Home / הרמת חזה / הרמת חזה ללא ניתוח – שיטות

הרמת חזה ללא ניתוח – שיטות

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

סובלת מחזה נפול, מדולדל או מרוקן? מתגעגעת לימים בהם הוא היה מלא בנפח, זקוף ויציב? אפשר להחזיר את הימים הללו, לפחות במראה החזה. בעוד שניתוחים פלסטיים להרמת חזה הם השכיחים והפופולריים ביותר בעולם כולו, יכול להיות שאת לא ששה לעלות על שולחן המנתחים. לפנייך פרטים על כל שיטות הרמת חזה ללא ניתוח.

שיטות הרמת חזה ללא ניתוח

הרמת חזה ללא ניתוחישנן נשים בעלות חזה נפול ומדולדל שיעדיפו להרים אותו בדרכים שאינן כרוכות בניתוח, בשל חשש מהניתוח או שנמצאו בלתי מתאימת לבצע אותו מסיבות שונות. במאמר זה נסקור את כל שיטות הרמת חזה ללא ניתוח, ביניהן שיטות שלא תמיד אחוזי ההצלחה שלהן הם גבוהים, אחרות מעוררות תהייה בקשר ליעילותן. יצוין כי עדיין לא נמצאה שיטה להרמת חזה שעלתה ביעילותה על פני ניתוחי חזה פלסטיים, עם תוצאות שמחזיקות מעמד לאורך זמן.

הרמת חזה בהזרקות

בטכניקה זו מוזרק חומר אל החזה, במטרה לייצר לו נפח וכתוצאה מכך להרים אותו ולשפר את מראהו. החומר המוזרק הוא אותו החומר בו נעשה שימוש במילוי קמטים וקפלים, כמו חומצה היאלרונית שעושים מסוכרים טבעיים או מקרוליין, חומר שהוא בעל פרודות גדולות ותורם לדחיקת החזה וייצובו.

חומרים אלו הם טובים לזמן מוגבל ויש לחזור על התהליך מפעם לפעם.

חזיית ואקום

שיטה נוספת של הרמת חזה ללא ניתוח היא באמצעות מתקן דמוי חזיית ואקום. יש ללבוש את המתקן למשך עשרה שבועות לפחות, כחמש שעות ביממה. מטרת מתקן זה היא למשוך את רקמות החזה ולהחזיק אותו תחת לחץ. פעולה זו גורמת לתאים בחזה להכפיל את עצמם ובכך הרקמות נמתחות והחזה מתייצב ומורם.

הזרקות שומן

בהליך זה נלקח שומן מחלק אחר בגופה של המטופלת ומשמש להכנסתו אל החזה. היתרון הבולט בשיטה זו הוא כי מדובר ברכיב טבעי לחלוטין המצוי בגופך. החסרון הבולט הוא היותו של השומן חומר מסיס, כך שרק חלק קטן ממנו ייספג בשד ויתרום למילויו והרמתו. משמעות הדבר היא כי תיאלצי לחזור על התהליך מספר פעמים עד להשגת התוצאה המבוקשת, שגם אורך החיים שלה אינו רב.

מדובר בהליך ארוך יותר מניתוח חזה ובעלויות גבוהות יותר ממנו.

אמצעים קוסמטיים

ניתן להרים את החזה גם באמצעות אמצעים קוסמטיים כמו חזיות מרופדות, פטמות מלאכותיות ומדבקות מיוחדת שמטרתן הרמת חזה נפול. היתרון הוא חוסר התערבות כירורגית או שימוש בחומרים בלתי טבעיים. החסרון- זהו רק הליך קוסמטי שברגע האמת, כלומר חשיפת החזה, לא תהיה לו משמעות רבה.

הזרקת בוטוליניום

חומר הבוטוליניום הוא זה המשמש להזרקות הבוטוקס המפורסמות. הוא משמש גם להרמת חזה נפול. ההשפעה שלו מוגבלת בזמן. ההזרקה מתבצעת אל תוך שריר החזה והחומר מספק מספיק תמיכה לשרירי החזה כדי להרים את החזה. יש לחזור על הפרוצדורה אחת לשלושה חודשים לערך.

שיטות נוספות של הרמת חזה ללא ניתוח

ישנן גם שיטות שתקינותן ואף הצלחתן מוטות בספק רב, כמו משחות ותכשירים שונים שמוכרים את עצמם תחת הכותרת "טבעיים". יכול להיות שיש מספר גלולות המבוססות על צמחי מרפא שונים וגרגירים שמסייעים בהגדלת נפח החזה, אולם התוצאה היא מינורית.

ניתוח הרמת חזה – השיטה האופטימלית והמוכחת

לסיכום, חלק מהשיטות שאינן משולבות בניתוח עושות את העבודה, גם אם לזמן מוגבל. למרות האמור לעיל, ניתוח הרמת חזה, אחד מהניתוחים הוותיקים, הבטוחים ועם הצלחה מוכחת ומהירה, הוא היעיל מכל השיטות, התוצאות טובות, זמן ההחלמה קצר והחזה נותר מורם וזקוף לאורך זמן.

בחירת כירורג פלסטי לניתוח והשוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכל בחירה שתעשי, חשוב שתהיה מבוססת על בדיקה מקדימה וחוות דעת מקצועית. לכן, עשי לעצמך טובה ופני לקבל יעוץ מכירורג פלסטי, גם אם אין בכוונתך לבצע ניתוח הרמת חזה. כירורג הוא דמות בעלת נסיון מקצועי רב ומכיר את כל השיטות. הוא יוכל לספק לך הסברים על כל שיטה ושיטה, המשמעות שלה, היתרונות, החסרונות והסיבוכים האפשריים.

אם ברצונך לחסוך זמן יקר וכסף, תוכלי להיעזר באתר ולמצוא כירורג פלסטי, מומחה בהרמת חזה, שישמח לענות על שאלותייך, גם אם תחליטי שלא לבצע הליך כירורגי.

לאתר יש קשר עם מיטב הרופאים הכירורגים בארץ. מלאי את פרטייך וקבלי מגוון הצעות מחיר ופרטים על הרופאים המנתחים

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר טלי פרידמן – איך מטפלים בחזה נפול לאחר לידה

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]