Home / ד"ר דנה אגוזי / ד"ר דנה אגוזי – מנתחת פלסטית מומחית ניתוחי חזה

ד"ר דנה אגוזי – מנתחת פלסטית מומחית ניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

מתעניינת בניתוחי חזה? מרגישה יותר בנוח לקבל טיפול מכירורגית פלסטית שהיא אשה? הכירי את ד"ר דנה אגוזי – מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, שלא רק תבין ללבך, אלא תספק לך מענה מקצועי, איכותי וחדשני, מבוסס על התמחות וניסיון רב בניתוחי חזה.

ניתוחי חזה – ד"ר דנה אגוזי

ניתוחי חזהניתוחי חזה של ד"ר דנה אגוזי הם פרי של ידע ונסיון מקצועי רב. ד"ר אגוזי היא מנהלת מחלקת פלסטיקה בבית החולים קפלן, חברה באגודה לכירורגיה פלסטית ואסתטיקה והתמחתה בכירורגיה פלסטית במחלקת כירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רמב"ם, הקריה הרפואית לבריאות האדם.

ד"ר אגוזי סיימה את לימודיה בהצטיינות בבית הספר לרפואה בטכניון ושימשה רופאה במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רמב"ם, כולל ניהול מחלקת כוויות. היא זכתה בפרסי חגי צור וקפלן מטעם האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובעלת שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית. היא מוזמנת לכנסים רבים בארץ ובעולם בתחומים אלו ואף מפרסמת מאמרים בתחום.

כמו כן ד"ר דנה אגוזי היא בעלת תואר דוקטור לפילוסופיה בתחום הביולוגיה המולקולארית בפקולטה לרפואה.

תחומי התמחות – ד"ר דנה אגוזי

בתחום ניתוחי חזה מתמחה ד"ר אגוזי בניתוחים הבאים:

  • הגדלת חזה: החזה הנשי הוא סמל ליופי ונשיות והוא העל חשיבות ומשמעות רבה לנשים. כשנשים הן בעלות חזה קטן או שאינו סימטרי, הן חשות מבוכה ופגיעה בדימוי העצמי הנשי שלהן. ניתוחי הגדלת חזה של ד"ר דנה אגוזי מיועדים לנשים בעלות חזה קטן ומעוניינות להגדילו ובכך לחוש טוב עם עצמן ולחזק את בטחונן העצמי.
  • הקטנת חזה: חזה גדול אמנם נתפס כסמל הנשיות אולם כשהוא גדול מדי הוא פוגע ביציבה, בגב ובכתפיים, נמשך מטה ונראה צנוח ואף מזכה את בעלת החזה במבטים והערות פוגעות. נשים בעלות חזה גדול בוחרות לבצע הקטנת חזה כשהוא משפיע על חייהן פיזית ורגשית.
  • הרמת חזה: נשים בעלות חזה שמוט ונפול, עקב גיל, לידות והנקות, שינוים במשקל וסיבות נוספות חשות חוסר בטחון בנוגע לאסתטיקה ולנשיות שלהן. החזה נראה מרוקן, הוא מדולדל ונפול ושונה לחלוטין מכפי שהיה בגיל צעיר יותר. ניתוח הרמת חזה ממתאים לכל מי שחשה חוסר בטחון עם החזה הנפול ורוצה להשיב לו את המראה הצעיר, הזקוף והאסתטי.
  • גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר: גברים רבים סובלים מחזה גדוש ובעל מראה נשי. עבורם נועד ניתוח הקטנת חזה גברי שמסייע לחזור למראה חזה שטוח וגברי ולשיפור הדימוי העצמי.

ניתוחי חזה חדשניים ומקצועיים

נשים רבות מעדיפות לעבור את הליך הייעוץ והניתוח אצל כירורגית אשה. מדובר בחלק אינטימי בגוף ולא כולן חשות בנוח ולחשוף אותו בפני גבר.

ד"ר דנה אגוזי מביאה את האמפטיה, הבנת המקום והצורך הנשי לתקן את הדורש תיקון וגם, כמובן, את יכולותיה המקצועיות הגבוהות.

כל ניתוח מתקיים רק לאחר אבחון רפואי יסודי ומעמיק, הכולל בדיקת השד ומצבו, הקשבה למנותחת ולרצונותיה, תיאום ציפיות, הסבר מפורט על השיטה שבה ייערך הניתוח והסברים על הבדיקות המקדימות שיש לבצע טרם הניתוח.

לאתר של ד"ר דנה אגוזי לחצי כאן

קבלי יעוץ חינם והצעות מחיר מקליניקות

אם את רוצה לקבל מידע נוסף על ד"ר דנה אגוזי, ללמוד עוד על שיטות הניתוח וההליך כולו ולקבל ממנה הצעת מחיר, תוכלי לעשות זאת בקלות באמצעות האתר, שיספק לך הצעות מחיר של כירורגים פלסטיים מעולים נוספים, כך שתוכלי להשוות ביניהם ולבצע החלטה מושכלת.

במקום לחפש עצמאית ולנבור בתוך מאות אתרים, תוכלי לקבל את כל המידע באופן ממוקד ומותאם לצרכייך בתוך זמן קצר מאד.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון ולקבל את כל המידע על ד"ר דנה אגוזי מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית ועל כירורגים פלסטיים נוספים, מובילים בתחומם.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דנה אגוזי על גניקומסטיה והקטנת חזה לנערים

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]