Home / הרמת חזה / הרמת חזה עם שתל

הרמת חזה עם שתל

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

מעוניינת בניתוח הרמת חזה? חשוב שתכירי ותדעי מהן הפרוצדורות השונות, מאחר ובחלקן כרוכה גם הגדלת חזה עם שתל, זאת בהתאם למצב החזה ועד כמה הוא מרוקן.

לפנייך מידע על הרמת חזה עם שתל.

למי מתאים ניתוח הרמת חזה

הרמת חזה עם שתלכל אשה תחווה שינוים במבנה החזה שלה ובגודלו. אצל חלק מהנשים מדובר בשינויים קלים ולא משמעותיים שניתן לחיות איתם, בעוד שאצל אחרות השינוי הוא לעתים קיצוני ונובע ממספר גורמים, כמו לאחר מספר הריונות ולידות, הנקה מרובה, עלייה או ירידה קיצונית במשקל, הגיל הכרונולוגי ועוד.

כשמתרחשים השינויים הללו, הפתרון האסתטי היעיל ביותר הוא ניתוח הרמת חזה. מדובר בניתוח קל ושכיח, שבמהלכו מתבצעת הסרת עודפי העור ורקמת השד, הזזת הפטמה והעטרה למקום גבוה יותר ועיצוב השד מחדש, באופן שייראה גבוה ויציב יותר.

יחד עם זאת, פעמים רבות החזה כל כך מרוקן ונפול עד שתהליך זה אינו מספיק כדי לשוות לו את המראה היפה והזקוף, או שאין מספיק רקמת שד כדי לעצב אותו מחדש. במקרים כאלו נדרש ניתוח הרמת חזה עם שתל.

מהי הרמת חזה עם שתל

ניתוח הרמת חזה עם שתלכאמור, כשמצב השד הוא קיצוני והוא מדולדל, מרוקן ונפול, ורקמת השד אינה מספיקה לעיצובו, לא תספיק לו הרמת חזה בלבד ויהיה צורך לבצע גם ניתוח הגדלת חזה. במקרים אלו נכנס לתמונה גם השתל, אותו שתל סיליקון המשמש בניתוחי הגדלת חזה ומסייע בעיצוב חזה מלא יותר ואסתטי יותר.

חשוב לציין כי אין זו החלטה פתאומית של הכירורג במהלך הניתוח. ההחלטה מתקבלת יחד עם המנותחת כבר במהלך פגישת הייעוץ ובדיקת מצב השד. רופא כירורג שיש לו את הנסיון והידע וכמובן ההתמחות בניתוחי חזה, יידע להפעיל את שיקול דעתו ולאמוד את המצב, כדי להבין אם מספיק ניתוח הרמת חזה או שמא יש לשלב גם שתל.

לאחר ההחלטה וקבלת ההסברים מהרופא, את תבחרי את גודל השתל, צורתו ונפחו, גם זאת תוך כדי קבלת הכוונה מהרופא, כדי שלא תבחרי שתל גדול מדי שאינו הולם את מבנה גופך, מימדייך ורוחב בית החזה.

המטרה היא להרים את החזה ולייצר מראה אחיד, מאוזן וזקוף והבחירה בשתל תיערך בהתאם למטרה זו.

הליך ניתוח הרמת חזה עם שתל

במהלך הניתוח, שאורך בין שעתיים לשלוש שעות בהרדמה מלאה, יתבצע חתך מתחת לקפל השד ובאופן שניתן יהיה להחדיר דרכו את השתל שיהיה ממוקם תחת שריר החזה מצידו העליון ( של השתל) ותחת השד מצידו התחתון.

לאחר הניתוח יש ללבוש חזיית ספורט רכה, ללא ריפוד וברזלים ועם סגירה מקדימה. יש ללבוש אותה למשך תקופה של כחודש ימים בכל שעה משעות היממה. זוהי חזייה תומכת שמסייעת בהליך ההחלמה, ומסייעת בעיצוב מראה החזה.

במהלך ההחלמה יש להמנע מעישון, מהרמת משאות כבדים, מפעילות גופנית מאומצת ואפילו מנהיגה. אפשר לחזור ולנהוג ולשוב לשגרת החיים לאחר כשבוע אולם יש להמשיך ללבוש את החזייה ולהמנע ממאמץ גופני לפחות עוד חודש אחרי הניתוח.

התוצאות הן נהדרות, החזה מקבל צורה חדשה, נפח חדש והוא נראה מלא, זקוף ונשי.

קבלת יעוץ בחינם והשוואת מחירים בין קליניקות

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכדי להבין יותר את כל המשמעויות של הרמת חזה עם שתל, כיצד מתבצע ההליך וגם כמה הוא עולה, יש לבצע סקר שווקים נרחב ומקיף, עם השוואת מחירים, עם היכרות עם נסיונם ומומחיותם של הרופאים הכירורגים השונים, המוניטין שלהם והוותק שלהם בענף.

כדי שלא תבזבזי זמן יקר ומתסכל בחיפושים ממושכים, את יכולה לבצע את החיפוש שלך באתר זה, בהליך מהיר וממוקד, ענייני ונוח. תקבלי את כל המידע, את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר והמלצות של כירורגים פלסטיים מובילים בתחום שישמחו לקבוע איתך פגישת יעוץ.

יתרון נוסף הוא היכולת של האתר לאתר עבורך מבצעים והטבות שמעניקות הקליניקות מעת לעת ולחשוף את המידע הזה בפנייך.

מה שנשאר לך לעשות עכשיו הוא למלא את פרטייך בטופס שבאתר, ללא כל התחייבות. בתוך זמן קצר מאד תקבלי הצעות מחיר מכירורגים פלסטיים מובילים בתחומם, תבצעי השוואת מחירים ותחליטי מי יהיה זה שיבצע עבורך הרמת חזה עם שתל.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 

ד"ר דב קליין על הרמת חזה עם שתל

 

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]