Home / ד"ר דנה אגוזי / ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

בתרבויות מסוימות חזה גדול הוא סמל לשפע ולפריון. גם בעולם המערבי חזה גדול הוא סמל לנשיות ויש לו משמעות רבה בקרב נשים. יחד עם זאת, כשהוא גדול מדי, הוא מקור להערות פוגעניות למבוכה ואף לבעיות פיזיות של ממש.

לפנייך מידע על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי, מנתחת פלסטית מובילה ומומחית בניתוחי חזה.

הצורך בניתוחי הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה גדולאם יש לך חזה גדול שמשפיע על הבטחון העצמי לך, על מצבך הבריאותי או שניהם, את מועמדת מתאימה לניתוח הקטנת חזה.

מצב בריאותי שכיח אצל בעלות חזה גדול הוא כאבי גב, צוואר וכתפיים, עקמת בגב, הזעה מתחת לקפל השד וכתוצאה מכך פריחה או פטריה באזור, ואפילו קשיי נשימה.

במישור האסתטי יש קושי למצוא בגדים צמודים מאחר ואינם נרכסים באזור החזה, החזה נוטה לצנוח בשל משקלו וכתפיות החזייה לוחצות בכתפיים.

במישור הרגשי סובלות הנשים ממבוכה, מבטים בוהים בחזה שלהן, מהערות פוגעניות ומבטחון עצמי ירוד.

כמו כן קיים קושי ניכר לבצע פעולות גופניות כמו למשל ריצה.

שיטת ניתוח שכיחה

שיטת הניתוח השכיחה ביותר היא זו שבה מתבצע חיתוך לאורך היקף העטרה. החתך יורד כלפי מטה לכיוון הקפל התת שדי. הבחירה בשיטה זו כמועדפת על ידי הכירורגים הפלסטיים היא בגלל שהוא מותיר אחריו צלקות מעטות ומקצר את זמן הניתוח.

לאחר החיתוך מוציאה הכירורגית הפלסטית את עודפי רקמת השד והעור, מעצבת ת השד מחדש , דבר הכולל לעתים הזזת הפטמה והעטרה למקום גבוה יותר ותופרת את החתך.

יעוץ לפני ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

לפני ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי מקפידה ד" דנה אגוזי על פגישת יעוץ נרחבת שמקיפה את כל השאלות והסוגיות בנוגע לניתוח ולתוצאותיו. את תקבלי הסבר על טכניקת הניתוח ותישאלי שאלות בנוגע להסטוריה הרפואית שלך, האם את נוטלת תרופות, מעשנת וכדומה. כמו כן תישאלי לגבי הסטוריה רפואית משפחתית, במיוחד בתחום סרטן השד וסרטן השחלות.

לפני הניתוח תתבקשי לעבור מספר בדיקות, כמו אולטרא סאונד שד, ממוגרפיה- אם את מעל גיל שלושים, כמו כן תתבקשי להפסיק לעשן, אם הינך מעשנת, לפחות חודש שלפני הניתוח וגם חודש שלאחריו. כמו כן תתקיים פגישה עם הרופא המרדים, מאחר וניתוח זה מתבצע בהרדמה מלאה.

בפגישה יינתן לך זמן להעלות את כל שאלותייך, חששותייך ומה הציפיות שלך מהניתוח, וכיצד את מדמיינת את החזה החדש, המוקטן.

לאחר הניתוח

לאחר ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי ברוב המקרים תישארי לילה אחד להשגחה ותשתחררי לביתך ביום המחרת. מייד לאחר הניתוח תולבש לך חזיית ספורט מיוחדת ותומכת, שתסייע בהחלמה ובעיצוב החזה. את החזיה הזו יהיה עלייך ללבוש למשך כחודש ימים, יום וללילה.

יכול להיות שתחושי נפיחות ושמהחתכים שבוצעו יופרשו מעט נוזלים. זהו מצב שכיח ונורמלי ואין להיבהל ממנו.

במשך כשבוע לאחר הניתוח מומלץ לנוח ככל האפשר ולאפשר לחזה להחלים. את עשויה לחוש גם בצקות ושטפי דם, גם אלו הן תופעות שכיחות שעוברות מאליהן. כמו כן מומלץ שלא לבצע פעילות גופנית מאומצת, להמנע מלהרים את הזרועות מעל הראש ואפילו להמנע מנהיגה לפחות בשבוע הראשון שלאחר הניתוח.

כמו כן, במשך ששת השבועות הראשונים לאחר הניתוח, יהיה עלייך להמנע מלישון או לשכב על הבטן. כדאי גם להמנע מלחשוף את השד לשמש, זאת כדי לאפשר לצלקת להתבהר, כאשר חשיפה לשמש עושה את הפעולה ההפוכה ומקהה את הצלקות.

את התוצאות הסופיות את תראי כחצי שנה עד שנה לאחר הניתוח, לאחר שהנפיחות תרד, הצלקות יתבהרו והשד יתרכך. התוצאה הסופית היא שד בעל מראה צעיר, זקוף ומוצק וקטן יותר מהשד המקורי.

מעוניינת במידע נוסף והשוואת מחירים?

רוצה לקבל מידע נוסף על ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי כולל הצעות מחיר מד"ר אגוזי ומכירורגים פלסטיים בכירים נוספים? רוצה ללמוד עוד על הניתוח וההליכים הנדרשים? עם האתר הזה המשימה קלה. חסכי לעצמך זמן חיפוש מייגע וגם כסף רב והיעזרי באתר שימצא עבורך את הצעות המחיר הטובות ביותר ואת ההמלצות המובילות ביותר על מרפאות ורופאים מומחים בפלסטיקה ואסתטיקה.

מלאי את פרטייך באתר עכשיו ובקליק אחד תקבלי את כל ההצעות המשתלמות ביותר.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]