Home / ד"ר טלי פרידמן / ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

לא מרוצה מהחזה הגדול וחושבת על ניתוח הקטנת חזה? לא משנה אלו סיבות מניעות אותך, חשוב שתחושי בנוח עם החזה שלך.

לא פחות חשוב הוא היכן את מתכננת לבצע את הניתוח וכמה את יודעת על הכירורג, או הכירורגית, הפלסטי שעומד לבצע את ההליך הרפואי.

לפנייך מידע על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן,  מומחית לכירורגיה פלסטית ולעיצוב הגוף, שבין ההתמחויות שלה, מצוי גם ניתוח הקטנת חזה.

הסיבות לצורך בביצוע ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמןהצורך בניתוח הקטנת חזה נובע ממספר סיבות, העיקריות ביניהן הן במישור הבריאותי, האסתטי והרגשי.

במישור הבריאותי, חזה גדול וכבד משפיע על הגב, הצוואר והכתפיים, יש נטייה להזעה מוגברת מתחת לשד ומכאן גם לפריחה שמופיעה בתדירות גבוהה, היציבה הופכת לשפופה יותר ויש קושי בביצוע פעילות גופנית כמו למשל ריצה.

במישור הרגשי גורם חזה גדול למבטים חוזרים ונשנים, לעתים להערות פוגעניות ומכאן לחוסר בטחון עצמי ולדימוי נשי ירוד.

מהאספקט האסתטי, בשל גודלו ונפחו, מושך החזה הגדול כלפי מטה ונראה צנוח ומדולדל. אחרי לידה והנקות הוא גם ייראה מרוקן יותר.

הפתרון לכל התחושות והבעיות הללו הוא הקטנת החזה באמצעות הניתוח. מתאימות לו נשים בוגרות שמבינות את התהליך ומשמעותו, עם ציפיות ריאליות מהתוצאות ושאין בכוונתן להניק. ישנם מקרים חריגים בהם מתבצע ניתוח הקטנת חזה גם בנערות, למשל גודל שד חריג שגורם לבעיה בריאותית או נפשית ניכרת.

לפני ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן

לפני ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן מתקיים מפגש ייעוץ מקדים. הוא חשוב, לא רק באספקט הדורש בדיקות ומדידת השד, רוחב בית החזה ונתונים רפואיים נוספים, אלא גם כדי לאפשר לך לשאול את כל השאלות המעניינות אותך, לתאם ציפיות ולהבין במדויק במה כרוך התהליך.

מטרת הניתוח היא להקטין את נפח השד, ושיהיה בעל צורה ומראה קטנים וזקופים יותר, שמתאימים למימדי גופך.

רק לאחר המפגש, ההתרשמות ההדדית, מדידת השד ובדיקות נוספות, ייקבע מועד לניתוח.

היחס האישי שמעניקה ד"ר טלי פרידמן לכל מטופליה הוא צמוד, עם ליווי לאורך כל התהליך, כולל בזמן ההחלמה והמעקב הרפואי הנדרש לאחר ניתוח. דוגמה לכך היא במספר הטלפון האישי שנותנת ד"ר פרידמן לכל מנותחת כדי שתהיה זמינה לתת יעוץ, תשובה והרגעה לכל שאלה או התלבטות ולהבטיח החלמה קלה, רגועה ומהירה של המנותחת.

הניתוח עצמו

במהלך ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן מסירה הרופאה שומן, רקמת שד ועור עודף מהשד. לאחר מכן ניתן לעצב את השד לקטן יותר, מוגבה יותר ובעל מראה יציב ומוצק. לעתים יש צורך גם בהקטנת העטרה כך שתתאים לגודל השד החדש.

ניתוח הקטנת חזה מתבצע בהרדמה מלאה. הוא אורך כשעתיים ולאחריו תשתחררי לביתך, או על פי שיקול דעתה של ד"ר פרידמן, תישארי להשגחת לילה. אחרי הניתוח תחושי מעט כאבים ונפיחות בחזה, תחושות שיחלפו בתוך זמן קצר.

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן משמעו ניתוח אצל כירורגית פלסטית אשה, שקל יותר להתחבר אליה, לחוש נוח בקרבתה ואשר מודעת לתחושות והרגשות מהאספקט הנשי. בנוסף משמעות הדבר הוא ניתוח שמתבצע על ידי כירורגית פלסטית מומחית בתחומה.

ד"ר פרידמן היא כירורגית פלסטית בכירה ומנהלת את מרפאת עיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא.

לאחר שחרורה הצבאי, בו שירתה כרופאה בדרגת רב סרן, החלה בהתמחות של שש שנים במרכז הרפואי אסף הרופא, בתחום הכירורגיה הפלסטית.

קבלת יעוץ מד"ר פרידמן והשוואת מחירים

רוצה לקבל מידע נוסף על ד"ר טלי פרידמן? לדעת כמה יעלה הניתוח ולהשוות מחירים עם מרפאות ורופאים אחרים? זה קל. היכנסי לאתר, מלאי את פרטייך בטופס המקוון, חסכי לעצמך זמן חיפושים רב וקבלי באופן מרוכז וממוקד הצעות מחיר מרופאים מומחים, שתוכלי להשוות ביניהם לבין מחיריה של ד"ר פרידמן.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר טלי פרידמן מסבירה על ניתוח להקטנת החזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]