Home / הקטנת חזה / ניתוח הקטנת חזה – הליך, תוצאות, החלמה

ניתוח הקטנת חזה – הליך, תוצאות, החלמה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

אם את בעלת חזה גדול את לבטח חווה תחושות ששותפות להן כל בעלות החזה הגדול: כובד, כאבי גב וכתפיים, הזעה מוגברת מתחת לחזה ואפילו קושי במציאת בגדים שיתאימו לחזה הגדול.

הפתרון האולטימטיבי הוא ניתוח הקטנת חזה. כדי לעשות סדר בדברים, להלן סקירה על הליך ניתוח הקטנת חזה, על תוצאות הניתוח והליך ההחלמה.

כל מה שצריך לדעת על ניתוח להקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזהחזה גדול יוצר חוסר פרופורציות בגוף, במיוחד בקרב נשים בעלות מבנה גוף נורמלי עד רזה. החזה הגדול גורר אחריו תחושות של בטחון עצמי נמוך, קושי במציאת בגדים הולמים ומראה בלתי פרופורציונלי של הגוף.

בנוסף לתדמית הנמוכה, קיים גם הפן הבריאותי. חזה גדול במיוחד עלול לגרום אפילו לעקמת בגב, שלא לדבר על כאבי גב, צוואר וכתפיים עימם את מתמודדת מדי יום.

לפני שתגשי לניתוח הקטנת חזה את תיפגשי עם כירורג פלסטי בפגישת ייעוץ, שבמהלכה תלמדי על הליך הניתוח וגם ייערכו מולך בירורים שונים, ביניהם תחקיר על מצבך הבריאותי, שאלות על רקע משפחתי או אישי של מחלות שדיים, ביניהן סרטן השד וכמו כן סרטן השחלות ותתבקשי לבצע בדיקה אצל כירורג שד וממוגרפיה, אם את מעל גיל שלושים.

אם את מעשנת תצטרכי להפרד מהסיגריות למשך כשלושה שבועות לפני הניתוח ושלושה שבועות אחריו. דרישה זו היא תנאי לקיום הניתוח.

כמו כן, אם את מתכננת הריון, קחי בחשבון שהניתוח עלול להשפיע על יכולתך להניק, שלא לדבר על השינויים ההורמונאליים אותם עוברת אשה בתקופה זו, ואשר גורמים לשינויים במבנה החזה ששוב מתמלא וגדל, עובדה שתאלץ אותך לחזור בשנית על הניתוח.

הליך ניתוח הקטנת חזה

הניתוח נמשך שלוש שעות לערך, ומתבצע תחת הרדמה מלאה. כדי להקטין את החזה יבצע הפלסטיקאי שני חתכים. האחד מסביב לעטרה והשני מהעטרה כלפי מטה, עד לקפל התת שדי. שיטה זו היא חדשה למדי ומבטיחה צלקת עדינה יותר, וחזה מעוצב יותר ועמיד יותר.

מהחתכים שהתבצעו יוציא הכירורג הפלסטי עודפי רקמת שד ואז יעצב את החזה המוקטן מחדש, כולל הרמת הפטמה והעטרה והזזתן למקום גבוה יותר בשד.

החלמה מניתוח הקטנת חזה

ברוב המקרים תישארי בבית החולים לילה אחד להשגחה. בבוקר שלמחרת תשתחררי לאחר שהרופא יבצע בדיקה נוספת.

מייד לאחר הניתוח יש ללבוש חזיית ספורט תומכת. זוהי חזייה רכה, ללא ריפוד וברזלים ונרכסת מקדימה. את החזייה יהיה עלייך לרכוש לפני הניתוח ולהביא אותה איתך. לבישת החזייה משפיעה במידה ניכרת על תהליך ההחלמה, על מבנה השד ואף מסייעת כדי להקל על הכאבים. יש ללבוש אותה עשרים וארבע שעות ביממה למשך חודש ימים.

תקופת ההחלמה אורכת חודש וחצי, במהלכם יש להמנע מעישון, לפחות בחודש הראשון, מנשיאת משקל כבד, מפעילות גופנית מאומצת ומהרמת הזרועות לגובה שהוא מעל הראש. כמו כן יש להמנע מנהיגה למשך כשבוע לאחר הניתוח.

בימים הראשונים שלאחר הניתוח יהיה השד נפוח מעט ותחווי חוסר תחושה בפטמה. תחושות אלו יחלפו בחודש וחצי הראשונים.

תוצאות ניתוח הקטנת חזה

מדובר באחד הניתוחים המבוקשים ביותר בעולם. ככזה, נעשו עליו מחקרים רבים והרופאים המנתחים עברו התמחויות בתחום זה, כולל שימוש בטכניקות ניתוח מתקדמות שמתחדשות כל העת.

זהו ניתוח עם רמת סיכון נמוכה מאד וכשהוא מתבצע על ידי רופא מומחה ובעל נסיון מקצועי, אין כל מקום לחשש. אחוזי ההצלחה הם גבוהים מאד ומספר גבוה במיוחד של מטופלות מדווחות על שביעות רצון מלאה ועל קבלת חזה קטן ומעוצב יותר, עם צלקות שהטשטשו עם הזמן וצורה שהתייצבה למבנה הרצוי.

בחירת מנתח פלסטי מומחה וקבלת הצעות מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותחשוב לוודא מי הרופא הכירורג שיבצע את הניתוח, מה נסיונו והיכרותו עם התחום ומה אומרות עליו מנותחות אחרות.

את כל המידע הזה תוכלי למצוא באתר, בהליך חיפוש קצר, נוח וממוקד, כולל הצעות מחיר של כירורגיים פלסטיים בעלי שם ומוניטין, ואפילו כולל מגוון הנחות ומבצעים, אם יש כאלו בתקופתה הרלוונטית.

את תחסכי כסף רב, זמן יקר ותקבלי את כל המידע הדרוש לך לקבלת החלטה שמתאימה לך ולכיסך.

את כל המידע תוכלי לקבל בתוך זמן קצר לאחר שתמלאי את פרטייך בטופס ההתקשרות שבאתר.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דב קליין – ניתוח הקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]