Home / הגדלת חזה / סוגי שתלי סיליקון בחזה

סוגי שתלי סיליקון בחזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ניתוחים להגדלת חזה ולהרמת חזה הם הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר בעולם. הם משפרים מראה חזה קטן, שטוח, נפול או מדולדל ותורמים בחיזוק הדימוי העצמי של האשה.

הליך הניתוח כרוך בהחדרת שתל סיליקון לחזה מתחת לרקמת השד, כך שמתקבל נפח וצורה יפה ואסתטית של החזה. השאלה הנותרת היא אילו סוגים של שתלי סיליקון קיימים היום.

לפניכן כל המידע על סוגי שתלי סיליקון בחזה.

כל הסוגים של שתלי סיליקון בחזה

שתלי סיליקון במגוון צורותבמהלך הניתוח מבצע הכירורג הפלסטי חתך בשד ומחדיר דרכו את שתל הסיליקון שנבחר מראש בהתייעצות עם המנותחת. הבחירה כוללת את סוג השתל, את צורתו ואת גודלו.

ישנם מספר סוגים של שתלי סיליקון. ההבדלים ביניהם נובעים ממרקם פני השטח החיצוני, בסוג המילוי ובצפיפות המילוי וכמובן, בצורתם וגודלם.

כל אחד מהשתלים הוא בעל תכונות ויתרונות משלו, כמו גם אורך חיים שונה וכאמור, ההחלטה על סוג השתל מתקבלת על ידי שיקול דעת הרופא בהתייעצות עם המנותחת ובהתאם לנתוניה.

המשותף לכל השתלים הוא הצורך שלהם, חובה אפילו, להיות מיוצרים בתנאי מעבדה קפדניים ולהיות מאושרים על ידי מכון התקנים האירופאי וארגון הבריאות האמריקני.

מילוי השתלים

בעוד שהמעטפת החיצונית של השתל עשויה תמיד מסיליקון גמיש, בעל מרקם חלק או מחוספס, הרי שהמילוי יכול להכיל שני חומרים. האחד הוא מי מלח, השני ג'ל סיליקון.

שתל סיליקון במילוי מי מלח – חומר זה, הקרוי סיילין, מוזרק באופן הדרגתי אל תוך השתל לאחר שהוא מוכנס אל מתחת לרקמת השד. ההזרקה מתבצעת עד לקבלת המראה הרצוי. מילוי מי מלח כבר כמעט ולא נמצא בשימוש מאחר והתחושה שהוא מספק אינה טבעית. כמו כן קיימת סכנת קרע במעטפת החיצונית, העלולה לגרום לדליפת החומר ולהתרוקנות השתל עד לכיווץ השד מחדש לצורתו המקורית.

שתל סיליקון במילוי ג'ל סיליקון – זהו חומר צמיגי ורך שמזכיר מאד במרקמו את מרקם שד רגיל. קל לעבוד איתו ולעצב אותו בצורה כמה שיותר טבעית. הג'ל אינו נוזלי, כך שגם אם חלילה נוצר קרע במעטפת, לא תהיה דליפה. כמו כן הוא אינו מכיל חומרים רעילים והוא מגיע בדרגות צפיפות שונות.

מרבית הרופאים הכירורגיים משתילים שתל סיליקון בחזה במילוי של ג'ל סיליקון מאחר והוא נוח לעבודה, בטוח, אינו גורם לתגובה אלרגית והוא מספיק יציב כדי שצורתו לא תשתנה במשך הזמן. במגע יד התחושה שהוא מספק היא טבעית.

צורה ומבנה של שתלי סיליקון בחזה

קיימות שתי צורות של שתלים: עגולים ואנטומיים

שתל סיליקון עגולשתל זה הוא במילוי ג'ל סיליקון ויש לו שתי דרגות צפיפות, נמוכה או גבוהה. הוא גם בעל שני פרופילים לבחירה, האחד נמוך והשני גבוה.

  • שתל סיליקון עגול בעל פרופיל נמוך מעניק לחזה מראה מלא, רך וטבעי. לרוב יהיה שתל זה עם מילוי ג'ל בצפיפות נמוכה. במקרה של שימוש בשתל זה החזה יראה בולט ומלא יותר בחלקו התחתון ופחות מלא בחלקו העליון.
  • שתל סיליקון עגול בעל פרופיל גבוה יהיה לרוב ממולא בג'ל סיליקון בצפיפות גבוהה. הוא מעניק מראה חזה עגול ומוגבה אך פחות טבעי מהשתל הנמוך.

שתל סיליקון אנטומיזהו אחד מהחידושים והפיתוחים האחרונים בעולם האסתטיקה והכירורגיה הפלסטית בניתוחי חזה. הוא מזכיר בצורתו טיפה, או אגס, והוא הדומה ביותר לצורתן הטבעית והמקורית של השדיים. הוא מורכב מרוחב וגובה שונים וקל יותר להתאים אותו כך שיעניק מראה טבעי יותר. כמו כן קל לשלוט על המידה בה הוא יבלוט בחלקו העלון של החזה. שתל אנטומי משמש גם לצורך תיקון חזה א- סימטרי.

גודל שתלי סיליקון בחזה

הגודל והנפח של השתל נקבע בפגישת הייעוץ המתקיימת בין המנתח הפלסטי למנותחת. חשוב להקשיב להמלצות הרופא שיש לו שיקול דעת מקצועי המבוסס על נסיון רב והיכרות עם התחום. הוא ימליץ על הגודל והנפח שמתאימים למבנה גופך ומשקלך, לרוחב של בית החזה ומתוך מגמה שהמראה הסופי יהיה טבעי ככל האפשר. שיקולים נוספים לבחירת הגודל והנפח הם הסימטריה בין השדיים, פרופורציות הגוף וכן העדפת המנותחת.

בחירת מנתח פלסטי והשוואת מחירי ניתוח חזה

מדריך ניתוחי חזהזה הזמן להיוועץ עם מנתח פלסטי ולקבל עוד מידע על שתלי סיליקון בחזה. כדי לעשות זאת ולקבל סיוע בהתלבטות, עומד לרשותכן האתר שמספק  לכן אפשרות לבצע סקר שוק קל ומהיר באמצעות השוואת מחירים בין המרפאות השונות ולקבל מידע נוסף על הרופאים המנתחים.

כל שעליכן לעשות הוא למלא את פרטיכן בטופס ההתקשרות באתר ולקבל המלצות והצעות מחיר של קליניקות איכותיות ושל מנתחים פלסטיים מובילים בתחומם.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

הגדלת חזה ובחירת שתל סיליקון מתאים – ד"ר רון עזריה

סוגי שתלים לניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה – ד"ר אלדד מור

ד"ר דב קליין מסביר על השתל הברזילאי

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]