Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

כל גבר שחווה גניקומסטיה, תופעה של חזה בעל סממנים נשיים, מכיר את ההרגשה הקשה, המבוכה, חוסר הטחון והרצון להסתיר בכל מחיר את החזה הלא מחמיא והלא מתאים.

אין שום סיבה לנהל חיים חסרי בטחון ומוסתרים, להמנע מללכת לים או לבריכה או לוותר על קשרים אינטימיים. יש פתרונות כירורגיים אסתטיים שפותרים את הבעיה ובכלל, יכול להיות שתגלה שגם טיפול פשוט ללא ניתוח יכול לפתור את הבעיה.

לפניך מידע על ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסוןכירורג פלסטי מומחה, שיסביר לך על התהליך ויסייע לך להבין איזה טיפול הוא המתאים ביותר עבורך.

סוגים של גניקומסטיה

גניקומסטיה - הקטנת חזה לגברתופעת החזה הגברי המוגדל, הקרויה גניקומסטיה, נחלקת לשני סוגים. האחד הוא תופעה פתולוגית של רקמת שד המצויה בחזה הגברי ואילו השנייה היא תופעה שמקורה אינו ברקמת השד אלא בריבוי רקמות שומן בלבד.

לפני הניתוח חשוב לבצע מספר בדיקות כדי לוודא שלא מדובר בתופעה ברת פתרון תרופתי, כמו בעיה הורמונאלית, השמנת יתר, נטילת סמים או שתייה מופרזת של אלכוהול, וכדומה.

במידה ולא נמצא סממן רפואי ומדובר בגניקומסטיה אמיתית, הטיפול יהיה באמצעות ניתוח שיכול להיות קל, ויכלול רק שאיבת שומן, או מורכב יותר, הכולל גם הסרת רקמה ועודפי עור.

לפני ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון תתקיים פגישה בינך לבין הכירורג הפלסטי, לצרכי מדיד והערכת החזה והפנייה לביצוע הבדיקות הנדרשות. כמו כן יוסבר לך בפרוטרוט כל התהליך, מה הוא כולל וכיצד יש לנהוג בתקופת ההחלמה.

ד"ר איצקסון מקפיד על  קיום פגישות ייעוץ מקדימות על כל מטופליו, בהן ניתנת הבמה גם למטופלים שרוצים לשאול שאלות ולהבהיר ולחדד כמה שיותר נקודות בנושא.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון מבטיח שקט נפשי ותוצאות מעולות. לאחר הניתוח תיתכן בצקת באזור הניתוח. זוהי תופעה טבעית שחולפת בתוך מספר שבועות שבמהלכם יהיה עליך ללבוש חגורת לחץ מיוחדת שמסייעת בהחלמה ומשמשת תמיכה לחזה המנותח.

אם ברצונך לסייע לצלקת להבהיר ולהיטשטש, המנע מחשיפתה לשמש בשנה הראשונה לאחר הניתוח.

התוצאות ניכרות לעין באופן מושלם לאחר מספר חודשים, עם חזה גברי שטוח ואסתטי.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון – הקטנת חזה לגבר

חשוב לזכור שניתוח אסתטי הוא הליך כירורגי שתוצאותיו ילוו אותך למשך זמן רב. לכן חשובה הבחירה הקפדנית בכירורג פלסטי בעל שם, מוניטין ונסיון.

ד"ר איצקסון מיכאל הוא כירורג פלסטי מומחה בתחום ניתוחי גניקומסטיה ועבר השתלמות מיוחדת בפריז, זאת בנוסף להתמחות המקצועית שביצע בארץ, בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

לרופא יש נסיון מוכח, ניתוחים מרובים ומוצלחים ושימוש בטכניקות הניתוחיות המתקדמות והחדשנית ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. אלו הם תכונות חשובות מאד כשניגשים לבחור רופא שיבצע את ניתוח הקטנת חזה לגבר.

קבל ייעוץ בחינם והשווה מחירים

אם אתה רוצה ללמוד עוד על ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר מיכאל איצקסון, על הרקע המקצועי והאקדמי שלו ועל הניתוחים שביצע, אם אתה רוצה לקבל ממנו הצעות מחיר ולהשוות אותה להצעות מחיר של כירורגים פלסטיים נוספים, תוכל להיעזר באתר ולחסוך זמן יקר ואף כסף רב.

מילוי פרטיך באתר, ללא כל התחייבות, יאפשר לך לקבל הצעות מחיר, בנוסף לזו של ד"ר איצקסון, מרופאים, מנתחים פלסטיים מומחים ומובילים בתחומם וממרפאות הפלסטיקה הטובות ביותר בארץ, זאת ללא כל בזבוז זמן חיפוש ושיטוט ברשת ועם היכולת לבצע השוואת מחירים נוחה ומהירה.

מלא את פרטיך בטופס המקוון שבאתר עכשיו וקבל הצעות אטרקטיביות בתוך זמן קצר.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הקטנת חזה לגבר – גניקומסטיה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]