Home / ד"ר דב קליין / ד"ר קליין – ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין

ד"ר קליין – ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין אם יש לך חזה נפול ומרוקן, עם מראה אסתטי שפוגע בדימוי העצמי שלך, את לבטח מתעניינת בפתרונות אסתטיים שישפרו את מראה החזה וירימו אותו.

לא פחות חשוב הוא מי מספק את הפתרונות הללו ומה נסיונו ומידת ההתמחות שלו בתחום.

לפנייך כל המידע על ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין ושיטותיו הייחודיות.

הרמת חזה בשיטת ד"ר קליין

הרמת חזהחזה נפול ומרוקן הוא תוצאה של הריונות, לידות והנקה, של שינויים במשקל, השמנה או הרזייה, גיל ועוד. מטרת ניתוח הרמת חזה היא להשיב אותו למראהו הקודם והזקוף, כאשר ברוב המקרים נפח החזה גם יוקטן, זאת מאחר ובמהלך הניתוח מוסרים עודפי עור ושומן.

מעבר לידיעת ההליך הכירורגי והטכניקה הרפואית- פלסטית, מדובר גם ביכולת של הכירורג הפלסטי להתאים את החזה למבנה גופה של המטופלת, כך שהחזה ייראה טבעי, לא "זקוף מדי" ובהתחשב בגילה, בשינויים שגופה עוד עומד לעבור בעתיד, ובביצוע הליך כירורגי סימטרי ומדויק ככל האפשר.

דוקטור דב קליין הרמת חזה

כל הסיבות שנמנו קודם לכן גורמות לדלדול ברקמת השד וברקמת השומן. עקב כך לעור כבר אין את היכולת להתכווץ.

לפני ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין, נבדקים פרמטרים שונים, ביניהם גיל המטופלת, צורת השדיים וגודלם, מצב העור וכדומה.

חשוב לזכור כי כל הליך של הרמת חזה גורם גם להקטנתו ואת הפרטים הללו תקבלי במהלך פגישת הייעוץ במרפאת ד"ר קליין.

על פי נתוני השד יוחלט בפגישת הייעוץ אם יש מקום לניתוח הרמת חזה ללא שתל, או שמא נדרש גם שתל סיליקון.

הליך ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין

ד"ר קלייןד"ר קליין הוא מומחה לרפואה אסתטית, בעל שם עולמי וטכניקות שהמציא ופיתח, חלקן אף רשומות כפטנט. רופאים רבים מגיעים למרפאתו כדי להתמחות בטכניקות הייחודיות הללו.

מיותר לציין כי כל הצוות הרפואי במרפאתו של ד"ר קליין פועל לפי שיטותיו ולאחר התמחות קפדנית ומעמיקה.

במהלך ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין, שמתבצע בהרדמה מלאה מסיר הרופא את רקמת השד הפנימית העודפת וכן את השומן והעור. הוא גם ממקם את הפטמה ואת העטרה במיקום גבוה יותר בשד.

כתוצאה מהליך זה מתקבל שד מעוצב ויפה, מורם יותר ואף קטן יותר.

ניתוח הרמת חזה עם שתל מתאים לנשים בעלות חזה גדול ונפול מאד ואף מרוקן מאד. כמו כן נלקחים בחשבון שינויים עתידיים, כמו גיל כרונולוגי, שבמהלכו רקמת השד, שמתבגרת אף היא, נמתחת הופכת דקה יותר. אם השד הוא גדול, הוא ייראה פחות טוב במרוצת השנים והוספת שתל מוסיפה לשד משקל שיוצר מתיחה, במיוחד בשדיים שיש להם נטייה לצנוח וזה נתון שיש לקחת בחשבון.

כמו כן מתאימה הרמת חזה עם שתל למי שיש עודפי עור ושומן רבים שיש להוציא וכתוצאה מכך יקטן החזה במידה משמעותית. השתל למעשה מספק את הנפח החסר לשד.

קבלת יעוץ מד"ר קליין וביצוע השוואת מחירים

כדי לקבל החלטה מושכלת ונבונה, להחליט באופן מקצועי אם הניתוח להרמת חזה יהיה עם או בלי שתל, ואם כן, באיזה שתל מדובר, מה תהיה צורתו ונפחו ועוד הרבה פרטים חשובים על ההכנות, על ההחלמה ועל ההליך כולו, חשוב להיוועץ עם גורם הכי מומחה שיש בנמצא.

את יכולה למצוא את המידע הזה, כולל מחירים והשוואת מחירים באתר. באופן זה לא תצטרכי לדאוג שמא החמצת משהו ותוכלי לקבוע פגישת ייעוץ ולהתקדם בתהליך באופן מהיר ויעיל.

כל שנותר לך לעשות עכשיו הוא למלא את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ולקבל עד מהרה מענה מהיר על ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דב קליין, השוואה עם מרפאות אחרות, השוואת מחירים ומידע חשוב נוסף.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר דב קליין מסביר על הניתוח להקטנת החזה

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]