Home / הגדלת חזה / הגדלת חזה ללא ניתוח בהזרקת שומן עצמי

הגדלת חזה ללא ניתוח בהזרקת שומן עצמי

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חולמת על הגדלת חזה אך חוששת מניתוח? קיימים פתרונות נוספים, טבעיים יותר, וללא הצורך בהתערבות כירורגית.

אחת מהדרכים הללו היא הגדלת חזה ללא ניתוח בהזרקת שומן עצמי.

הגדלת חזה בהזרקה

הגדלת חזה ללא ניתוח בהזרקת שומן עצמינשים רבות חולמות על חזה גדול ומעוצב יותר. חלקן מוותרות על החלום בשל החשש מניתוח פלסטי הכרוך בהרדמה מלאה, אפילו שמדובר באחד הניתוחים הפופולריים ביותר בעולם ועם מידת סיכון אפסית.

ישנן מספר אלטרנטיבות להגדיל את החזה שאינן כרוכות בניתוח, אחת מהן היא הגדלת חזה בהזרקה, כשהחומר המוזרק הינו שומן שנלקח מגופה של המטופלת עצמה.

בשיטה זו אין שימוש בחומרים חיצוניים שאינם טבעיים. בטיפול זה נלקח שומן, לרוב מהירכיים של המטופלת עצמה והוא מוזרק אל תוך אזורים מסוימים בשד, הליך שמגדיל את הנפח שלו. התחושה בחזה נותרת טבעית לחלוטין, במראה ובמגע.

שיטת הזרקת שומן לחזה היא יחסית חדשה ועדיין נלמדת. מה שכבר כן אפשר לומר עליו הוא שהוא בטוח וטבעי. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בשומן, הוא אינו נקלט במלואו בחזה, אלא מתמוסס בחלקו. מסיבה זו יש צורך לחזור על הפעולה מספר פעמים.

הגדלת חזה ללא ניתוח – יתרונות

היתרון הבולט הוא המנעות משולחן הניתוחים. כמו כן לא מדובר בחומרים בלתי טבעיים אלא בשומן גוף בלבד. לא נדרש כל הליך החלמה לאחר הטיפול והחזרה לשגרת היום היא מיידית.

יתרון נוסף הוא תחושת המגע בשד וכן המראה שנראים טבעיים לחלוטין ונפח החזה אכן גדל בעקבות ההזרקה.

הגדלת חזה ללא ניתוח – חסרונות

שומן הוא חומר טבעי ויש לו נטייה להיספג בגוף, כך שלאחר ההזרקה רק חלק קטן ממנו ייספג באזור המוזרק. מסיבה זו יש לחזור על התהליך כמה וכמה פעמים עד לקבלת התוצאה הרצויה.

חסרון נוסף הוא הצורך לחזור על התהליך מדי כמה שנים, במיוחד אחרי שינויים במשקל הגוף.

חסרון בולט הוא החשש לאי סימטריה בין השדיים. הסיבה לכך היא כי יכול להיות שבשד אחד ייספג יותר שומן מאשר בשני, זאת בניגוד להגדלת חזה באמצעות הזרקת חומר סינטטי, שם ידועה הכמות המדויקת שתיספג בשד ותבטיח סימטריה בין שניהם.

חשוב לציין כי תהליך הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקת שומן הוא חדש יחסית ועדיין לא נלמדו לעומק ההשלכות וההשפעות בטווח הארוך, אולם הוא מתאים מאד לנשים שמעוניינות להגדיל את החזה וחוששות מאד לעבור ניתוח.

נדרש יעוץ רפואי

כדי לקבל תמונה ברורה ורחבה יותר על הגדלת חזה ללא ניתוח בהזרקת שומן עצמי חשוב להיוועץ עם רופא מומחה לניתוחים פלסטיים. הוא יוכל לשפוך אור על הנושא ולתת לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת, כולל היתרונות והחסרונות בהליך כזה, לעומת ניתוח הגדלת חזה.

בחירת רופא וביצוע השוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזה - השוואת מחירים ומרפאותאם את מחפשת כירורג פלסטי בעל שם כדי לקל ממנו ייעוץ ומידע, תוכלי להיעזר באתר, שם, אחרי מילוי פרטייך, תקבלי מגוון פניות מרופאים בעלי שם ומומחים בתחום, כולל הצעות מחיר שתוכלי להשוות ביניהן.

זהו הליך חיפוש קל ומהיר שיחסוך לך זמן רב ואף כסף, מאחר ובחלק מההצעות תמצאי גם הנחות והטבות ייחודיות, מבצעים שונים ודרכים נוספות לחסוך בעלויות, כך שגם בעלות תקציב מוגבל יוכלו ליהנות מחזה גדול.

אם את מעוניינת להגדיל את החזה ורוצה לשמוע הצעות על ניתוח הגדלת חזה או על הגדלת חזה ללא ניתוח, זה הזמן למלא את פרטייך בטופס שבאתר ולקבל תוך זמן קצר מגוון הצעות מחיר, פרטים על הקליניקות המובילות בארץ וכל מה שיקרב אותך להגשים את חלום החזה הגדול.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]