Home / care / ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care

ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חזה גדול נתפס אולי כסמל הנשיות והשפע אולם כשהוא גדול מדי וללא פרופורציות עם מבנה הגוף, הוא פתח לכאבי גב, צוואר וכתפיים, משפיע על היציבה וגם משפיע על הדימוי העצמי לנוכח המבטים שננעצים בו, חוסר היכולת ללבוש בגדים צמודים שלא נרכסים על החזה, לחץ בכתפיות החזייה וזיעה מתמדת בקפל השד.

אם את חווה את כל אלו ומעוניינת לבצע ניתוח הקטנת חזה, עלייך לבדוק שהמקום בו את בוחרת לבצע את הניתוח הוא אמין, עושה שימוש באמצעים ושיטות רפואיות חדשניות ושהמנתחים הם מומחים בעלי שם. בקיצור, ניתוח הקטנת חזה במרפאות  .Care

ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care

ניתוח הקטנת חזהבנוסף לבעיות שגורם חזה גדול, בריאותיות ורגשיות, בשל כוח המשיכה ונפחו הגדול הוא נוטה להפוך עם הזמן לשמוט ומדולדל ויוצר גם בעיה אסתטית.

הוא עלול לפגוע ביכולת לבצע פעילות גופנית אירובית כגון ריצה, לגרום לשפשופים חוזרים ונשנים או לפריחה בקפל השד ולהשפיע על היציבה.

חשוב לציין שאם את מעשנת תצטרכי להפסיק לעשן לתקופה של כשלושה שבועות לפני הניתוח ועוד שלושה שבועות לאחריו. אם אינך מסוגלת להתחייב על הפסקת עישון לתקופה זו, אינך מתאימה לניתוח. כמו כן אם את מתכננת להניק בעתיד הקרוב, לא תוכלי לעבור את הניתוח שעלול לפגוע בצינוריות החלב.

כירורג פלסטי שלא יספק לך את המידע הזה הוא כירורג שאסור לך לבצע אצלו את הניתוח מאחר והוא נוהג בחוסר אחריות אם אינו מיידע אותך בהגבלות הללו.

תיאום ציפיות לפני ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care

ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care מתבצע בשקיפות מלאה ורק לאחר שמתבצעת פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי, שם תקבלי את כל ההסברים הדרושים לך, יהיה תיאום ציפיות בינך לבין הרופא ותתבצע בדיקה גופנית שתכלול מדידת מבנה גופך, גובהך, רוחב בית החזה, נפח השד וצורתו, בדיקת אסימטריה בין השדיים ומצב רקמת השד והפטמות.

את תתבקשי לסקור את ההסטוריה הרפואית שלך, האם את נוטלת תרופות בקביעות, תישלחי לבצע בדיקת ממוגרפיה במידה וגילך הוא מעל שלושים שנה ורק אז, לאחר שניתנו כל ההסברים שהניחו את דעתך, תדונו בגודל החזה המוקטן הרצוי לך, צורתו ואיזו שיטה ניתוחית מתאימה לך.

הניתוח

משך ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care הוא כשלוש עד ארבע שעות והוא מתבצע בהרדמה מלאה. ברוב המקרים תישארי לאשפוז לילה לצורך השגחה ותשוחררי לביתך בבוקר המחרת.

בניתוח יחתוך הכירורג הפלסטי חתך מעגלי מסביב לעטרת הפטמה בכל שד. באופן זה הוא יקטין את היקף העטרות. הוא יסיר רקמת שד ושומן עודפים ויזיז את הפטמה למקום גבוה יותר, יעצב את רקמת השד שנותרה כדי לקבל חזה זקוף ויפה, יסיר עור עודף ויתפור את המקום בו התבצע החתך.

לעתים יהיה צורך לשים נקזים בשד שמשמשים לניקוז נוזלים מהשד.

לאחר הניתוח

הצלקות שיוותרו לאחר ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care הן סביב העטרה וצלקת אנכית מהעטרה ועד לקפל התת שדי. במהלך הזמן הן יבהירו ויטשטשו כמעט כליל ויהיו כמעט בלתי נראות, במיוחד אם תימנעי לחשוף אותן לשמש לפחות שנה לאחר הניתוח.

את צורתו הסופית של השד תוכלי לראות לאחר כשלושה חודשים, במהלכם תרד הנפיחות, ייעלמו שטפי הדם ואת תשובי לשגרת חיים רגילה. יחד עם זאת יש לזכור כי נפח החזה עלול להשתנות גם לאחר ההקטנה שלו, עקב שינויים במשקל, הריונות ואפילו גנטיקה.

בחירת מרפאה לביצוע הניתוח והשוואת מחרים

החשיבות הגדולה ביותר בניתוח הקטנת חזה היא מי מבצע אותו. ניתוח הקטנת חזה במרפאות Care מבוצע ע"י רשת וותיקה עם סניפים בפריסה ארצית ונהנית ממוניטין גבוה שניתן לה בשל החדשנות, האמינות ורופאים הכירורגיים המומחים בתחומם ובעלי נסיון רב בניתוחים מסוג זה.

אם את רוצה לשמוע פרטים נוספים, לדעת מי הרופאים בסניפים השונים או לקבל הצעות מחיר מ Care לחצי על לוגו החברה, השאירי פרטים בטופס ונציגי החברה יחזרו אלייך עם כל התשובות.

מעוניינת לקבל יעוץ והצעת מחיר גם ממרפאות אחרות?

כל שעלייך לעשות הוא למלא את הפרטים בטופס המקוון ולקבל בתוך זמן קצר פניות ממרפאות מובילות, בנוסף ל- Care, עם הצעות מחיר, השוואת מחירים ומידע חשוב נוסף.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הקטנת חזה

Check Also

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום...[קראי עוד...]