Home / ד"ר ערן חדד / ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד

ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

לא מרוצה ממראה השד הנפול והצנוח שלך? חולמת על מראה אסתטי, מוצק ומורם כפי שהיה בעבר? כיום, עם החדשנות והפיתוחים הרבים בתחום הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים, ניתן לבצע ניתוח הרמת חזה בקלות, במהירות ועם תוצאות נפלאות, עם סיכויים אפסיים לסיבוכים, שגם אם קיימים, הם כולם פתירים ואינם מסכני חיים.

כדי להבטיח לעצמך את התוצאות הטובות ביותר, ולבצע הליך כירורגי שתוצאותיו ילוו אותך שנים רבות, חשוב שתוודאי היטב מי הכירורג הפלסטי אצלו תבצעי ניתוח להרמת חזה.

לפנייך כל המידע על ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד – כירורג פלסטי בכיר ומוביל בניתוחי הרמת חזה.

ניתוח להרמת חזה נפול

ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדדשד נפול הוא מנת חלקן של מרבית הנשים. בחלק מהמקרים מדובר בצניחה קלה בלבד שלא פוגעת באסתטיקה של החזה ובפרופורציות שלו. במקרים אחרים, כמו לאחר הנקות מרובות, הרזייה קיצונית או השמנה ושוב הרזייה, הגיל הכרונולוגי ועוד, המראה הוא כבר הרבה פחות אסתטי והשד ממש נפול ולעתים גם מרוקן לגמרי.

ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח אסתטי שמטרתו להשיב לשד את המראה המעוצב, הזקוף והצעיר, לשפר את הבטחון העצמי והדימוי הנשי.

ההליך הניתוחי כולל הסרת עודפי עור, הרמת השד ועיצובו מחדש ומיקום העטרה והפטמה מחדש, באופן שיהיה פרופורציונלי לשד ולמימדי הגוף.

לפני ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד

לפני ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד תתקיים איתך פגישה מקדימה שמשמשת לסקירה נרחבת על מצבך הבריאותי וההיסטוריה הרפואית שלך, במיוחד בתחום מחלות שדיים, אצלך או במשפחתך. את תקבלי הנחיות ברורות על פעולות שיהיה עלייך לבצע לפני הניתוח, כמו בדיקות ממוגרפיה, כירורג שד, בדיקות דם, הפסקת עישון אם הינך מעשנת, לפחות למשך חודש לפני הניתוח והנחיות להפסקת עישון גם כחודש לאחריו.

כמו כן תיבדקי בדיקה גופנית וכן בדיקת השדיים ומדידתם, שם ייבדק נפח השד, איכות עור השד, מבנה השד, האם קימת בו אסימטריה, מצב צניחת רקמת השד והפטמות, מדידת המרחק בין השדיים ועוד.

ד"ר חדד מייחס חשיבות רבה לבדיקות המוקדמות והיסודיות, מאחר והן ישפיעו על הבחירה בטכניקת הניתוח המתאימה לך ביותר, זאת מאחר וקיימות מספר שיטות ניתוחיות המותאמות לכל מנותחת בהתאם לנתוניה ומצב החזה.

הפגישה לא מסתכמת רק במדידות וסקירת מצבך הרפואי אלא כוללת גם הסברים על הניתוח ומאפשרת גם לך מקום לשאול את השאלות החשובות לך ולתאם ציפיות עם הרופא.

אם את מעוניינת להכנס להריון בטווח הקרוב, מומלץ להמתין עם הניתוח לאחר הלידה וההנקה.

הליך ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר ערן חדד

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ויש להגיע אליו בצום. מספר אלמנטים בניתוח זה מזכירים ניתוח הקטנת חזה וישנן כמה שיטות ניתוחיות שנבחרות מראש, כבר בפגישת הייעוץ, בהתאם למצב החזה והמדידות השונות.

במהלך הניתוח מוסר חלק ממעטפת השד, אך בעוד שבניתוח הקטנת חזה מסירים גם את רקמת השד, הרי שבניתוח הרמת חזה לא מתבצע הליך זה והסרת העור העודף מספיק כדי להרים את החזה, לעצב אותו ולוודא שקיימת סימטריה בין שני השדיים.

אחרי הניתוח

תוכלי להשתחרר לביתך ביום הניתוח עצמו ולכל המאוחר בבוקר שלמחרת. בחלק מהמקרים מוחדרים נקזים לשד במגמה לנקז את ההפרשות ממנו והם מוסרים לאחר מספר ימים.

התחושות הראשוניות הן חוסר נוחות בשד והן חולפות אחרי כעשרה ימים, לעתים אף פחות מכך. במהלך החודש הראשון לאחר הניתוח יהיה עלייך ללבוש, יום ולילה, חזיית ספורט בעלת סגירה קדמי שתסייע לייצב את השד ואף תסייע בהליך ההחלמה.

יש להמנע מפעילות גופנית מאומצת למשך כחודש לאחר הניתוח ולהמנע מעישון שעלול לעכב את ההחלמה. לאחר כששה שבועות תרד הנפיחות וניתן יהיה להתרשם מהתוצאה הסופית.

קבלת ייעוץ והצעות מחירים ממספר מנתחים

תוכלי למצוא באתר מידע נוסף, לקבל הצעות מחיר מד"ר ערן חדד וגם מכירורגים פלסטיים נוספים, לצורך השוואת מחירים והיכרות עם הרופאים המנתחים. כל החיפוש והאיתור של מומחים בניתוחי הרמת חזה נחסך ממך, בעזרת האתר שמוצא עבורך את ההצעות האטרקטיביות ביותר, ובתוך זמן קצר.

כדי לקבל את כל המידע הזה, מלאי את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ובתוך זמן קצר תקבלי מענה והצעות מחיר של טובי הכירורגים הפלסטיים בארץ.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר ערן חדד מסביר על ניתוח להרמת חזה בערוץ הרופאים הישראלי

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]