Home / ד"ר מיכאל איצקסון / ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

למרות שהמודל הנשי האידיאלי הוא חזה גדול ושופע, כשהוא שופע מדי, זו עלולה להיות בעיה שהפתרון לה הוא הקטנת חזה. כשהוא הופך למשא כבד- תרתי משמע- הוא גורם לכאבים בגב, בצוואר וכתפיים והכובד שלו מושך כלפי מטה, דבר שמעניק לו צורה נפולה, שמוטה ובלתי אסתטית.

לפנייך מידע על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון, מנתח פלסטי בכיר ומומחה בניתוחי הקטנת חזה.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסוןניתוח הקטנת חזה הוא היחיד מבין ניתוחי חזה שמטפל, בנוסף לפן האסתטי, גם בפן הבריאותי.

המשקל הכבד שאת נושאת בשל החזה הגדול משפיע על הגב שלך. כמו כן את לבטח סובלת מכאבים בגב ובכתפיים שנגרמים מהלחץ של רצועות החזייה שתומכת במשקל כבד. כשהוא מתחיל לצנוח, קיים גם חיכוך תמידי בין החזה לבין העור שתחתיו, דבר הגורם להזעה, לשפשפת, לגירוי כרוני או פטרת העור, בעיות מציקות שבחודשים מסוימים, כמו למשל בקיץ הלח, גורמות לייסורים רבים. כמו כן מתעוררים קשיי נשימה עקב גודל ועומס החזה.

כל הסיבות הללו, כולל גם חוסר יכולת לבצע פעילות גופנית וכמובן הפן האסתטי שמונע ממך ללבוש חולצות צמודות וביגוד הולם ולהרגיש טוב עם עצמך, הן שיקולים מספיק חשובים כדי להחליט על ניתוח הקטנת חזה.

ניתוח הקטנת חזה יכול להיות משולב גם עם ניתוח הרמת חזה, בעיקר מקרים בהם החזה הוא כבר שמוט ונפול מאד. במקרים אלו לא די בהרמת חזה בלבד, מאחר ובשל כובד השד הוא יישמט שוב, במוקדם או במאוחר, והפתרון הוא שילוב של שני הניתוחים בחזה- הרמה שלו והקטנה שלו.

במידה וזה הפתרון המתאים לך, חשוב לבחור בקפידה את הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח המשולב, מאחר ומדובר בהליך כירורגי מורכב מאד שדורש מומחיות מקצועית ונסיון רב במטרה להשיג תוצאות אופטימליות מהניתוח.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון יהווה את הפתרון האופטימלי עבורך. ד"ר איצקסון הוא דוגמה לרופא מומחה בתחום ניתוחי חזה, גם מורכבים, אשר עבר, בנוסף להתמחות בישראל, גם התמחות מיוחדת בפריז, צרפת, בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

הניתוח, ההחלמה, התוצאות

הליך ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון מתבצע בהרדמה מלאה ונמשך כשלוש עד ארבע שעות. ברוב המקרים תישארי לאשפוז לילה ותשוחררי לביתך בבוקר המחרת.

במהלך הניתוח יסיר הכירורג הפלסטי רקמות עודפות ועודפי עור, כמו גם עודפי שומן. באופן זה נפח החזה מוקטן והכירורג מעצב אותו ליפה ואסתטי יותר.

לאחר הניתוח את עלולה לחוש כאבים קלים שיעברו עם נטילת משככי כאבים, שטפי דם ונפילות בחזה. כל התופעות הללו הן טבעיות וחולפות בתוך זמן קצר.

עלייך להמנע מביצוע פעילות גופנית מאומצת למשך כחודש ימים ובתוך זמן קצר, לאחר שהנפיחות יורדת, תוכלי כבר לראות ולחוש בשינוי, עם חזה קטן יותר, אסתטי ובעל מראה צעיר ומוצק.

לפני הניתוח את תפגשי עם ד"ר איצקסון לביצוע מדידות, בדיקת החזה, מבנה גופך וסקירה רפואית קפדנית. הפגישה מיועדת גם כדי לתאם ציפיות ולהבין במדויק את ציפיותייך מהניתוח ולוודא שאת מבינה את כל ההליך ושקיבלת מענה לכל השאלות. ד"ר איצקסון מקפיד על בדיקה יסודית ומקיפה ועל כך שלקוחותיו יבינו את כל ההליך במלואו ויקבלו תשובות בשקיפות מלאה כדי לקבל החלטה מושכלת ומבוססת מידע

השוואת מחירים בין מרפאות ובחירת מנתח פלסטי

אם את רוצה לשמוע עוד על ניתוח הקטנת חזה המתבצע על ידי ד"ר איצקסון, לקבל הצעת מחיר, ממנו ומכירורגים פלסטיים נוספים וללמוד על ההסטוריה המקצועית שלו, תוכלי למצוא את כל הפרטים באתר, בלי מאמצי חיפוש ארוכים ובלי להתבלבל מכל המידע ברשת.

את צריכה רק למלא את פרטייך בטופס המקוון, ללא כל התחייבות, וההצעות יתחילו לזרום אלייך.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 תמונות לפני ואחרי ניתוח להקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]