Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / ניתוח גינקומסטיה – ניתוח חזה לגבר -תוצאות והחלמה

ניתוח גינקומסטיה – ניתוח חזה לגבר -תוצאות והחלמה

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

גברים בעלי חזה גדול מהנורמה, חווים אי נוחות, בושה, בטחון עצמי ירוד ונסיון להסתיר את החזה הגדול בכל דרך אפשרית.

בעמוד זה תמצא את כל המידע על ניתוח גינקומסטיה – הקטנת חזה לגבר, הכולל את התהליך, התוצאות ומה כוללת ההחלמה.

 למי מתאים ניתוח גינקומסטיה

תופעת החזה הגדול אצל גברים היא שכיחה למדי ומתחילה כבר בגיל ההתבגרות, עם השינויים ההורמונליים שחווה כל נער. בעוד שאצל רוב הנערים מדובר בתופעה חולפת, אצל חלק מהם היא נשארת ועודף השומן בחזה, הגורם המקורי לתופעה, נותר בו. התוצאה שמתקבלת היא של חזה בעל מראה גדוש ומלא.

סיבות נוספות להיווצרות התופעה הן:

  • השמנת יתר
  • נטילת סטרואידים
  • שתייה מופרזת של אלכוהול
  • עישון מריחואנה
  • שינויים בתזונה
  • חוסר איזון הורמונלי
  • נטילת תרופות מסוימות

סיבות אלו ואחרות גורמות למראה הגדוש של החזה הגברי. בחלק מהמקרים מספיקה הפסקה של נטילת התרופות, השתייה או הסמים, סיגול תזונה בריאה יותר והרזייה, כמו גם איזון הורמונלי, כדי להקטין את נפח החזה. אולם אם מדובר בעודף שומן קיצוני ברקמת השד או בסיבות אחרות שאינן ברות טיפול עצמאי, הפתרון הוא ניתוח גינקומסטיה- הקטנת חזה לגבר.

מטרת הניתוח היא להוציא את עודפי השומן עד שמראה החזה שיתקבל יהיה שטוח.

למידע נוסף על הניתוח ראו בעמוד "גניקומסטיה – כל המידע על הקטנת חזה לגבר".

כיצד מתבצע ניתוח חזה לגבר

גינקומסטיהבהתאם לבדיקות המקדימות ובהתאם לשיקול דעתו של הכירורג הפלסטי יוחלט על ההליך הכירורגי המתאים למצבך. אם מדובר בנפיחות קלה, הניתוח יהיה מורכב משאיבת שומן עודף באזור השד עד לקבלת מראה שטוח שלו.

אם הליך זה אינו מספיק, יבצע הכירורג השלמה באמצעות הסרת רקמת השד. ההליך כולל חיתוך סביב העטרה מצידה התחתון והסרת רקמת השד דרך החתך.

במקרים קיצוניים בהם נדרשת הסרה מסיבית יותר של עודפי עור, תתבצע כריתת עור בנוסף להסרת רקמת השד.

תוצאות ניתוח גינקומסטיה

ניתוח גינקומסטיה לגבר הוא בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד והוא פופולרי מאד בעולם כולו. זהו הליך קצר המתבצע בהרדמה מקומית. לאחר הניתוח אתה תחוש ברגישות קלה באזור הניתוח שיהיה גם נפוח מעט ויישאר כזה למשך מספר שבועות.

מייד לאחר הניתוח יש לחבוש חגורה אלסטית אותה תביא איתך כבר ביום הניתוח. אין להסיר אותה למשך כחודש ימים, עד חודש וחצי לאחר הניתוח.

התוצאה הסופית היא חזה גברי, שטוח ונטול עודפי שומן.

ההחלמה

חבישת החגורה האלסטית מסייעת להחלמת האזור, להורדת הנפיחות ולקבלת מראה שטוח של החזה. הנפיחות הראשונית היא טבעית, כמו גם שטפי הדם שיהיו באזור הניתוח.

הן הנפיחות והן שטפי הדם חולפים לאחר מספר שבועות. במקרים של תחושת אי נוחות או כאב קל, יש ליטול משככי כאבים. כמו כן יש להמנע מפעילות גופנית הכרוכה במאמץ.

ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה כבר לאחר שבוע, כל זאת תוך הקפדה על חבישת החגורה ועל המנעות ממאמץ גופני. באזור הניתוח תהיה צלקת שתבהיר במהלך הזמן, אולם אין לחשוף אותה לשמש בשנה הראשונה, מאחר ובמקרה זה היא דווקא תתכהה.

בחירה טובה של כירורג פלסטי מומחה גינקומסטיה

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותאחד הגורמים להחלמה מוצלחת הוא בחירה מוצלחת של הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח. ככל שהבחירה תתמקד ברופא בעל נסיון בתחום, בעל מוניטין גבוה ואחוזי הצלחה בניתוחי גינקומסטיה, כך התוצאות יהיו טובות ובטוחות יותר.

כדי למצוא רופא כזה צריך לחפש ולבצע סקר שוק והשוואת מחירים, השוואת נתונים וכל מידע נוסף שיכול לסייע בהחלטה.

אתה יכול לעשות את זה לבד בהליך ארוך ומייגע ואתה יכול לעשות את זה באמצעות אתר זה, בהליך ממוקד, קצר ויעיל, בו תקבל במקום אחד בצורה מסודרת הצעות מחיר עם השוואת מחירים, פרטים ומידע היישר מהקליניקה של הרופאים המנתחים.

מה נותר לעשות? רק למלא את הפרטים בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל בתוך זמן קצר מגוון הצעות מחיר ומידע ממיטב הרופאים המומחים בניתוח גינקומסטיה.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר ערן חדד מדבר על גניקומסטיה בערוץ הרופאים הישראלי

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]