Home / הגדלת חזה / החלמה מניתוח הגדלת חזה

החלמה מניתוח הגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

סביר להניח שאם אתן מתעניינות לבצע ניתוח הגדלת חזה תבררו מבעוד מועד את כל הפרטים, העלויות, תשוו מחירים, תתייעצו עם הכירורג הפלסטי על המבנה וצורת השתל שיתאים לכן ומה עומד להיות בניתוח. אולם יש עוד פן אחד שחשוב להתייחס אליו, הפן של החלמה מניתוח הגדלת חזה. לפניכן כל המידע על תקופת ההחלמה אחרי הניתוח.

להקפיד על כל ההנחיות

ניתוח הגדלת חזה הוא היום הניתוח המבוקש ביותר בעולם. מליוני נשים מבצעות אותו, כל אחת מסיבותיה שלה. אולם הנתון הזה חשוב כדי להבין שמדובר בפרוצדורה שהיא יחסית פשוטה ובטוחה, במיוחד אם בחרתן בקפידה את הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח, למדתן היטב את כל המשמעויות של הניתוח והקשבתן בתשומת לב לכל ההנחיות וההוראות.

הליך הניתוח מתחיל בפגישת ייעוץ שמשמשת להבהרות, בירורים בדיקות , הכנות ואף תיאום ציפיות. אולי את חולמת על חזה ענק אבל כירורג פלסטי אחראי ושקול לא יאפשר לך להגשים את החלום הזה, אם הגודל לא תואם את מבנה גופך ומשקלך, גובהך והפרופורציה של שדייך המקוריים.

רופא מקצועי ובעל נסיון גם לא ינתח אותך לפני שיברר אם יש לך רקע של מחלות כמו סרטן השד או סרטן השחלות, או מחלות שדיים אחרות. חשוב שתביני שרק רופא אחראי שדואג לשלומך ולבריאותך יציב סייגים והתניות, כמו למשל לשלוח אותך, אם את מעל לגיל שלושים, לבצע ממוגרפיה ובדיקה אצל כירורג שד טרם הניתוח.

מכל הסיבות הללו, חשוב להקשיב בתשומת לב לכל ההנחיות, גם כשזה נוגע לכל ההליך של החלמה מניתוח הגדלת חזה.

מה לעשות ומה לא לעשות אחרי ניתוח הגדלת חזה

החלמה מניתוח הגדלת חזהניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי אסתטי שמטרתו לשפר את מראה החזה הקטן, הנפול, המדולדל או הבלתי סימטרי.

נשים רבות בכל הגילאים מבקשות לחדש את מראה החזה העגול והיפה ואם ניתן להגדילו, מה טוב. מאחר וזהו ניתוח שכיח וכמעט חסר סיכונים, עם פיתוחים טכנולוגיים חדשניים שמבטיחים גם איכות שתלים ברמה גבוהה ובפיקוח קפדני על אופן ייצורם, מספר המנותחות רק הולך וגדל משנה לשנה.

אז מצאתן כירורג פלסטי שהוא לטעמכן, הבנתן את המשמעות של הניתוח, של ההליכים ובחרתם ביחד את סוג השתל, הגודל והצורה שלו. הגעתם ליום הניתוח, שמתבצע בהרדמה מלאה ואתן מוכנות להתחיל חיים חדשים עם חזה גדול.

החלמה מניתוח הגדלת חזה כשחוזרים הביתה

ובכן, עוד טרם החזרה הביתה תשארו בהשגחה ללילה נוסף כדי לוודא שהכל תקין. אתן עשויות לחוש מעט כאבים או חוסר נוחות אולם משככי הכאבים שתקבלו יפתרו את הבעיה. כמו כן תקבלו אנטיביוטיקה אותה תצטרכו ליטול למשך מספר ימים.

האזור בשד בו בוצע החתך שדרכו הוכנס השתל יהי תפור וחבוש. התפרים הם מסוג מסיס כך שהם ייעלמו מאליהם, כמו כן הם שקופים ולא ניתן לראותם. מייד לאחר הניתוח ולתקופה של כחודש ימים תתבקשו ללבוש חזיית ספורט רכה, ללא ברזלים ועם סגירה קדמית, ביום ובלילה. זכרו שלבישה רציפה של החזייה תורמת להחלמה טובה יותר ולמראה אחיד יותר של החזה החדש.

מומלץ לנוח מספר ימים בבית ולעזור לגוף להחלים מהר יותר.

מה לא לעשות – לא להרים משאות כבדים, כולל תינוקות וילדים, לא להרים את הילדים גבוה מעל הראש, לא לנהוג ברכב, לא לבצע פעילות גופנית מאומצת לתקופה של לפחות חודש.

מה כן לעשות – לנוח מספר ימים, לסיים את האנטיביוטיקה, להקפיד ללבוש את החזיה בכל עת.

הדגשים חשובים על החלמה מניתוח הגדלת חזה

רמת הסיכונים בניתוח להגדלת חזה היא מינורית עד אפסית. יחד עם זאת, אם בכל זאת אתן חוות תסמינים חריגים עליכן לדווח על כך מייד לרופא המנתח או להתפנות לבית חולים.

סימנים שלא סובלים דיחוי בטיפול ושאין להתעלם מהם: זיהום סביב השתל, נפיחות וכאב חריגים, רגישות יתר של הפטמה, חוסר רגישות של הפטמה, מראה ותחושת שד מכווץ ונוקשה.

חשוב גם לזכור כי נשים מעשנות או נשים סוכרתיות הן בדרגת סיכון גבוהה יותר מאשר לא מעשנות או לא סוכרתיות.

כדי להגיע מוכנות לניתוח וגם ליום שאחרי, עשו את כל הבירורים עוד לפני שקבעתן תור לניתוח. בדקו מי הרופא, מה מידת הרצינות והידע שלו, עד כמה הוא סבלני לשאלותיכן ועד כמה הוא מקצועי ומנוסה בתחום. שאלו גם מה כוללת החלמה מניתוח הגדלת חזה וממה עליכן להמנע מלעשות. אלו הם דברים אקוטיים שישפיעו על ההחלמה ועל החזה.

בירור מחירים ובחירת מנתח פלסטי

מדריך ניתוחי חזהמומלץ לברר מחירים ועלויות, מבצעים והנחות ולבצע השוואת מחירים בין מספר קליניקות כדי לדעת שבחנתן את הנושא לעומק וקיבלתן החלטה מושכלת. על מנת למנוע בזבוז זמן יקר בחיפושים אחר כירורגים פלסטיים מובילים בתחומם, מעמיד לרשותכן האתר כלי חיפוש נוח ויעיל שיסייע לכן לקבל את כל התשובות לכל השאלות במקום מרוכז אחד, כולל הצעות מחיר שתוכלו להשוות ביניהן.

אז מה צריך לעשות? זה פשוט וקל! מלאי את פרטייך בטופס שבאתר, ללא כל התחייבות מצדך ותוכלי לקבל מענה מהיר, מקצועי ומקיף על ניתוח להגדלת חזה, מחירים, על ההחלמה ועל היום שאחרי.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

החווייה של רוני סילבר – עברה ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דב קליין

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]