Home / ד"ר דנה אגוזי / ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 

אין קשר לגודלו של חזה ובין יופיו והאסתטיקה שלו. חזה יפה ואסתטי הוא חזה מוצק, יציב ומורם. כשהחזה הוא נפול וצנוח הוא מאבד מיופיו ולא חשוב אם הוא גדול או קטן.

אם החזה שלך אינו זקוף ובעל מראה בריא וצעיר כמו בעבר, עומדת בפניך האפשרות לבצע ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי, כירורגית פלסטית ואסתטית, מומחית בניתוחי חזה.

ניתוח הרמת חזה – ד"ר אגוזי

הרמת חזהגיל כרונולוגי, השמנה והרזיה, לידות, הנקות או חזה גדול שמפאת כובדו נמשך מטה- אלו הן חלק מהסיבות שגורמות לחזה לצנוח ולהיראות מבוגר, עייף ובלתי אסתטי.

כדי להפוך אותו ליפה ואסתטי עומדת לרשותך האפשרות לבצע ניתוח פלסטי על ידי טובי הכירורגים הפלסטיים, כמו ד"ר דנה אגוזי, מומחית בניתוחי חזה ובעלת נסיון מקצועי רב. הנסיון הוא נתון חשוב מאד מאחר ועם הנסיון נרכשת גם הפרקטיקה והסיכון לטעות רק הולך ופוחת. מאחר ומדובר בחזה שלך, הקפידי לוודא כי את הניתוח מבצע רק כירורג פלסטי מהשורה הראשונה, מומחה בתחום, שולט ובקיא בשיטות הניתוח החדשניות ביותר ובעל נסיון רב.

מהלך ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

במהלך ניתוח הרמת חזה מסיר הכירורג הפלסטי עור עודף שמצטבר בשד עם השנים מסיבות של שינויי משקל כמו גם סיבות אחרות.

כשהחזה נפול ומרוקן משמעותית, לרוב לאחר לידות והנקות, כשהפטמה כבר נמצאת בגובה קפל החזה או אפילו נמוכה ממנו, יהיה צורך לשלב בניתוח הרמת חזה גם ניתוח הגדלת חזה, כדי להשיב לו את הנפח שאבד לו. את ההליך הזה תבצע ד"ר אגוזי באמצעות שתל סיליקון שיוחדר לשד ויקנה לו את הנפח החסר בו.

ישנן כמה טכניקות לביצוע ניתוח הרמת חזה והן נקבעות בהתאם למצב החזה שלך, לשאיפות שלך והנפח הקיים בחזה, כולל מבנה החזה. ההבדל בין השיטות הניתוחיות הוא בעיקר באורך החתך ובגודל הצלקת שתישאר אחרי הניתוח.

אם תחליט ד"ר דנה אגוזי לבצע הרמת חזה ללא חתך, סימן שצניחת השד שלך אינה קריטית ונפח השד שלך הוא מספיק גדול כדי להגיע לחזה מורם ואסתטי גם ללא שתל. במקרה זה תסיר את העור העודף, תאסוף מחדש את כל רקמת השד ותזיז את הפטמה למקום גבוה יותר בשד.

אם החזה שלך נפול ומרוקן משמעותית, יוכנס שתל סיליקון מעל השריר או מתחתיו. החתך שיבוצע יהיה בהיקף הפטמה וממנה כלפי מטה. קודם לניתוח תתבצע החלטה על גודל השתל וצורתו, כמו גם היכן הוא ימוקם. הקשיבי היטב לעצות ד"ר אגוזי שמדברת מניסיונה הרב, ומכירה את השיטה ואת השתל הנכון ביותר למבנה גופך.

אחרי הניתוח

לאחר ניתוח הרמת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי, שאורך כשלוש שעות, תישארי כמה שעות להתאוששות ולרוב גם את הלילה, כשלמחרת תשוחררי לביתך. מייד לאחר הניתוח תצטרכי ללבוש חזייה מיוחדת, ספורטיבית, ללא ברזלים ועם סגירה קדמית. היא תסייע לך בהחלמה ובתמיכה. יהיה עלייך ללבוש אותה למשך כחודש, בכל שעות היממה. השד יהיה עדיין נפוח מעט, אפילו בצקתי אולם עם הזמן תרד הנפיחות ולאחר מספר חודשים היא תיעלם לחלוטין. כמו כן את עשויה לחוש מעט כאבים או חוסר תחושה בעור ובפטמה, גם אלו הן תופעות נורמליות שיחלפו עם הזמן.

סקר שוק לבדיקת מחירים ובחירת כירורג פלסטי

רוצה לשמוע עוד על הליך הניתוח שמבצעת ד"ר דנה אגוזי? מה יש לעשות בתקופת ההחלמה? כמה זה עולה? אולי תרצי לקבל הצעות מחיר נוספות מכירורגים פלסטיים או מרפאות אסתטיקה מובילות כדי שתוכלי לבצע השוואת מחירים?

אין כל סיבה וטעם שתעשי את סקר השוק בעצמך. היעזרי באתר, בקלות, בנוחות ובמהירות ותקבלי את כל המידע, הצעות המחיר והמלצות על מיטב המנתחים הפלסטיים בארץ.

כדי לקבל את כל המידע באופן קל, מהיר ונוח, מלאי את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ועד מהרה תקבלי את כל הפרטים בקלות ובנוחות.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]