Home / care / Care גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

Care גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

יכול להיות שיש לך חזה הנתפס כנשי בשל גודש ובליטה שאינם נורמטיביים בקרב גברים. יכול להיות שהבטחון העצמי שלך נפגע ואתה משתדל לטשטש את מראה החזה באמצעות חולצות רחבות, אינך הולך לים או לבריכה ובאופן כללי מרגיש מאד רע עם עצמך.

הבשורות הטובות הן שהתופעה הזו היא הרבה יותר שכיחה ממה שנדמה לך, ושיש לה פתרונות שלעתים אינם קשורים בכלל לניתוח הקטנת חזה לגבר, אלא באמצעים תרופתיים.

את כל הדברים האלו יסבירו לך בשקיפות מלאה במרפאות Care גניקומסטיה העוסקות בהקטנת חזה לגבר.

הקטנת חזה גברי במרפאות Care גניקומסטיה

גניקומסטיה - הקטנת חזה לגברהחשיבות במציאת מענה מקצועי של מומחים עם נסיון ומוניטין היא גבוהה מאד. ומדוע בעצם? לא רק בשל העובדה שאתה עומד לעבור הליך כירורגי להקטנת החזה אלא גם בשל היושרה, האחריות והמסירות של מרפאות שלא יסכנו את שמן הטוב רק כדי להכניס אותך לניתוח.

מקרים רבים של עודף או גודש בחזה הגברי הם בגלל סיבות שלא מחייבות ניתוח. למשל חוסר איזון הורמונלי, שתייה מרובה של אלכוהול, נטילת תרופות מסוימות או השמנה קיצונית. במקרים אלו יכול להיות שעם הטיפול הרלוונטי תוכל להשיב לעצמך את החזה הגברי מבלי להתקרב אפילו אל שולחן הניתוחים.

מומחי ויועצי Care מוודאים את הסבירות הזו כבר בפגישת הייעוץ, שם תתבקש לעבור מספר בדיקות כדי לשלול את הסיבות האחרות, ובמהלכה נבדק גם החזה, נבדקת ההיסטוריה הרפואית שלך וכל זאת מתוך רצון להעניק לך את הטיפול המתאים ביותר למצבך, ועל הצד הטוב ביותר.

גם הניתוח עצמו, במידה ויימצא כי זהו הפתרון היעיל ביורת למצבך, נקבע על פי מצב השד. לעתים מספיקה רק שאיבת שומן קצרה ומהירה שתעצב את החזה ותפחית מהגודש.  לעתים , במצבים קיצוניים יותר, יש צורך גם בהסרת או כריתת עודפי עור.

כל ניתוח פלסטי אסתטי ברשת מרפאות Care גניקומסטיה מתבצע רק לאחר הערכת מצב ובהתאם לנתונים האינדיבידואליים של כל מנותח.

וזו הסיבה מדוע מומלץ לעבור ניתוח ברשת מרפאות בעלת מוניטין ונסיון מקצועי רב.

ניתוח גניקומסטיה וההחלמה

רוב ניתוחי גניקומסטיה – הקטנת חזה גברי – מתבצעים בהרדמה מקומית בלבד. אחרי הניתוח אתה תשוחרר לביתך מצויד בחגורה אלסטית אותה תצטרך לחבוש סביב לחזה, כדי שתהליך ההחלמה יהיה קל יותר ויעיל יותר.

למרות שתוכל לחזור לשגרת יומך כבר לאחר מספר ימים, את החגורה תצטרך להמשיך ולחבוש למשך כשלושה שבועות. מומלץ גם להמנע מפעילות גופנית מאומצת בתקופה זו.

סימנים כמו שטפי דם, נפיחות ומעט כאבים באזור הניתוח הם נורמליים לחלוטין וחולפים מאליהם עם הזמן. לאחר מספר חודשים אתה תראה את צורתו הסופית של החזה שלך.

היכן מבצעים את הניתוח

ניתוחי גניקומסטיה הם שכיחים מאד ונחשבים לקלים. יחד עם זאת, חשוב מאד להחליט אצל מי מבצעים אותם מאחר ומדובר בגופך, במראה האסתטי ובהשפעות שיהיו לניתוח זה על הבטחון העצמי שלך והדימוי הגברי שלך.

לכן מומלץ לעבור את הניתוח אצל כירורגים פלסטיים בעלי נסיון מקצועי רב והתמחות בתחום, העושים שימוש בטכניקות מתקדמות וחדשניות ובמינימום סיכונים.

רשת מרפאות Care היא וותיקה, בעל נסיון רב ועובדים בה מנתחים בעלי שם עולמי שישמחו לתת לך את המענה המקצועי הטוב ביותר, ובהתאם למצבך.

השוואת מחירים בין Care למנתחים נוספים

אם תרצה לקבל יעוץ, הצעת מחיר ועוד מידע על רשת Care גניקומסטיה תוכל לעשות זאת בלחיצה על לוגו החברה ומילוי פרטיך בטופס המקוון.

אם אתה מעוניין לקבל מידע גם על מרפאות מובילות אחרות בתחום ניתוחי חזה שתרצה להשוות ביניהן, תוכל לעשות זאת בהליך חיפוש מהיר במיוחד באמצעות האתר, שמרכז עבורך את ההצעות הטובות ביותר מהמומחים המובילים ביותר.

באופן זה תחסוך זמן וכסף ותקבל מענה לכל שאלותיך, וללא כל התחייבות.

מלא עכשיו את פרטיך בטופס המצורף באתר והצטרף גם אתה לגברים רבים ומרוצים שקיבלו הצעות מחיר, השוו ביניהן ועברו ניתוח גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר, אצל מיטב המנתחים בארץ ועם תוצאות משביעות רצון.

השאר פרטים או טלפן טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דנה אגוזי על גניקומסטיה והקטנת חזה לנערים

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]