Home / ד"ר טלי פרידמן / ד"ר טלי פרידמן – כירורגית פלסטית ניתוחי חזה

ד"ר טלי פרידמן – כירורגית פלסטית ניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

עולם הכירורגיה הפלסטית הוא התשובה האולטימטיבית לכל אחד ולכל אחת שלא מרוצים ממראה גופם, או חלקים מהם. תחום זה מספק את האפשרות לעשות שימוש באמצעים רפואיים ולשפר את המראה, את הבטחון העצמי, את הנשיות בקרב נשים, את הגבריות בקרב גברים.

בין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בהיקף עולמי נמצאים ניתוחי חזה. אלו הם ניתוחים שכיום נחשבים ליחסית קלים, אולם אין פירוש הדבר שכל רופא יכול לבצע אותם. נהפוך הוא. נדרשים לו מומחיות רבה, נסיון ועבודה באיכות חסר פשרות.

אחת מהדוגמאות הבולטות לעבודה כזו היא של ד"ר טלי פרידמן – מומחית לכירורגיה פלסטית ועיצוב הגוף.

אודות ד"ר טלי פרידמן

ניתוח חזה טלי פרידמןד"ר טלי פרידמן היא כירורגית פלסטית בכירה. משמשת כמנהלת המרפאה לעצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא וגם המנהלת (היחידה) לעיצוב הגוף במרכז לטיפול בהשמנת יתר באסותא רמת בחייל.

את לימודי הרפואה שלה סיימה ד"ר טלי פרידמן באוניברסיטת תל אביב ובשירותה הצבאי שימשה כרופאה בדרג רב סרן. את התמחותה בכירורגיה פלסטית עברה במרכז הרפואי אסף הרופא, בתחום כירורגיה פלסטית.

ד"ר פרידמן מעידה על עצמה כחובבת ציור ופיסול, עובדה שמסייעת לה רבות בעיצוב גופן של מנותחות והגעה לתוצאות משביעות רצון.

לאחר ההתמחות בכירורגיה פלסטית המשיכה ד"ר טלי פרידמן בהתמחות על בפיטסבורג, ארצות הברית. ההתמחות התקיימה במרכז הגדול ביותר בארה"ב לניתוחי עיצוב הגוף וד"ר פרידמן התמחתה שם במשך שנתיים. בהתמחות זו עברו תחת ידיה מטופלים ומטופלות רבים והיא למדה מגוון של שיטות ניתוח חדשניות ומתקדמות אותן הביאה עימה בשובה לארץ.

היא נחשבת היום לאחת הכירורגיות הפלסטיות המובילות בישראל, מרצה בארץ ומחוצה לה, ורכשה מוניטין גבוה בתחומה.

ניתוחים פלסטיים – ד"ר טלי פרידמן

ניתוחי חזה אצל ד"ר טלי פרידמן מבטיחים יחס אישי וליווי מקצועי לכל אורך הדרך. היחס האישי מתבטא בפגישת הכנה וייעוץ לפני הניתוח והמשך ליווי גם לאחריו, כאשר כל מנותחת מקבלת את מספר הטלפון של ד"ר פרידמן ויכולה להתקשר אליה בכל עת כדי לשאול שאלות, לפתור סוגיות ולעבור את הליך ההחלמה בראש שקט ובידיעה שהיא עדיין מצויה בידיים טובות.

ניתוחי החזה אותם מבצעת ד"ר פרידמן כוללים הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה וכן, גניקומסטיה- ניתוחי הקטנת חזה לגבר. כולם מבוצעים באופן מקצועי וקפדני, בשיטות הרפואיות המתקדמות ביותר ובשימוש בציוד רפואי איכותי וחדיש.

ד"ר פרידמן – ניתוחי חזה

חזה הוא סמל הנשיות וכשאינו יפה, קטן מדי, גדול מדי, אסימטרי או צנוח, הוא משפיע על ההתנהלות הכללית של האשה שמרגישה שנשיותה נפגעה.

נשים רבות שיש להן בעיית גודל השד, שהוא קטן או גדול מדי, או שהוא צנוח ומדולדל ומרוקן עקב הנקות, חשות בחוסר בטחון עצמי ובפגיעה של ממש בדימוי הנשי שלהן.

אותן נשים יעדיפו פעמים רבות לעבור ניתוח חזה אצל כירורגית פלסטית אשה, מסיבות של מבוכה מרופא גבר, חוסר בטחון עצמי מולו והתחושה שיש מי שמבינה אותן.

פעמים רבות בוחרות נשים לעבור ניתוחי חזה לאו דווקא בשל הבעיה הבריאותית, כמו שקורה עם ניתוחי הקטנת חזה שמשמשים לסייע בכאבי גב, כתפיים וצוואר, אלא בשל בעיה רגשית שנובעת מחזה שאינו אסתטי.

פגישת יעוץ והשוואת מחירים לניתוחי חזה

אם את רוצה לקבל מידע נוסף על ד"ר טלי פרידמן, אולי אפילו להפגש איתה לקבלת  ייעוץ, רוצה לקבל הצעת מחיר ממנה ולהשוות אותה עם מחירי כירורגיים פלסטיים נוספים ועוד פרטים חשובים שברצונך לדעת, תוכלי לעשות זאת בקלות ובאופן ממוקד באמצעות האתר.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס המקוון ולקבל הצעות מחיר מכירורגים פלסטיים מובילים, מומחים בניתוחי חזה, שישמחו לקבוע איתך פגישת ייעוץ.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]