Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד – ניתוח ללא צלקות

גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד – ניתוח ללא צלקות

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

לא מספיק להחליט שאתה הולך לעבור ניתוח הקטנת חזה גברי, כמובן במידה ואתה סובל מחזה בעל סממנים נשיים. חשוב גם לוודא מי יהיה הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח, מה נסיונו, האם זהו תחום המומחיות שלו ומה תהיינה התוצאות.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד הוא דוגמה טובה לניתוח שמבוצע ע"י מנתח פלסטי מהשורה הראשונה ואפילו ללא צלקות. שווה להתעניין.

ניתוח הקטנת חזה לגבר – גניקומסטיה – ד"ר ערן חדד

ניתוח גניקומסטיה - הקטנת חזה לגברהמינוח הרפואי לשד גברי שמפותח באופן חריג אצל זכרים הוא גניקומסטיה. התופעה מאופיינת בשד גברי שמזכיר בנפחו ומראהו את השד הנשי העגול והגדוש.

אם אתה נמנה על פלח האוכלוסייה שיש לו שד כזה, אין צורך לפרט בפניך את המבוכה, את התחושות הקשות והפגיעה בדימוי הגברי ואת הצורך להסתיר כל הזמן, באמצעות חולצות רחבות ולא מחמיאות ובהימנעות מלהתפשט בים או בבריכה, שלא לדבר על קושי ביצירת יחסים אינטימיים.

מה שאתה אולי לא יודע הוא שלפני שאתה עולה על שולחן המנתחים, יכול להיות שעם מספר בדיקות תגלה שאין צורך בכך וכי מדובר בבעיה שהיא ברת פתרון גם ללא ניתוח.

מצבים כמו חוסר איזון הורמונלי, ירידה נכרת במשקל, צריכת סטרואידים במידה מוגזמת, שתייה מרובה של אלכוהול או צריכת סמים – כל אלו הם גורמים ישירים לגניקומסטיה וטיפול פשוט יכול להשיב את המצב לקדמותו.

אחרי שנשללו כל הסיבות האחרות ונמצא כי מדובר בסיבה שאינה קשורה לממצאים אלו, רק אז יעלה השיקול של ניתוח הקטנת חזה גברי.

לפני הניתוח תתקיים פגישה ובה יימדד וייבדק החזה ע"י הכירורג הפלסטי ותיקבע חומרת דרגת הגניקומסטיה. דרגת החומרה נקבעת על פי נפח השד העודף ובדיקה שמבררת אם קיים גם עור עודף.

כשהגניקומסטיה היא קלה, היא תתבטא בעודף רקמה קל שמתמקד מאחורי הפטמה והעטרה ויוצר מעין בליטה קלה. במקרה זה מתבצעת שאיבת שומן פשוטה ומהירה.

במקרים אחרים קיימים עודפים רבים של רקמה ועור, דבר שגורם לא רק לנפח השד כולו אלא גם לצניחה שלו. במקרה זה, בנוסף לשאיבת השומן תתבצע גם הסרה של העור והרקמה העודפים.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד ללא צלקות

בעבר נעשה שימוש בשיטות ניתוח שהותירו צלקת בולטת למדי באזור גבול העטרה או הקפל התת שד.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד מבוצע תוך שימוש בטכניקה חדשנית יותר, שמשלבת שאיבת שומן באמצעות פתחים זעירים שממוקמים בדרך כלל מתחת לבית השחי. השיטה החדשנית כוללת גם הזרקה של תמיסת מי מלח לשד, באופן שהופך את רקמת השד לרכה יותר ונוחה לשאיבה, כך שהפתח שמשמש לשאיבת השומן משמש גם לשאיבת הרקמה הבלוטית, דבר שבשיטות המיושנות יותר אינו ניתן לביצוע. באופן זה מתבצע ניתוח מהיר ונקי וללא צלקות ניכרות בחזית  השד.

חשוב לציין כי אם יש לך עודפי עור ניכרים וצניחה משמעותית של השד לא ניתן יהיה להשתמש בשיטה זו מאחר ונדרשת גם כריתת עודפי העור. במקרה כזה יבוצע חתך גדול יותר שיאפשר את הסרת העודפים.

מעוניין בפרטים נוספים והשוואת מחירים?

מעוניין לשמוע עוד פרטים על ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר ערן חדד ללא צלקות? רוצה לקבל הצעת מחיר ממנו ומכירורגים פלסטיים נוספים כדי להשוות ביניהם?

עם האתר הזה המשימה קלה. בלי לבזבז זמן יקר בחיפושים מתישים, כל המידע מגיע ישר אליך, בהתאם לקריטריונים שהצבת ובאופן מסודר ונוח.

אתה בסך הכל צריך למלא את פרטיך באתר ולקבל את כל המידע, הצעות מחיר ופרטים על הכירורגים הפלסטיים הטובים ביותר בארץ בתחום ניתוחי הקטנת חזה לגבר.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]