Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי – הקטנת חזה לגברים

גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי – הקטנת חזה לגברים

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

סובל מחזה גדוש ועגול הדומה לחזה נשי? אתה לא לבד. זוהי תופעה שכיחה למדי הנקראת גניקומסטיה והבשורות הטובות הן שיש פתרונות אסתטיים שיחזירו את החזה שלך להיות שטוח ועם מראה גברי.

חשוב לבחור בקפידה את הכירורג הפלסטי שיבצע את ההליך הכירורגי כדי לקבל תוצאות מצוינות, פרי נסיון של אותו הכירורג, ידע ובקיאות בתחום.

לפניך מידע על ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, בקיאה בניתוחי חזה, ביניהם גינקומסטיה – הקטנת חזה לגברים.

הקטנת חזה לגבר – ד"ר אגוזי

ניתוח גניקומסטיה - הקטנת חזה לגברתופעת החזה בעל המראה הנשי בקרב גברים יכולה להגרם ממגוון רחב של סיבות. חלק מסיבות אלו ניתנות לפתרון שלא באמצעות ניתוח, לכן, לפני פגישת הייעוץ עם ד"ר דנה אגוזי היא תבקש ממך לבצע מספר בדיקת כדי לשלול אפשרויות שיש להן פתרונות אחרים. למשל, חוסר איזון הורמונלי יכול להפתר באמצעים תרופתיים, נטילת סטרואידים בכמות מוגזמת היא גם סיבה לתופעת הגניקומסטיה, השמנת קיצונית, הפרעה בתפקודי הכבד, שתיית אלכוהול מרובה, נטילת סמים ועוד.

רק אחרי שנשללו כל האפשרויות האחרות ונמצא כי זו באמת בעיה שנובעת מהצטברות של שומן מתחת לפטמה או בשד כולו, יתבצע הליך כירורגי שמטרתו להקטין את החזה.

הליך זה מתבצע במספר שיטות, בהתאם למצב וחומרת הגודש בשד. אם מדובר בנפיחות שאיננה קיצונית, הפתרון הטוב ביותר יהיה שאיבת שומן. במקרים אחרים יוסר גם עור עודף, זאת בנוסף לשאיבת השומן.

ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי

בחירת כירורג פלסטי משפיעה במידה רבה על תוצאות הניתוח. חשוב לבחור רופא מומחה שיש לו את הידע והנסיון בניתוחים כגון אלו, כדי להבטיח תוצאה מושלמת וללא הצורך בניתוחים חוזרים לצרכי תיקון.

ד"ר דנה אגוזי היא כירורגית פלסטית ואסתטית עם נסיון מקצועי מרשים ומומחיות בתחום ניתוחי חזה על כל סוגיהם.

ד"ר אגוזי מנהלת את מחלקת הפלסטיקה בבית החולים קפלן, ובעבר התמחתה בכירורגיה פלסטית במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב"ם, בקריה הרפואית לבריאות האדם.

את לימודיה בבית הספר לרפואה בטכניון סיימה ד"ר אגוזי בהצטיינות ובמהלך השנים זכתה בפרס חגי צור ופרס קפלן. היא כותבת ומפרסמת מאמרים ושותפה פעילה בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל.

לפני ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי מתקיימת פגישת ייעוץ מקדימה עם כל מטופל, כדי להבין את חומרת הבעיה, לוודא את ההסטוריה הרפואית שלו ולהבין אם יש מקום לניתוח גניקומסטיה או שמא ניתן לפתור אותה בדרכים טיפוליות אחרות. במעמד זה היא מקפידה שכל מטופל יקבל מענה מדויק ושקוף להליך הניתוח, המשמעות שלו, הליך ההחלמה ושיהיה תיאום ציפיות מלא בינו לבין הכירורג הפלסטי, כדי להמנע מרגשות אכזבה לאחר בניתוח.

החלמה מניתוח גניקומסטיה

לפני ואחרי ניתוח גניקומסטיהלאחר ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי הליך ההחלמה הוא מהיר למדי. אתה תתבקש לחבוש חגורה אלסטית באזור החזה לתקופה של כחודש ימים ולהמנע מפעילות גופנית מאומצת, גם לתקופה כזו, אולם החזרה לשגרה היא מהירה מאד ואין מגבלות מיוחדות למעט אלו שצוינו.

החגורה תסייע בהליך ההחלמה  ותשפר את מראה החזה שלאחר שתרד ממנו הנפיחות בעקבות הניתוח, הוא יהיה שטוח וגברי וישפר פלאים את הדימוי העצמי הגברי שלך.

רצוי שלא לחשוף את החזה לשמש בשנה הראשונה לאחר הניתוח מאחר ולשמש יש נטייה להכהות צלקות. אם לא תחשוף את החזה לשמש, הצלקת תטשטש ותבהיר עד כדי שקיפות ממש.

איך מתקדמים מכאן והלאה בתהליך?

רוצה לשמוע עוד על ניתוח גניקומסטיה אצל ד"ר דנה אגוזי?? רוצה לקבל הצעות מחיר נוספות כדי שתוכל להשוות ביניהן?

במקום לחפש ולנבור במעמקי הרשת, אתה יכול לעשות את זה במקום מרוכז אחד, שם תקבל את כל התשובות לכל השאלות, כולל הצעות מחיר ממיטב הכירורגים הפלסטיים בארץ.

זה דורש ממך רק למלא את פרטיך בטופס המקוון ולקבל מענה רלוונטי בתוך זמן קצר.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דנה אגוזי על גניקומסטיה והקטנת חזה לנערים

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]