Home / הרמת חזה / הרמת חזה מחיר – כמה עולה?

הרמת חזה מחיר – כמה עולה?

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

אם את אחת מהנשים שהחזה שלהן עבר שינויים בעקבת הריון, לידה והנקה, אם ירדת במשקל והחזה איבד מנפחו והפך למדולדל, את לבטח חושבת על ניתוח הרמת חזה. בין הבדיקות שתבצעי לפני הניתוח סביר להניח שתרצי גם לדעת מהו סדר הגודל של הרמת חזה מחיר וכמה עולה הרמת חזה.

הרמת חזה מחיר

מחירו של ניתוח להרמת חזה נקבע מכמה וכמה פרמטרים, ביניהם מצב השד, עד כמה הוא מרוקן ומדולדל והאם נדרשת גם הגדלת חזה בנוסף להרמתו, מצבי סיכון, למשל אם את מעשנת כרונית או סוכרתית, הדגשים מיוחדים בניתוח, למשל אי סימטריה בין השדיים בצורתם המקורית וגם, מי הכירורג הפלסטי, האם הוא בעל שם ומוניטין גבוה , דבר שעשוי אף הוא להשפיע על המחיר.

אולם טרם בדיקת המחירים וההשוואה ביניהם, חשוב שתביני במדויק את הליך הניתוח, כיצד להיערך אליו וההחלמה ממנו.

היערכות לניתוח הרמת חזה

הרמת חזה מחיר - הרמת חזה לפני ואחרי הניתוחניתוח להרמת חזה הוא אחד ההליכים האפקטיביים ביותר להשיב לו את מראהו הזקוף כפי שהיה בעבר. טרם הניתוח יהיה עלייך להגיע לפגישת יעוץ שמשמשת גם אותך, כדי לברר את כל השאלות שברצונך לשאול. הפגישה משמשת כדי לברר רקע של מחלות שד, ביניהן סרטן השד, אצלך או בקרב אחד מבני המשפחה הקרובה, ובכל מקרה יהיה עלייך לבצע ממוגרפיה ובדיקה אצל כירורג שד.

במידה ואת מעשנת יובהר לך כי עלייך להפסיק לעשן לפחות שלוש שבועות עד חודש לפני הניתוח, אותו הדבר גם בתקופת ההחלמה.

במהלך פגישת הייעוץ יוחלט אם יש צורך גם בניתוח הגדלת חזה. זה קורה לבעלות חזה מרוקן משמעותית ונפול מאד. אם הוחלט על הגדלת חזה, יהיה עלייך להחליט, בתיאום עם הרופא המנתח, על גודל וצורת השתל שיוחדר לחזה במגמה ליצור לו נפח. הקשיבי לעצות הרופא מאחר והא לוקח בחשבון את מידות ומבנה גופך, את רוחב בית החזה ונתונים נוספים שיגרמו לחזה להיראות פרופורציוני ולא סתם גדול, גם אם את ממש רוצה חזה ענק. רופא איכותי ואחראי ידאג לא רק למלא את רצונך אלא גם להסביר לך את כל השיקולים בבחירת מבנה וגודל מסוים של שתל. בשורה התחתונה ההחלטה הסופית מצויה בידייך.

הניתוח אורך בין שעתיים לשלוש שעות ובהרדמה מלאה. במהלכו מזיז הכירורג גם את הפטמה והעטרה וממקם אותן במקום גבוה יותר בשד, בהתאם לעיצוב והגבהת החזה. הוא גם מסיר את עודפי העור ומעצב מחדש את רקמת השד.

כמה עולה הרמת חזה – בדיקת מחירים וקליניקות

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותכאמור, הרמת חזה מחיר אינו חד משמעי בשל המשתנים הרבים והאינדיבידואליים לכל אחת. יחד עם זאת, אם את רוצה לקבל מושג על טווח המחירים המקובל, תוכלי לעשות זאת בקלות באמצעות האתר. אחרי שתמלאי את פרטייך תקבלי מגוון הצעות מחיר ממיטב הקליניקות בארץ, עם כירורגים פלסטיים מעולים ובעלי נסיון בתחום. תוכלי לבצע השוואת מחירים ולהבין טוב יותר ממה מורכבים הפערים ביניהם.

האתר הוא הזדמנות מעולה לחסוך בזמן יקר ולקבל החלטה מושכלת על סמך כל המידע שתקבלו ממנו. השוואת המחירים היא קלה ונוחה והמידע המתקבל מסייע לשפוך אור נוסף על הרופא, על הליך הניתוח וגם אם ישנם מבצעים והטבות שונות בדיוק עכשיו.

זה הזמן להקדיש מספר שניות למילוי פרטייך בקליק אחד. הקליק הזה יכול לחסוך לך הרבה כסף! אחרי מילוי הפרטים תתחילי לקבל הצעות מחיר מובילות שיתאימו לתקציבך ויעזרו לך בהחלטה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

איך מטפלים בחזה נפול לאחר לידה – ד"ר טלי פרידמן

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]