, המטרה להקנות לו מראה שטוח.

כיצד מתבצע ניתוח הקטנת חזה לגבר

לפעמים הפתרון היעיל ביותר הוא בסך הכל שאיבת שומן עודף מאזור השד. במקרים אחרים בהם הליך שאיבת שומן אינו מספיק, מסיר הכירורג הפלסטי את רקמת השד. הוא עושה את זה באמצעות חתך בצורת חצי עיגול מסביב לעטרה, בחלקה התחתון.

אם גם הליך זה אינו מספיק וישנם עודפי עור בכמות משמעותית, תתבצע גם כריתת עור, זאת בנוסף להסרת רקמת השד.

מדובר בניתוחים שאחוזי ההצלחה שלהם הם גבוהים מאד והתוצאה המבוקשת היא משביעת רצון. תהליך ההחלמה הוא מהיר למדי, למרות שבמשך מספר שבועות יהיה איזור הניתוח נפוח ועם רגישות קלה באזור. יש לחבוש חגורה אלסטית לחזה לתקופה של כחודש ימים ולהמנע מפעילות גופנית מאומצת.

גניקומסטיה מחיר – כמה עולה ניתוח גניקומסטיה

קשה לאמוד את המחיר מאחר והוא מורכב מנתוני המטופל. יכול להיות שמדובר רק בשאיבת שומן פשוטה ואז המחיר יהיה נמוך יותר מאשר ניתוח בו מסירים את רקמת השד או כורתים עודפי עור. לכן זהו מחיר אינדיבידואלי שנקבע גם על סמך המוניטין של הכירורג, נסיונו המקצועי ומידת הביקוש לניתוחים אצלו.

השוואת מחירי גניקומסטיה ובחירת כירורג מומחה

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותתוכל לקבל מושג על טווח המחירים המקובל באמצעות מילוי פרטיך באתר. זה יחסוך לך זמן יקר וגם כסף, מאחר ותקבל הצעות מחיר מובילות ותחרותיות, כמו גם מידע על הכירורג, על הקליניקה בה הוא מנתח ועוד פרטים חשובים נוספים.

השימוש באתר הוא ללא כל התחייבות אולם תוכל להיחשף למבצעים והטבות שונים שמפרסמות מעת לעת הקליניקות השונות, ללמוד היטב על הרופא המנתח ואפילו לקבוע איתו פגישת ייעוץ בלתי מחייבת. וכך, במקום לערוך סקר שוק סיזיפי ואיטי להחריד, תמצא את כל התשובות לכל השאלות במקום אחד, כולל המחירים, כך שתדע להפעיל שיקול דעת ולהחליט עם מי אתה מעוניין לקדם את התהליך.

אם אתה מעוניין לקצר תהליכים ולקבל את כל התשובות במקום אחד, מלא עכשיו את פרטיך בטופס שבאתר ובתוך זמן קצר תקבל את המידע על הקטנת חזה לגבר, על גניקומסטיה מחיר ועל התהליך כולו.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דנה אגוזי על גניקומסטיה והקטנת חזה לנערים

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]