Home / מנתחים פלסטיים / מנתחים פלסטיים מומלצים לניתוחי חזה

מנתחים פלסטיים מומלצים לניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

מנתחים פלסטיים מומלצים - מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכל אשה שמחליטה, מסיבותיה היא, לעבר ניתוח פלסטי אסתטי בחזה חשה הקלה על שהצליחה לקבל החלטה וללכת עם זה עד הסוף.

אולם זו רק תחילת הדרך, מאחר ושאלת השאלות שעדיין נותרה פתוחה היא אצל מי לבצע את הניתוח, מה מומחיותו בתחום והאם הבחירה נעשתה אחרי שנבדקו כל הפרמטרים והשיקולים השונים שהובילו לבחור בכירורג הפלסטי בו בחרתן.

כדי לסייע בבחירה ולהכיר טוב יותר את המועמדים שלכן, אנו שמחירם להציג בפניכם מנתחים פלסטיים מומלצים לניתוחי חזה.

כירורגים בכירים, מרפאות מובילות ומנתחים מוכשרים

מנתחים פלסטיים מומלצים לניתוחי חזהניתוחי חזה הם היום הניתוחים המבוקשים והשכיחים ביותר בעולם כולו. עם השנים התפתח מאד ענף הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, הטכניקות הניתוחיות השתכללו, העזרים הרפואיים שופרו והמנתחים רכשו מיומנויות חדשות שאת תוצאותיהן רואה כל מנותחת במראה מדי יום.

יחד עם זאת, ומאחר ומדובר בהליך כירורגי, חשוב לבחור בתבונה מבין מנתחים פלסטיים מומלצים ולאחר היכרות עם המרפאות ועם הרופאים המנתחים, כדי להפחית סיכונים, ובעיקר כדי להיות שבעות רצון מהתוצאות שילוו אותך שנים רבות.

מנתחים פלסטיים מומלצים מומחים לניתוחי חזה

בתחום הכירורגיה הפלסטית עוסקים רופאים מנתחים רבים שזהו תחום ההתמחות שלהם, חלקם אף בעלי קליניקה פרטית, בנוסף לעבודתם, לרוב בניהול מחלקות בבתי חולים בארץ. מדובר ברופאים בעלי שם שרכשו השכלה רלוונטית בתחום וחשוב מכך, מאחוריהם מאות ואפילו אלפי מנותחות מאושרות ומרוצות.

מנתחים פלסטיים מומלצים הראויים לציון במיוחד:

 • ד"ר רוני מוסקונה, מנתח פלסטי לניתוחי חזה, בעל שם עולמי שמפעיל כיום שתי קליניקות ברמת אביב ובחיפה.
 • ד"ר טלי פרידמן, מומחית לכירורגיה פלסטית ועיצוב הגוף, מנהלת המרפאה לעיצוב הגוף באסף הרופא.
 • ד"ר רון עזריה, מנתח פלסטי מומחה בכירורגיה פלסטית ומשמש כאחראי שירותי כירורגיה פלסטית במרפאת מומחים של שירותי בריאות כללית.
 • ד"ר דב קליין, מנתח פלסטי בכיר לניתוחי חזה, בעל שם עולמי ומוביל בתחום הניתוחים, עם מספר טכניקות ייחודיות לו ורשומות כפטנטים בלעדיים לו.
 • ד"ר דנה אגוזי, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית ומשמשת כמנהלת מחלקת פלסטיקה בבי"ח קפלן.
 • ד"ר ערן חדד, מנתח פלסטי מומחה לניתוחי חזה וממש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית ומדריך קליני באוניברסיטת ת"א.
 • ד"ר מיכאל איצקסון, כירורג פלסטי לניתוחי חזה ועם עבר צבאי של טייס קרבי. כיום מנתח בכיר במחלקת כירורגיה פלסטית בבי"ח הדסה עין כרם.
 • ד"ר הלן קסטיאל גרין, מנתחת פלסטית מומחית בניתוחי חזה, עם נסיון מקצועי של יותר מעשרים שנה וחברה באיגוד הישראלי ובארגון הבינ"ל לכירורגיה פלסטית ואסתטית.
 • ד"ר אורי שבשין, מנתח פלסטי מומחה בניתוחי חזה. משמש כמנתח פלסטי בכיר בבי"ח תל השומר ועם שם עולמי בפיתוח טכניקות ניתוחיות חדשניות.
 • ד"ר שלמה ברודובסקי, מנתח פלסטי בכיר עם ותק של מעל שלושים שנה. משמש כסגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבי"ח אסף הרופא ומפעיל קליניקה פרטית בראשל"צ.

מרפאות מומלצות לניתוחי חזה

מעבר למציאת רופא מנתח פלסטי מומלץ, תוכלי להתעדכן במרפאות מובילות לטיפולים פלסטיים ואסתטיים, ביניהן:

 • המרכז לכירורגיה פלסטית, מרכז ייחודי שהוקם לפני עשרים שנה ומספק מענה חדשני, ייחודי ומסור בתחום ניתוחי החזה. המקום מנוהל על ידי ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן ומספק פתרונות ייחודיים ומתקדמים לניתוחי חזה.
 • כללית אסתטיקה, עם ארבע עשרה מרפאות בפריסה ארצית הפועלות תחת פיקוחה של קופ"ח כללית. במקום ניתנים שירותי ניתוחי חזה בסטנדרטים גבוהים וחדשניים, עם צוות רפואי מקצועי ומיומן.
 • רשת מרפאות CARE מהמובילות והוותיקות בישראל בתחום האסתטיקה והפלסטיקה. לרשת יש עשרים ושבע מרפאות בכל הארץ ובכולן שירותי רפואה חדשנים ומתקדמים.

בחירת מנתח פלסטי מומלץ והשוואת מחירים בין קליניקות

מנתחים פלסטיים מומלצים - מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכשאת מחפשת כירורג פלסטי מומלץ, בין אם פלסטיקאי העובד עצמאית ובין דרך רשת מרפאות מומלצת, את מחפשת, בנוסף לשקט הנפשי, את הידיעה שיש לו את הנסיון והמומחיות בניתוחי חזה ומוניטין רב, גם את המחיר הנוח, ואת ההצעות המשתלמות לך ביותר.

את יכולה לקבל הצעות מחיר מכל אחד ואחת מבין הכירורגים הפלסטיים ומכל מרפאה מומלצת באמצעות פנייה לכל אחד מהם, הליך שהוא ארוך, מסורבל ומייגע. ואת יכולה לפעול בנוחות וביעילות ולקבל את כל המידע הנחוץ לך לשם השוואת מחירים וסקירה מקיפה שלהם, באמצעות האתר שחוסך לך זמן, כסף ומאמץ.

מלאי את פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון וקבלי את כל המידע  הדרוש לך, כולל הצעות מחיר והשוואות מחירים, בתוך זמן קצר.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

כיצד בוחרים מנתח פלסטי? – ד"ר אנדרי אופק מהמרכז לכירורגיה פלסטית

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]