Home / ד"ר דב קליין / ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

החזה גדול מדי וגורם לך לחוש שלא בנוח? הפתרון היעיל ביותר הוא ניתוח הקטנת חזה. מתלבטת היכן לבצע את הניתוח? בצדק. מדובר בהליך כירורגי שחשוב שיתבצע אצל הטובים ביותר.

כאן תמצאי מידע על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין, באחת המרפאות המובילות בתחום זה בארץ ובטכניקות של רופא כירורג בעל שם עולמי.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין

ניתוח הקטנת חזהנשים בעלות חזה גדול חשות שלא בנוח, הן מהאספקט הגופני, עם כאבי גב וכתפיים מתמשכים, והן באספקט הרגשי, הכולל מבוכה, הערות פוגעניות, קושי למצוא בגדים שיתאימו למימדי החזה ועוד הרבה סיבות שמשפיעות על הדימוי העצמי.

הרפואה הכירורגית אסתטית מביאה לנו את ניתוחי הקטנת חזה, אחד מהניתוחים הפופולריים ביותר בעולם ועם אפקטיביות מרשימה. עדיין, למרות שמדובר בניתוח שכיח עם סיכונים וסיבוכים מינוריים, חשוב לבחור ברופא מנתח שיש לו את הנסיון, את הידע הרב בתחום ואף את החזון שיבטיח לא רק חזה קטן יותר, אלא יפה, מעוצב ואסתטי, זאת לצד הבטחון בהליך הרפואי הבטוח.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין הוא המפתח לחזה קטן ויפה ולשקט נפשי רב.

מדובר באחד הרופאים הטובים ביותר בעולם, בעל טכניקות כירורגיות ייחודיות שחלקן אף רשומות כפטנטים על שמו.

מכל העולם מגיעים רופאים ללמוד ולהתמחות בטכניקות אלו, וד"ר קליין עצמו נוסע מעת לעת להשתתף בכנסים ובניתוחים ברחבי העולם.

ד"ר קליין – הליך הניתוח

במהלך ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין מרחיק הכירורג הפלסטי את רקמת העור, השומן ובלוטת השד. הליך זה מקטין את השד והוא הופך לקל וזקוף יותר, אחרי שהוא גם עובר עיצוב מחדש.

המנתח ירחיק את רקמת השד הפנימית המיותרת, עור עודף ושומן, ימקם את הפטמה והעטרה במיקום גבוה יותר והשד יהיה מורם , זקוף ומעוצב אסתטית.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דב קליין מתבצע בהרדמה מלאה. לאחר הניתוח יהיה עלייך להשאר להשגחה של עשרים וארבע שעות.

טרם הניתוח את תוזמני למרפאתו של ד"ר קליין לייעוץ עם רופא מנתח, מוסמך בשיטותיו הייחודיות של ד"ר דב קליין. הייעוץ יכלול תיאום ציפיות בנוגע לגודל השד המוקטן הרצוי לך, כל זאת בהתחשב בנתוני גופך וגודל החזה. למשל, אם נפח השד הוא גדול מאד, לא יהיה אפשרי להקטין אותו לגודל קטן מאד.

כמו כן מתבצעת הקטנת חזה בהתאם למבנה השד ואספקת הדם בו, כל זאת מתוך רצון לשמור על בריאותך ועל בריאות החזה שלך. את כל הפרטים הללו  ואחרים, תקבלי בפגישת היעוץ.

אחרי הניתוח אצל דוקטור קליין

מייד לאחר הניתוח יש ללבוש חזיית ספורט. לכל שד יתחבר צינור קטן שמטרתו לנקז הפרשות אפשריות ולסייע בהקטנת הנפיחות. את הצינור הזה מסיר הרופא לאחר יום עד ארבעה ימים מהניתוח.

בימים הראשונים את עשויה לחוש כאב בזמן שיעול, תנועה וכדומה. הבשורות הטובות הן כי לאחר כשבוע יש שיפור ניכר בכאב. בכל מקרה ניתן להשתמש במשככי כאבים. כמו כן תחווי חוסר תחושה בעור השד והפטמה לתקופה של מספר חודשים

אחרי כשבוע תוכלי לחזור לפעילות שגרתית אולם עדיין יהיה עליך להמנע מפעילות גופנית מאומצת והרמת משקל כבד למשך כשלושים יותר. כמו כן, בעשרה הימים הראשונים לאחר הניתוח יהיה עלייך להמנע מקיום יחסי מין.

קבלת יעוץ מד"ר קליין והשוואת מחירים

רוצה לשמוע עוד על שיטת הטיפול הייחודית של ד"ר קליין, אותה הוא פיתח והמציא בעצמו? רוצה לדעת כיצד מורכב מחירו של ניתוח הקטנת חזה ולבצע השוואת מחירים בין מנתחים פלסטיים בכירים נוספים? זה הזמן למלא את פרטייך באתר ולקבל את כל המידע הנחוץ לך על ניתוח הקטנת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר קליין מסביר על הקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]