Home / ד"ר דב קליין / ד"ר דב קליין – מנתח פלסטי בכיר מומחה בניתוחי חזה

ד"ר דב קליין – מנתח פלסטי בכיר מומחה בניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

מעוניינת בניתוחי חזה איכותיים, על ידי רופא בעל שם ומוביל בתחומו? אצל ד"ר דב קליין, מנתח פלסטי בכיר לניתוחי חזה תמצאי את המענה והפתרונות המתקדמים ביותר בתחום ניתוחי חזה, ביניהם הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, תיקון חזה אסימטרי ושיפור מראהו במידה ניכרת.

לפנייך כל המידע על ד"ר קליין וכל השיקולים מדוע כדאי לבצע את הניתוח תחת ידיו.

אודות ד"ר דב קליין

אחד הרופאים בעלי שם עולמי ומובילים בתחומם בענף הניתוחים הפלסטיים הוא ד"ר קליין.

מעל עשרים שנות התמחות במקצוע, חשיבה יצירתית ויכולת רפואית משולבת בראייה אמנותית, בנו את המוניטין של הרופא שסיים בהצטיינות לימודי רפואה באיטליה, ועם התמחות בכירורגיה פלסטית בתל השומר, כולל מחקר לקידום הרפואה שזיכה אותו בפרס יוקרתי.

בקליניקה של ד"ר קליין מטופלים אנשים רבים, ביניהם גם שחקנים, דוגמנים ואנשי שם נוספים.

ד"ר קליין – את נמצאת בידיים טובות

הקריירה של ד"ר דב קליין היא רבת פעלים. בהיותו חבר האיגוד האירופי לכירורגיה פלסטית הוא נקרא פעמים רבות לאירופה, כדי להשתתף ולייעץ לעמיתיו המנתחים האירופאים בניתוחים פלסטיים.

רופאים רבים מהעולם גם מגיעים לקליניקה שלו, כאן בישראל, כדי להשתלם בתורתו ובטכניקות הייחודיות שלו ולהשתלם בהן. חלק מהטכניקות הייחודיות של ד"ר דב קליין רשומות כפטנטים ובלעדיות לו.

הליך קבלת יעוץ לפני ניתוח חזה אצל דוקטור קליין

ניתוחי חזה ד"ר דב קלייןכשאת בוחרת לבצע ניתוח חזה אצל דוקטור קליין את בוחרת באיכות ובמקצועיות, בחדשנות ובטכניקות המתקדמות ביותר שיש.

כל הליך ניתוחי מתחיל במפגש ראשוני, תחילה עם יועצת מומחית ומוסמכת מטעמו של דוקטור קליין ולאחר מכן איתו. המפגש משמש להיכרות ראשונית עם שיטותיו של ד"ר קליין, ובמהלכו תקבלי הדרכה מקיפה על הניתוח ושלביו, תכירי את השתלים השונים , גודלם וצורתם, כך שבמפגש עם הרופא המנתח כבר יהיה לך מושג על הסוגים השונים ובהתייעצות משותפת תבחרי את השתל הנראה לך כמתאים ביותר.

עוד תקבלי פירוט מלא על יתרונות הניתוח וגם החסרונות, במה כרוך התהליך, שלבי ההחלמה, הבדיקות המקדימות הנדרשות וגם זמן עבורך לשאול את השאלות, להתרשם מהתשובות, מהמקום ומהאווירה, לפני שאת מחליטה לקחת עוד צעד קדימה.

בפגישת היעוץ יהיה נוכח גם רופא פלסטיקאי, מומחה ובקיא בשיטותיו של ד"ר קליין, ובעצם את מקבלת הזדמנות לסיעור מוחות, לשאלות הדדיות ולתשובות הדדיות ואפילו את האפשרות למדוד על גבי חזייה מיוחדת שתלים שונים, כדי לחוש מקרוב את מבנה ומראה החזה לאחר הניתוח (במקרים של ניתוחים להרמת חזה או הגדלת חזה).

ככל שיש התייעצות רבה יותר, כך תיאום הציפיות מדויק יותר ואת יודעת בדיוק לאן מועדות פנייך.

ד"ר קליין מחירים

במהלך הפגישה ואחרי שייבדקו כל הפרמטרים תוכלי לקבל הצעת מחיר מדויקת. קשה לתת הצעת מחיר לפני שנבדקים הנתונים ויכול להיות שאת ומישהי אחרת, שתיכן מעוניינות בהרמת חזה ובכל זאת שתיכן תשלמו מחיר שונה.

הסיבה לכך היא הטכניקות הנדרשות עבור הניתוח של כל אחת, האם נדרש שתל או לא, האם יש גם א-סימטריה או אלמנטים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת, עד כמה נדרש עיצוב מחדש של החזה, עד כמה הוא מרוקן ועוד הרבה ניואנסים שמרכיבים את ההחלטה בסוג הניתוח שיתבצע והעלויות.

לכן, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה ובלתי מחייבת בדבר. אחריה יהיה קל יותר לקבל מושג ממשי ולא מעורפל של ד"ר קליין מחירים.

יצירת קשר עם דוקטור דב קליין והשוואת מחירים

מעוניינת לקבל מידע נוסף על ד"ר קליין, מנתח פלסטי לניתוחי חזה? להתוודע יותר לקליניקה שלו, לניתוחים שהוא מבצע ועוד מידע מועיל? רוצה לקבל הצעות מחיר מקליניקות אחרות שתוכלי להשוות ביניהן?

זה קל. כל שעלייך לעשות עכשיו הוא למלא את פרטייך בטופס שבאתר ולקבל את כל המידע הדרוש לך, אשר יקרב אותך למימוש חלומך.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

דוקטור קליין מספר בתכנית של משה דץ על כל החידושים בתחום עיצוב והגדלת החזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]