Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / ד"ר רון עזריה גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

ד"ר רון עזריה גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

אם אתה שייך לקבוצת הגברים שיש להם חזה שופע וגדוש, אתה לבטח מבין את התחושות הקשות, חוסר הבטחון העצמי והפגיעה בדימוי הגברי שמאפיין את מי שסובל מתופעה זו.

למרבה השמחה יש פתרונות קלים ויעילים לטפל בתופעה, באמצעות ניתוח פלסטי אסתטי. הדבר היחיד שחשוב להקפיד עליו הוא לבצע את הניתוח במקום מוכר, בעל מוניטין ושם שהולך לפניו, ועל ידי כירורג פלסטי שמכיר את התחום, מומחה בו ועם תוצאות מוכחות כמו דר" רון עזריה.

לפניכם מידע על דר" רון עזריה גניקומסטיה, מומחה בכירורגיה פלסטית בכלל ובניתוחי חזה בפרט.

ד"ר רון עזריה גניקומסטיה

גניקומסטיהיש מגוון סיבות לתופעה הגורמת לחזה הגברי להיראות נשי, עם גודש ומלאות במקום חזה שטוח וגברי. זה יכול להיות בגלל ההורמון שמופרש בגיל ההתבגרות ושלא חלף מאליו כמו אצל מרבית הגברים, השמנה דרסטית, נטילת סטרואידים בכמות מוגזמת, ליקוי הורמונלי, שימוש חריג בסמים ואלכוהול ועוד.

לא חשובה הסיבה, כמו שחשובה ההרגשה הכללית והמראה שנשקף בפניך בכל פעם שאתה מוריד את החולצה. ואכן, גברים רבים נמנעים מלהסיר את החולצה בפומבי, כמו בבריכה או חוף הים, או במצבים אינטימיים, ואפילו לובשים חולצות רחבות ממידתם כדי לטשטש את החזה שלהם.

ניתוח גניקומסטיה נועד להקטין את החזה הגברי ולהעלמת סממנים נשיים ממנו. מאחר וחלק מהסיבות לתופעה ניתנות לטיפול באמצעים תרופתיים או סיגול אורח חיים שונה, לפני שאתה ניגש לפגישת יעוץ עם כירורג פלסטי, מומלץ לפנות לרופא המשפחה כדי לשלול אפשרויות אחרות, למשל בעיות בתפקוד הכבד, חוסר איזון הורמונלי וכדומה.

אם נבדקו כל האפשרויות ונשללו, אתה תהיה מועמד מתאים לניתוח גניקומסטיה.

ד"ר עזריה – הליך ניתוח גניקומסטיה

הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח שאינו דומה לניתוח הקטנת חזה לנשים. מטרתו להעלים כל סממן נשי מהחזה ולהותיר אותו שטוח ובעל מאפיינים גבריים.

לפני הניתוח אתה תוזמן לפגישת ייעוץ במרפאתו ש ד"ר רון עזריה, מרפאה חדשנית, מתקדמת ואיכותית. בפגישה תתבצע סקירה של ההסטוריה הרפואית שלך, מצבך הבריאותי, בדיקת הממצאים שהבאת עימך אחרי שבצעת בדיקות רפואיות וכן, ואולי הכי חשוב, תיאום ציפיות בינך לבין הכירורג הפלסטי.

עוד בפגישה יסביר לך הכירורג הפלסטי על שיטת הניתוח המתאימה ביותר למצבך, יסביר את ההליך, כולל סיבוכים אפשריים, תקופת ההחלמה והתוצאות.

את הניתוח יבצע ד"ר עזריה בהרדמה כללית או מקומית והוא נמשך בין שעה וחצי לשלוש וחצי שעות. אחרי הניתוח תישאר להשגחה של לפחות שתים עשרה שעות.

במהלך הניתוח ובהתאם לחומרת הבעיה, תבוצע שאיבת רקמת שומן דרך חתך קטן שיתבצע בקפל התת שדי. אם הבעיה היא חמורה יותר ויש גודש רב יותר, תתבצע גם הסרת עור עודף.

על תוצאות ניתוח הקטנת חזה לגבר

ניתוח גניקומסטיה- הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח שכיח למדי אולם נדרשת יד מקצועית שתבטיח תוצאות מעולות. ניתוחי הקטנת חזה לגבר שמבצע ד"ר רון עזריה גניקומסטיה במומחיות ובמקצועיות רבה מבטיחים מראה חזה גברי וטבעי שישיבו את הבטחון העצמי ויגדילו את
הדימוי הגברי שלך.

ההחלמה מהניתוח היא מהירה ובמהלכה יהיה עליך לחבוש חגורת לחץ אלסטית מסביב לחזה שתסייע הן בהחלמה והן בעיצוב מראה החזה המוקטן.

קבלת יעוץ אצל ד"ר עזריה ו/או השוואת מחירים

אם אתה רוצה לקדם את התהליך בעוד שלב ולהתקרב להחלטה על הניתוח, תרצה בוודאי לקבל פרטים נוספים על ד"ר רון עזריה, המוניטין שלו, המקצועיות והנסיון. באמצעות האתר באפשרותך לקבל מידע והצעות מחיר גם מכירורגים פלסטיים נוספים, לבצע השוואת מחירים ולקבל החלטה. זו הדרך הנכונה ביותר להחליט היכן אתה מעוניין לבצע את הניתוח.

באתר תמצא טופס מקוון בו עליך למלא את פרטיך. מילוי הפרטים יבטיח לך קבלת הצעות מחיר מרופאים מובילים בתחומם, מומחים בניתוח גניקומסטיה- הקטנת חזה לגבר.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

 

תמונות לפני ואחרי ניתוח גניקומסטיה

 

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]