Home / ד"ר ערן חדד / ד"ר ערן חדד – מנתח פלסטי בכיר לניתוחי חזה

ד"ר ערן חדד – מנתח פלסטי בכיר לניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חושבת על ניתוח בחזה ולא יודעת מי יהיה הכירורג הפלסטי שינתח אותך? רוצה לקבל מידע על מנתחים פלסטיים בכירים ומומחים בתחום ניתוחי חזה?

באתר תקבלי מידע, הצעות מחיר ופרטים חשובים על ניתוחי חזה ומי שמבצע אותם, מאחר ואכן, חשוב לדעת בידי מי את מפקידה את החזה שלך.

לפנייך מידע על ד"ר ערן חדד – מנתח פלסטי בכיר, מומחה בניתוחי חזה.

אודות  ד"ר ערן חדד – ניתוחי חזה

ד"ר ערן חדד סיים בהצטיינות לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב, מצטיין רקטור בשנה השלישית. עבודת הדוקטורט שכתב פורסמה בעתונים רפואיים והוצגה בכנסים בין לאומיים.

את שירותו הצבאי עשה ד"ר ערן חדד בחיל ההנדסה בתפקיד קצין רפואי ולאחר מכן במגוון תפקידים שונים. השתחרר בדרגת רב סרן.

כיום משמש ד"ר חדד כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית. הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואת ההתמחות שלו סיים במרכז הרפואי אסף הרופא.

לד"ר ערן חדד יש שם עולמי והוא מוזמן להרצות בכנסים בין לאומיים בתחום הכירורגיה הפלסטית. כמו כן הוא משמש מדריך קליני מטעמו של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

ד"ר חדד הוא בעל נסיון רב ויכולות רבות לביצוע ניתוחי חזה. הוא עושה שימוש בטכניקות חדשניות ומתקדמות, עם הקפדה על כל פרט ועם איכות עבודה בלתי מתפשרת.

בתחום ניתוחי החזה מבצע ד"ר חדד את הניתוחים הבאים:

  • ניתוח הגדלת חזה: מיועד לנשים שאינן מרוצות ממראה החזה שלהן, שהוא קטן או לחילופין צנוח ומרוקן ואינו אסתטי. בניתוח זה נעשה שימוש בשתלי סיליקון איכותיים המוחדרים לשד ומגדילים אותו, בהתאם לנפח ולצורה שנקבעים בתיאום בין המטופלת לבין ד"ר ערן חדד.
  • ניתוח הרמת חזה: ניתוח ה מסייע לנשים שהשד שלהם נפול וצנוח. בניתוח זה מרים ד"ר חדד את החזה הנפול ומעצב אותו מחדש, בהתאמה פרופורציונלית למבנה ומימדי גוף המנותחת, תוך שמירה על הפטמה ועל סימטריה בין השדיים.
  • ניתוח גינקומסטיה – הקטנת חזה לגבר: ניתוח זה משמש את המין הגברי שסובל מתופעה של התפתחות חריגה של בלוטות החלב בשד שגורמת לחזה בעל מראה נפוח ונשי. בניתוח מתבצעת שאיבת שומן או הסרת עור עודף והקניית חזה בעל מראה שטוח וגברי.
  • ניתוח הקטנת חזה: מיועד לנשים בעלות חזה גדול שאינו פרופורציונלי למימדי גופן ואשר גורם לבעיות בריאותיות בשל כובדו ולבעיות רגשיות בשל גודלו. בניתוח מוקטן החזה, מעוצב מחדש ובהתאמה מוחלטת למבנה גופה של המנותחת, כולל הזזת הפטמה למקום גבוה יותר.

תוכלו למצוא מידע נוסף על כל אחד מהניתוחים אותם מבצע ד"ר חדד בעמודי האתר הרלוונטיים.

ניתוחי חזה ע"י ד"ר ערן חדד

ניתוחי חזה - ד"ר ערן חדדבכל ניתוח חזה שמבצע ד"ר חדד ישנה הקפדה רבה שקיימת בכל התהליך. בתחילה מקפיד הכירורג הפלסטי לקיים פגישת ייעוץ מקדימה שבה מוסר באריכות על הליך הניתוח, המשמעויות שלו ותוצאותיו, כמו גם בדיקה דקדקנית של ההסטוריה הרפואית של המנותחים, שליחה לביצוע בדיקות מקדימות שונות ועוד.

באותה פגישה יש לכל המטופלים מקום להשמיע את ציפיותיהם, להבהיר סוגיות שונות ולקבל מענה שקוף ואחראי לכל שאלה. כמו כן מתבצעת מדידה של החזה, של מבנה הגוף והתייעצות לגבי גודל וצורת שתל הסיליקון, במקרים של ניתוחי הגדלת חזה.

קבלת יעוץ והשוואת מחירים לכל ניתוחי החזה

מעוניינת לקבל מידע נוסף על ד"ר ערן חדד? רוצה לדעת כמה יעלה לך הניתוח ולהשוות בין הצעות מחיר של כירורגים פלסטיים נוספים? את יכולה להתחיל לבצע עכשיו סקר שוק ארוך ומייגע ולדלות מידע באופן עצמאי וממושך, או שאת יכולה להיעזר באתר שיאתר עבורך את הצעות המחיר של הכירורגים הפלסטיים הטובים ביותר בתחומם, מומחים בניתוח החזה הרלוונטי לך, כל זאת בתהליך מהיר ויעיל שלא דורש ממך דבר, מלבד מילוי פרטייך בטופס המקוון.

אל תתמהמהי ומלאי כבר עכשיו את פרטייך בטופס שבאתר וההצעות יזרמו אלייך בתוך זמן קצר.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר ערן חדד מסביר על הגדלת חזה בערוץ הרופאים הישראלים

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]