Home / ד"ר רון עזריה / ד"ר רון עזריה – מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה

ד"ר רון עזריה – מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

מחפשת כירורג פלסטי לניתוחי חזה? חשוב לזכור שכשאת מחפשת אחד כזה, את מחפשת את הנסיון, את המומחיות, את המוניטין שנצבר לאותו המומחה בתחום ואת השקט הנפשי שלך.

אחרי הכל, אם כבר החלטת ללכת על ניתוח חזה, את לבטח רוצה גם את הביטחון שבידיעה שיש מי שיעשה את עבודתו נאמנה , שאת נמצאת בידיים טובות ושהמראה של החזה המנותח יהיה לשביעות רצונך המלאה.

לפנייך מידע על ד"ר רון עזריה, מנתח פלסטי לניתוחי חזה, מומחה ובעל שם בתחומו.

אודות ד"ר רון עזריה

ניתוחי חזה הם בין הניתוחים השכיחים והפופולריים ביותר בעולם. עדיין ועל אף הפופולריות שלהם, חשוב לוודא שהם מבוצעים על ידי טובי המנתחים הפלסטיים שיש להם נסיון, ידע בתחום והתמחות בו.

ד"ר רון עזריה הוא מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית הוא שימש כרופא בכיר במחלקת כירורגיה פלסטית וכוויות במרכז הרפואי על שם רבין ומשמש היום כאחראי שירות כירורגיה פלסטית במרפאת מומחים של שירותי בריאות כללית במחוז שרון- שומרון.

את לימודיו סיים בפקולטה לרפואה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב וכיום הוא חבר בסגל האקדמי באותה הפקולטה.

שמו של ד"ר עזריה יוצא לפניו בתחום הכירורגיה האסתטית, עם שיטות ומתודולוגיות עבודה קפדניות, חדשניות ומתקדמות.

מרפאתו של ד"ר רון עזריה, מרפאת DR היא מהמתקדמות והחדישות ביותר בישראל, מובילה בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, עם מגוון טיפולים מקצועיים וחדשניים, בעלי תוצאות מרשימות, כל זאת תוך הקפדה על מתן יחס אישי ללקוחות, הקשבה להם והתחשבות ברצונותיהם.

ניתוחי חזה במרפאתו של ד"ר רון עזריה

ניתוחי חזה רון עזריהמגוון הטיפולים האסתטיים שמציעה מרפאתו של ד"ר רון עזריה הוא רחב. בתחום ניתוחי החזה מוצעים למטופלים ניתוחי הקטנת חזה, הגדלת חזה, הרמת חזה, תיקון פטמות, תיקון א-סימטריה בשדיים, הקטנת חזה לגבר- גניקומסטיה, החלפת שתלים ואף שחזור שד.

ניתוחי החזה מתבצעים באמצעים החדשניים והקפדניים ביותר, ובניתוחים בהם נעשה שימוש בשתלים, מדובר על השתלים האיכותיים ביותר שעברו את אישורם של משרדי הבריאות בארץ ובעולם, עובדה שמספקת שקט נפשי רב למנותחות.

כל ניתוח נקבע רק לאחר פגישת ייעוץ והכנה, במהלכה נבדקת כל מטופלת כך שהניתוח יותאם לה אינדיבידואלית, לפי מצב החזה וחומרתו, נתוניהם גופניים של הטופלת, היחס בין השדיים וכמובן, לאחר בדיקות רפואיות מקדימות הנדרשות לפני ביצוע הניתוח.

לך המטופלת יש מקום לבטא את עצמך, את צרכייך וציפיותייך מהניתוח ומתקיים תיאום ציפיות ריאלי והגיוני כדי שלא תפתחי ציפיות מוגזמות מדי ותביני לחלוטין את משמעות הניתוח, את התוצאות ואת המגבלות הקיימות.

ד"ר רון עזריה מצידו יעשה את כל מה שביכולתו, על סמך ידיעתו הנרחבת בתחום והמומחיות שצבר, כדי לתת מענה אופטימלי לכל אחת, לבצע ניתוח מדויק ובהתאם לנתוני המטופלת ועם תוצאות שייראו אסתטיות וטבעיות ככל שניתן, שיחזיקו מעמד לאורך זמן וישפרו ללא הכר את מראה המנותחת ואף יסיעו בשיפור הבטחון העצמי והדימוי הנשי שלה.

קבלת יעוץ והשוואת מחירים בין קליניקות

אם את רוצה לקבל מידע נוסף וספציפי יותר בהתאם לניתוח הרלוונטי לך, תוכלי ללמוד עוד על ד"ר רון עזריה באמצעות האתר, שיביא לפנייך את כ המידע, כולל מידע ומחירים של מרפאות נוספות מובילות בתחום ושל כירורגים פלסטיים מומחים בניתוחי חזה. באופן זה תוכלי לבצע השוואת מחירים ולקבל תמונת מצב מקיפה שתסייע לך לגבש החלטה רציונלית ונבונה.

כדי ליהנות מזמן חיפוש קצר במיוחד, לקבל השוואת מחירים וכל מידע חשוב נוסף, כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס שבאתר ולחסוך זמן יקר וכסף רב.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 ד"ר רון עזריה מנפץ מיתוסים על ניתוח הגדלת חזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]