Home / ד"ר ערן חדד / ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדד

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדד

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

על אף הדעה הרווחת כי חזה גדול הוא סמל נשיות בולט ויפה, הוא מהווה לעתים קרובות נטל רב, פיזי ורגשי. הפתרון לבעיות אלו הוא הליך כירורגי פלסטי שמטרתו להקטין את החזה ולהקל על הסימפטומים הגופניים ולשפר את בטחונה העצמי של המטופלת.

לפנייך כל מה שתרצי לדעת על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדד, כירורג פלסטי מומחה בניתוחי חזה.

ניתוח להקטנת חזה גדול

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדדחזה גדול יכול להוות נטל רב. ככל שהוא גדול יותר הוא נוטה להיות נפול יותר ולגרום לכאבים בגב, בכתפיים ובצוואר, להליכה שפופה ולא יציבה ואפילו לבעיות נשימה. באזור הקפל התת שדי יש הזעה מוגברת וכתוצאה מכך פריחה, שפשוף או פטרת, החזייה מותירה סימני חריצה והתחושה הכללית אינה נוחה.

בעלות חזה גדול מתקשות לבצע חלק מהפעילות הגופנית, מוגבלות בבחירת לבושן ואף סובלות מקשיים חברתיים עקב מבטים, הערות ותחושת חוסר בטחון כללית.

לכל אותן נשים מיועד ניתוח הקטנת חזה שיעזור להן בכל המישורים. אם גם את בעלת חזה גדול ומכירה היטב את התחושות הללו על בשרך, זה הזמן להבין במדויק מהו ניתוח הקטנת חזה.

במהלך הניתוח מסיר הכירורג הפלסטי את עודפי רקמת השד והעור ולאחר מכן מרים את השד, תוך כדי הזזת הפטמה והעטרה למקום גבוה יותר, בהתאם לגודל ומראה השד המוקטן.

למעשה, בניתוח הקטנת חזה מתבצעים כמה הליכים, בנוסף להקטנת נפח השד. הליכים אלו הם עיצוב השד מחדש והתאמה שלו באופן הפרופורציונלי ביותר למימדי ומבנה גופך, ובאופן הסימטרי ביותר. במידת הצורך, תוקטן גם העטרה, כך שתהיה התאמה בינה לבין השד החדש, המוקטן.

לאחר הניתוח את תחווי תחושה של שחרור, של הקלה ושל התחדשות. הכאבים הגופניים יפחתו, את תרגישי קלה יותר ותוכלי לבצע פעילות גופנית באופן נינוח, תוכלי לבחור בגדים שיסגרו בקלות על החזה, ולא תסבלי ממבטים והערות פוגעניות.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדד

ד"ר חדד הוא כירורג פלסטי מומחה בניתוחי חזה ובעל נסיון רב. ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר ערן חדד מבוצע תוך הקפדה גם על עיצוב השד, על התאמה שלו שתהיה פרופורציונלית למבנה הגוף ועם מראה טבעי ככל האפשר, שמירה על תפקוד הפטמה והפיכת השד מגדול ונפול למוקטן, יפה ואסתטי. כל ההליך מתבצע רק אחרי פגישה מקדימה בה מקשיב הכירורג הפלסטי גם לך, המטופלת, לציפיותייך והתרשמותך מההליך כולו.

ברוב המקרים מתבצע ניתוח הקטנת חזה לאחר שהוא הגיע להתפתחות סופית שלו, כלומר בסביבות גיל 18. במקרים חריגים וקיצוניים הוא יבוצע גם קודם לכן.

במסגרת הפגישה המקדימה תקבלי את כל המידע הדרוש לך ותתבקשי לבצע מספר בדיקות רפואיות. קחי בחשבון שאם את מתכננת להניק בעתיד, ניתוח הקטנת חזה אינו מתאים לך מאחר ולאחר הניתוח ההנקה לא אפקטיבית ולרוב גם בלתי אפשרית. זהו נתון חשוב שעלייך לשקול אותו טרם קבלת ההחלטה.

ד"ר חדד, לאחר בדיקת החזה שלך, המדידות וההתרשמות הכללית, יתאים את הטכניקה הניתוחית המתאימה לך ביותר. יצוין כי כל מנותחת של ד"ר ערן חדד עוברת הליך כירורגי בהתאם לנתוניה האישיים, במטרה להגיע לתוצאה אסתטית עד כמה שניתן ועם מינימום צלקות.

קבלת מידע נוסף והשוואת מחירי הקטנת חזה

רוצה לקבל מידע נוסף על הניתוח, ההחלמה, התוצאות וסיבוכים אפשריים? רוצה לדעת עוד פרטים ע ד"ר ערן חדד ולקבל ממנו הצעת מחיר להשוואה עם הצעות מחיר מכירורגים נוספים?

באתר תקבלי את כל התשובות לשאלותייך, במהירות, ביעילות ובאופן קל וממוקד. את צריכה רק למלא את פרטייך בטופס המקוון ולקבל את כל המידע הדרוש לך על ניתוח הקטנת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר ערן חדד מסביר באולפן על ניתוח הקטנת החזה, סיבות, מהלך הניתוח ותוצאות צפויות

ד"ר ערן חדד מדבר על ניתוחים להקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]