Home / care / care פלסטיקה – ניתוחי חזה

care פלסטיקה – ניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

רשת Care היא רשת של עשרים ושבע מרפאות הפרוסות בכל הארץ. במרפאות ניתנים שירותי רפואה חדשניים ומתקדמים בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים, כמו גם בתחום רפואת השיניים.

תחום ניתוחי החזה ברשת Care הוא חדשני ומתקדם ומשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ובאיכות גבוהה ללא פשרות.

המנתחים הפלסטיים ברשת Care הם מהשורה הראשונה ומומחים בתחום ניתוחי חזה ועם נסיון מקצועי רב.

מדובר ברשת מהותיקות בארץ, פועלת כעשרים ושש שנים ומונה מעל חמש מאות עובדים, מהם כחמישים רופאים ובנוסף להם גם צוות פארא רפואי וטכנאים.

ניתוחים בחזה ברשת Care פלסטיקה

care ניתוחי חזהתחום ניתוחי החזה הוא אחד המבוקשים והשכיחים ביותר, בארץ ובעולם כולו. נשים רבות מחפשות מקום שיספק להן מענה לציפיותיהן מניתוח שישפר את מראה החזה וצורתו, כמו הגדלה שלו, הקטנה או הרמה.

אותן נשים מבקשות שקט נפשי וידיעה שאת הניתוח מבצע גורם מוסמך ובעל מוניטין בתחום ניתוחי החזה, משום שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר וגם כדי להבטיח תוצאות מעולות.

את כל אלו ניתן למצוא ברשת Care פלסטיקה שמשלבת בין כוח אדם בעל נסיון ומומחיות לבין טכנולוגיה מתקדמת ואכן, הרשת עומדת בתקני איכות ומצויה בפיקוח מכון התקנים הישראלי, תוך הקפדה על התעדכנות הרופאים בכל חידוש בתחום.

ניתוחי חזה לא מתבצעים על ידי רופאי Care לפני שהתקיימה פגישת ייעוץ מקדימה, בה נערכות הבדיקות הרלוונטיות, בדיקת החזה ובעיקר תיאום ציפיות בינך לבין הרופא, כדי שתביני במדויק את ההליכים ובסופם לא תהיי מאוכזבת.

באותו מפגש ראשון בין הכירורג הפלסטי לבין המטופלת נעשה גם בירור על ההסטוריה הרפואית שלה ומצבה הבריאותי, האם היא נוטלת תרופות על בסיס קבוע, וכדומה. בהמשך מתבצעת בדיקה ומדידה של החזה ומועלים כל הפתרונות האסתטיים העומדים לפניה, כולל ההליך, מה הוא כולל, כמה זמן אורך הניתוח והאם ישנן מגבלות מסוימות בתקופת ההחלמה.

כל ההחלטות מתבצעות בשקיפות מלאה ובהתייעצות עם המטופלת כאשר רצונותיה נלקחים בחשבון, תוך מתן הסברים על שיקול דעתו של הרופא לבחירת הליך כזה או אחר.

בניתוחי חזה שמשולבת בהם השתלת שתל סיליקון ניתנת ב- Care אחריות על השתלים לכל החיים. במידה ומאיזו שהיא סיבה נוצר בשתל קרע, המטופלת מקבלת שתל חדש ללא כל עלות, למעט הוצאות חדר הניתוח.

שקט נפשי עם Care ניתוחי חזה

נשים רבות בוחרות לעבור ניתוחי חזה במקום שהוא ידוע, וותיק ואמין ויש לו מוניטין גבוה. מסיבה זו נהנות מטופלות רשת Care מטיפול מוקפד, מרגע ההתייעצות ועד לאחר הניתוח.

ניתוחי חזה ב- Care כוללים ניתוחי הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה וגם ניתוחי גניקומסטיה- הקטנת חזה לגבר, המתאימים לגברים בעלי חזה גדוש עם מאפיינים נשיים.

ניתוחי חזה עשויים להיות יקרים מאד וחשוב מאד להבין מה כולל המחיר וממה הוא מורכב, להכיר את הרופא המנתח מקרוב ולהתרשם מעבודתו, גם דרך חוות דעת של מנותחות אחרות וגם דרך התרשמות אישית במהלך הפגישה המקדימה.

יצירת קשר עם Care פלסטיקה והשוואת מחירים

על מנת ליצור קשר עם מרפאות רשת Care, הקליקי על לוגו החברה והשאירי פרטים בטופס. יחד עם זאת, כדאי ורצוי לערוך השוואת מחירים גם עם מרפאות אחרות, אולם מומלץ לעשות זאת רק עם מרפאות מובילות ובעלות שם בתחום. באופן זה תוכלי לגבש החלטה מושכלת שנשענת על כל המרכיבים להחלטה.

תוכלי לחסוך בזמן יקר ובכסף אם תמלאי את פרטייך בטופס המקוון. אחרי מילוי הפרטים תקבלי הצעות מחיר ממרפאות מובילות בתחומן ותוכלי להשוות במחירים, יחד עם ההתרשמות שלך מרשת Care.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556


תמונות לפני ואחרי הגדלת חזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]