Home / הקטנת חזה / הקטנת חזה מחיר

הקטנת חזה מחיר

השאירי פרטים או טלפני: טלפון 0548140556 054-8140556


הליך הקטנת חזה הוא היחיד מבין ניתוחי החזה שמשמש נשים וגברים כאחד. נשים בעלות חזה גדול, שופע ובלתי פרופורציונלי למבנה גופן בוחרות בניתוח זה, כמו גם גברים בעלי חזה עודף ובולט הפוגע בדימוים העצמי הגברי.

בקרב נשים מטרת הניתוח היא אסתטית ואף בריאותית, מאחר וחזה גדול מדי עלול לגרום לכאבי גב, צוואר וכתפיים, הזעה תחת השדיים, עקמת הגב ותחושת כובד.

אם החלטתם לבצע ניתוח הקטנת חזה, לבטח תרצו לדעת את כל הפרטים על הניתוח, כולל מחירו.

לפניכם מידע על הקטנת חזה מחיר.

הליך הניתוח

הקטנת חזה מחירהליך ניתוח הקטנת חזה מתחיל בפגישת ייעוץ והכוונה בין הכירורג הפלסטי לבין המטופלת. בפגישה זו ייערכו בירורים רפואיים, תינתן הנחיה לבצע בדיקה אצל כירורג שד וכן ממוגרפיה בקרב נשים שהן מעל גיל שלושים כתנאי לקיום הניתוח וכן הנחיה חד משמעית למעשנות להפסיק לעשן לתקופה של כחודש לפני הניתוח וכחודש לאחריו.

גברים המעוניינים בניתוח הקטנת חזה, גניקומסטיה, יעברו אף הם מספר בדיקות, בעיקר כדי לשלול בעיות אנדוקרינולוגיות שיכול להיות שהם הסיבה לחזה המוגדל, חוסר איזון הורמונלי וכדומה.

לנשים מומלץ לבצע את הניתוח אם אינן מתכננות הריון ולידה, מאחר ואלו משפיעים על מראה וגודל השד ועלולים לגרום למטופלת לשוב ולפקוד את חדר הניתוח.

במהלך הניתוח, האורך כשלוש שעות תחת הרדמה כללית מתבצע חתך סביב העטרה ומתחת לה. המנתח הכירורגי מוציא עודפי רקמת שד ומתבצע עיצוב מחדש של השד כדי שייראה קטן, מעוצב וזקוף.

אצל גברים מסתכם ההליך פעמים רבות בשאיבת שומן מהשד.

תקופת ההחלמה היא קצרה יחסית ובמהלכה יש להקפיד שלא לבצע פעולות פיזיות מאומצות, לא להרים את הזרועות מעל לגובה הראש, ללבוש חזייה תומכת למשך כששה שבועות, יום ולילה ( אצל גברים זו חגורה אלסטית לחזה) ולהמנע מהרמת משאות כבדים.

הקטנת חזה מחיר – כמה עולה ניתוח להקטנת חזה

הקטנת חזה מחיר נקבע בהתאם לפרמטרים השונים, סוג ומורכבות הניתוח. לכן, קשה לתת מחיר "מחירון". יש חשיבות למיקום החתך, לכמות העודפים שמוציא המנתח מרקמת השד וגם, מי הרופא המנתח, מה המוניטין שלו ומה נסיונו והמומחיות שלו בתחום.

יחד עם זאת, אין ספק שאתן רוצות לוודא שתקציבכן מספיק לניתוח ומן הסתם תתחילו לפנות לקליניקות שונות בבקשה לקבלת הצעות מחיר שתוכלו להשוות ביניהן ומידע נוסף.

הקטנת חזה השוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכדי לקבל מושג טוב יותר על הקטנת חזה מחיר יהיה עליכם לעשות סקר שוק ולהשוות בין הקליניקות השונות תוך בדיקת מדדים כמו מוניטין הקליניקה והרופא המנתח וכמובן השוואת מחירים.

אתם יכולים לחסוך בזמן יקר וגם בכסף אם תעשו שימוש באתר שמרכז עבורכם את ההמלצות, חוות הדעת ומידע על המרפאות השונות ועל הרופאים המבצעים ניתוחי הקטנת חזה. החיסכון הכספי הוא פועל יוצא של הצעות המחיר שתקבלו ואשר תוכלו לבצע ביניהן השוואת מחירים, ללמוד על מבצעים והנחות שונות שמספקות הקליניקות מעת לעת ולבצע בחירה נבונה, גם בבחירת הרופא וגם בעלות הכספית.

השימוש בשירותי האתר הוא בלתי מחייב, יעיל, ממוקד ובעיקר מהיר, במקום לבזבז את הזמן ולהתחיל לבצע מחקר עצמאי על הקליניקות הרבות הפועלות בארץ.

הדבר היחיד שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ולקבל מנציגי המרפאות השונות מידע חשוב ומועיל, כמו גם מחירים, שיסייעו לכם לגבש החלטה בהתאם לצרכיכם ולתקציב שלכם.

השאירו פרטים או טלפנו: טלפון 0548140556 054-8140556

ד"ר דב קליין מסביר על ניתוח להקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]