Home / care / Care ניתוח הרמת חזה

Care ניתוח הרמת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

רשת Care היא בין הרשתות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום הרפואה האסתטית והפלסטית. עם מוניטין גבוה שנבנה בזכות שנים של נסיון ושירות מסור, מעמידה היום הרשת עשרים וששה סניפים ברחבי הארץ, לנוחיות המטופלות והמטופלים.

בין מגוון הטיפולים האסתטיים והפלסטיים מובילה רשת Care את תחום ניתוחי החזה, ביניהם גם ניתוח הרמת חזה, עם דגש על יחס אישי לכל מנותחת, שירות מתחשב וניתוחים ברמה גבוהה. לפנייך כל המידע החשוב על Care ניתוח הרמת חזה.

ניתוח הרמת חזה לשיפור המראה האסתטי

CARE ניתוח הרמת חזה נפול נשים רבות אינן מרוצות מהחזה שלהן, שעם השנים הופך לצנוח ומדולדל. זה קורה לבעלות חזה גדול בשל כוח המשיכה, בגלל גנטיקה, בגלל לידות, הנקות, ירידה דרסטית במשקל וסיבות נוספות. אולם התוצאה היא תמיד אחת: חזה נפול, שמוט ומרוקן שפוגע במראה האסתטי הנשי, בדימוי העצמי וביכולת ליהנות מאחד מסמלי הנשיות הבולטים ביותר.

הפתרון הא קל ואף שכיח מאד והוא מתבצע באמצעות ניתוח הרמת חזה שמשיב לשד את המראה הזקוף, המלא והנשי.

על אף שמדובר על ניתוח פופולרי, שכיח ואף קל למדי, אי אפשר להתעלם מהמורכבות שלו, במיוחד אם יש צורך, בנוסף להרמת הזה, גם בהגדלתו.

במקרים כאלו יתבצעו למעשה שני ניתוחים, הרמת חזה והגדלת חזה, כאשר בניתוח השני יוחדר שתל סיליקון לשד כדי לתת לו נפח וגודל משמעותיים יותר. זה יקרה לרוב בחזה מרוקן ומדולדל משמעותית, עם עודפי עור רבים, למשל מקרים כמו אחרי הרזייה קיצונית.

יחס אישי ב Care ניתוח הרמת חזה

כל ניתוח פלסטי, ולא רק ניתוח הרמת חזה מתחיל בפגישת ייעוץ אישית. בפגישה תיבדקי על ידי כירורג פלסטי בכיר, ייבדקו נתונייך הגופניים, כמו גם מדידות השד, נפחו, גודלו וצורתו, כמות ואיכות העור והאם קיימת גם אסימטריה בין השדיים.

במידה ויוחלט לשלב בניתוח גם הגדלת חזה, את תבחרי, בהתייעצות עם הרופא המומחה את גודל השתל וצורתו בתהליך מלווה בהסברים, בהמלצות מקצועיות ורק לאחר שהבעת את הסכמתך ושביעות רצונך מהשתל שנבחר.

זה המקום לציין שרשת Care עושה שימוש בשתלי סיליקון איכותיים בלבד, אשר מיוצרים ע"י חברות בעלות שם עולמי ושעומדות בתנאים הקפדניים ביותר של ארגון הבריאות האמריקני. איכותם כה גבוהה עד שניתנת עבורם אחריות לכל החיים.

בסוף הפגישה ורק לאחר שתקבלי מענה לכל שאלותייך, ותביני את משמעות הניתוח, תתבקשי גם לבצע מספר בדיקות וכן הנחיה למעשנות להפסיק לעשן לתקופה של כחודש לפני ואחרי הניתוח. מנותחות מעל גיל שלושים יתבקשו לבצע בדיקת ממוגרפיה ואולטרא סאונד שד.

Care ניתוח הרמת חזה

במרפאות של Care ניתוח הרמת חזה נערך בהרדמה מלאה. הוא נמשך כשעה וחצי ואם מדובר בניתוח משולב עם הגדלת חזה, הוא יימשך כשלוש שעות.. לאחר הניתוח תשוחררי לביתך או תישארי להשגחת לילה אחד, בהתאם לשיקול דעתו של הכירורג המנתח. מייד לאחר הניתוח יהיה עלייך ללבוש חזיית ספורט רכה ותומכת שתסייע בהליך ההחלמה ואף תשמש כחזייה תומכת. יהיה עלייך ללבוש אותה למשך כחודש ימים.

החזרה לשגרה לאחר הניתוח היא מהירה למדי אולם אין לעסוק בפעילות פיזית מאומצת במשך כחודש ימים.את התוצאות הסופיות ניתן יהיה לראות לאחר כשלושה חודשים.

השוואת מחירים בין Care למרפאות נוספות

מעוניינת בקבלת מידע נוסף על ניתוחי חזה ב-CARE? לחצי על לוגו החברה ומלאי פרטייך בטופס המקוון.

רוצה לקבל מידע על מרפאות נוספות המבצעות ניתוחי הרמת חזה כדי שתוכלי לבצע השוואת מחירים? את כל התשובות והמידע החשוב תמצאי בקלות ובמהירות באתר, בחיפוש ממוקד ונוח.

מה שנותר לך לעשות עכשיו הוא למלא את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ולקבל הצעות מחיר ממיטב המרפאות והכירורגים הפלסטיים שמתמחים בניתוחי הרמת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]