Home / הרמת חזה / הרמת חזה ללא שתלים – טבעית, ללא ניתוח וצלקות

הרמת חזה ללא שתלים – טבעית, ללא ניתוח וצלקות

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

רוב הנשים המתעניינות בהרמת חזה יודעות שהדבר כרוך בניתוח, במהלכו מוכנס שתל סיליקון לחזה, שמסייע בעיצוב מראה השד, הגדלת הנפח שלו ועקב כך, הרמתו.

מה שנשים רבות לא יודעות הוא שקיימת טכניקה של הרמת חזה ללא שתלים, בדרך טבעית, ללא ניתוח וללא צלקות אשר מתבצעת בהליך מהיר וטבעי, עם תוצאות משביעות רצון.

הרמת חזה ללא שתלים

הרמת חזה ללא שתליםהטכניקה של הרמת חזה ללא שתלים היא חדשה למדי ועושה שימוש בחומר המצוי בגוף של כולנו- שומן. שיטה זו מתבססת על לקיחת תאי שומן ממקום אחד בגוף, ניקוי וסינון שלו והעברתו למקום אחר בגוף, במקרה זה אל השד. תאי שומן חוזרים ברובם לתפקד באופן מלא, חיים ופעילים והגוף מטמיע אותו ולא דוחה אותו כלל, מה שמאפשר להזריק את השומן לשד ולייצר לו את הנפח והתמיכה הנדרשים להרמת החזה.

מאחר ורקמת השומן מצויה בכל חלקי הגוף והוא  משמש כמאגר אנרגיה שמספק נפח, הוא אידיאלי לשימוש בהזרקות לשד לצורך הרמתו.

הרמת חזה טבעית ללא ניתוח

שימוש בשומן עצמי הוא ההליך היחיד בו נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד. ישנן הזרקות מילוי אחרות להרמת חזה, בהן נעשה שימוש בחומרי מילוי שאינם טבעיים, בעוד שעם שומן אין תוספות כלשהן והוא מוזרק במצבו הטבעי ביותר.

כשחושבים על כך, אחד הסיבות לדלדול החזה וריקונו היא כתוצאה של תאי שומן שהתמוססו עם השנים ותרמו למראה השד הנפול. כלומר, עם הזרקת תאי שומן, מוחזר לחזה בדיוק אותו החומר שאבד עם השנים ובכך מוחזר החומר לחזה שמספק לו תמיכה כדי שייראה מורם ואסתטי.

כשהשד הנפול מרוקן בחלקו העליון, הזרקות שומן עצמי מאפשרות לו לקבל נפח ללא כל צורך בשתל סיליקון. התהליך מתבצע בהחדרת השומן באותו האזור בדיוק.

ניתן לשלב ניתוח הרמת חזה ללא שתלים, יחד עם השלמה של הזרקת שומן עצמי כדי שיתקבל נפח נוסף. עם ההזרקות משוחזר הנפח הטבעי של השד שמקבל בחזרה את מראהו הטבעי וללא צורך בשתלים.

טיפול בהזרקות שומן נמצא יעיל גם במקרים בהם קיימת אי סימטריה קלה בן השדיים, או נכון יותר אסימטריה בנפחם. את השד הקטן מבין השניים. ניתן למלא באמצעות הזרקות שומן עצמי ולהגדיל את נפחו כך שיהיה איזון בין שניהם.

הזרקות שומן עצמי משולבות בניתוח הרמת חזה

כאמור, ישנם מצבים בהם מתבצע ניתוח הרמת חזה. ניתוח כזה נמשך כשעתיים עד שלוש שעות ובהרדמה מלאה.

במהלך הניתוח יזיז הרופא הכירורג את הפטמה והעטרה למיקום גבוה יותר בשד, כך שייראה אסתטי לאחר הרמתו. לאחר מכן הוא יסיר את עודפי העור ויעצב את רקמת השד למראה זקוף ומורם יותר. כדי להשלים את הפעולה, במידה והשד מרוקן משמעותית, הוא יכול להזריק שומן עצמי לקבלת הנפח ומילוי השד המרוקן, זאת במקום להכניס פנימה שתלי סיליקון.

הליך זה של ניתוח בשילוב הזרקות שומן לשד הוא מוצלח מאד. לעתים חלק מהשומן העצמי נספג בתוך הגוף מאחר ומדובר בחומר מסיס במקרה זה יש להזריק כמות גדולה יותר של שומן או לשוב לאחר זמן מה כדי לחזור על התהליך.

אם את מעוניינת בטיפול הרמת חזה ללא שתלים ובהליך העושה שימוש בחומר טבעי בלבד, הזרקות שומן הן התשובה האולטימטיבית עבורך, במקום השתלים.

בחירת רופא והשוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזהעלייך למצוא רופא המתמחה בהליכים אלו, במיוחד אם יתברר שיש לבצע ניתוח הרמת חזה.

באתר ייחסך לך זמן החיפוש היקר אחר כירורג פלסטי המתמחה בהליכים אלו ותוכלי לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר ממרפאות שונות ומפלסטיקאים מובילים בתחומם.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך באתר, ללא כל התחייבות, ולקבל מענה מהיר ממיטב הכירורגים הפלסטיים, מומחים בהרמת חזה ללא שתלים, כולל הצעות מחיר שתוכלי להשוות ביניהן.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]