Home / ד"ר רון עזריה / ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזה

ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

למרבה הפלא, דווקא ניתוח הקטנת חזה הוא השכיח ביותר בעולם. למרות התדמית שיש לחזה גדול ונשי שרבות היו רוצות להתברך בו, ישנן סיבות חשובות ורבות דווקא להקטנת החזה, חלקן בריאותיות.

לא חשובה הסיבה שבגללה את רוצה להקטין את החזה שלך, חשוב מאד לבצע את הניתוח רק אצל כירורג פלסטי מומחה ובעל מוניטין רב שנים, כמו ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזה.

הסיבות לביצוע ניתוח הקטנת חזה

ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזהמגוון הסיבות לביצוע ניתוח הקטנת חזה טומן בחובו שיקולים בריאותיים לצד השיקולים האסתטיים.

מהבחינה הבריאותית, חזה בעל נפח גדול הוא כבד ומשפיע על היציבה, גורם לכאבים על בסיס יום יומי בכתפיים, בצוואר, בגב, מקשה על ביצוע פעילות גופנית מסוימת, למשל ריצה והוא מקור לזיעה, שפשופים ופריחה מתחת לקפל השד.

מהבחינה האסתטית, חזה גדול נוטה להמשך כלפי מטה ועם השנים הופך לנפול ומדולדל. זהו מראה לא אסתטי שפוגע בדימוי הנשי.

כמו כן, אם מידות גופך הן קטנות, החזה הגדול מפריע לבחור בגדים מתאימים ואינו פרופורציונלי למידות הגוף.

אלו הן חלק מהסיבות מדוע נשים מבקשות לעצמן ניתוח הקטנת חזה, שבמהלכו מקטין הרופא את נפח השד. הוא עושה זאת באמצעות הסרת חלק מרקמת השומן שבשד ובהמשך הסרת העור העודף. פעולות אלו מקטינות את נפח השד וגודלו כמו כן מבצע הכירורג הפלסטי עיצוב מחדש של השד ולעתים גם מממקם את הפטמה באזור גבוה יותר בשד.

לפני הניתוח אצל ד"ר עזריה – מרפאת DR

ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזה, כירורג פלסטי בעל שם ומוביל בתחום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים, מייחס חשיבות רבה לקיום מפגש יעוץ מקדים. במהלך הפגישה את תעברי בדיקות של השד, שיכללו מדידת השדיים, נתונייך הגופניים, בדיקת אסימטריה בין השדיים ומה חומרת המצב.

במרפאת DR של ד"ר עזריה גם ישמע ממך מה הן ציפיותייך והאם הן מציאותיות, מה הגודל הרצוי ומה יהיה גודל העטרה, שגם היא תצטרך לעבור שינוי בהתאם לנפח המוקטן של השד.

עוד יוחלט בפגישה אם יהיה צורך להזיז את הפטמה ומה יהיה גודל העטרה, בהתאם לגודל החדש של החזה.

ההנחיות שיינתנו לך יהיו הפסקת עישון, אם הינך מעשנת, לתקופה של לפחות שלושה שבועות לפני הניתוח ושלושה שבועות לאחריו. אם את בעודף משקל מומלץ לנסות ולהקטין את המשקל העודף ככל האפשר טרם הניתוח ואחריו. בדיקות נוספות שתתבקשי לעשת הם ממוגרפיה, בדיקת כירורג שד, בדיקות א.ק.ג, דם ועוד. כמו כן, במידה ואת נוטלת תרופות המשמשות לדילול דם, יהיה עלייך להפסיק ליטול אותן כשבועיים לפני הניתוח. לניתוח עצמו עלייך להגיע אחרי צום של שש שעות לפחות.

מהלך הניתוח אצל ד"ר רון עזריה מומחה הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה נמשך כשעה וחצי והוא מתבצע בהרדמה מלאה. במהלכו יסיר ד"ר עזריה רקמות עודפות של עור ושומן, ירים את הפטמה והעטרה לנקודה גבוהה יותר בשד ויצור שד קטן יותר ומעוצב יותר. זו גם הזדמנות לוודא שהשדיים הם סימטריים, מאחר ואצל רוב הנשים קיימת א-סימטריה קלה, כך שתרוויחי גם חזה שווה במראהו.

תוצאות ניתוח הקטנת חזה מספקות חיים חדשים, באספקט הבריאותי והנפשי. תחושת הבטחון היא גבוהה יותר, ומבחינה גופנית קל יותר להתנהל עם החזה המוקטן, שמאפשר להתלבש בהתאם, לבצע פעולות ספורטיביות ומבלי לחוש כאבי גב, כתפיים וצוואר.

קבלי יעוץ והשוואת מחירים בין מנתחים פלסטיים

זה הזמן לקבל החלטה. כדי שהיא תהיה מושכלת, את יכולה לבקר באתר ולקבל מידע נוסף על ד"ר רון עזריה, לקבל ממנו הצעות מחיר והזמנה לפגישת ייעוץ. באתר את יכולה לקבל הצעות מחיר נוספות של כירורגים פלסטיים מובילים בתחומם, כמו ד"ר עזריה ולהשוות ביניהן.

כדי לקבל את המידע הזה בקלות ובנוחות, ובעיקר במהירות, כל שעלייך לעשות הוא למלא בקצרה את פרטייך בטופס שבאתר ובקליק אחד לקבל הצעות מחיר ומידע על מיטב הכירורגים הפלסטיים בארץ, מומחים בניתוחי הקטנת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח להקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]