Home / הגדלת חזה / הליך ניתוח להגדלת חזה

הליך ניתוח להגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

יש הרבה סיבות טובות שיגרמו לנשים לחשוק ולבצע ניתוח להגדלת חזה. ראשית כי אפשר. באמצעות הליך כירורגי פשוט וקצר, ניתן להשיג חלום ולשפר את המראה כשיחד עימו משתפר גם הבטחון העצמי הנשי.

עדיין, כדי להגיע לניתוח כזה, חשוב להבין את התהליך, לבצע את הבדיקות הנדרשות, להכיר את הרופא המנתח ולתאם עימו ציפיות.

מה זה בדיוק ניתוח להגדלת חזה

הכנות לפני ניתוח להגדלת חזהכשמו, זהו ניתוח פלסטי שבמהלכו יוצר הפלסטיקאי כיס קטן באמצעות חתך בשד, שאליו הוא מחדיר שתל, ברוב המקרים עשוי סיליקון, בגודל ובצורה שנקבעה מראש בתכנון המקדים יחד עם המנותחת.

הניתוח אורך בין שעה לשעה וחצי והוא מתבצע בהרדמה מלאה. בהכנות שלפני הניתוח נפגש הרופא עם המנותחת לעתיד ומברר עימה את גודל החזה בו היא מעוניינת ואת צורתו. פעמים רבות יסביר הרופא למנותחת שהציפיות שלה גבוהות מדי, והחזה עליו היא חולמת אינו מתאים לרוחב החזה שלה, למבנה גופה ולאספקטים נוספים.

מנתח פלסטי טוב ובעל נסיון יפעיל את שיקול דעתו בבחירת השתל למנותחת, כדי להבטיח את החזה שישווה לו את המראה הטבעי ביותר, הסימטרי ביותר ושיהיה פרופורציונלי לגופה.

אחת הדרכים היעילות ביותר להבין כיצד ייראה החזה החדש הוא להביא למפגש חזיית ספורט רכה הנסגרת מלפנים ולהכניס לתוכה שתלים בגדלים וצורות שונות, כדי להבין במדויק כיצד ייראה החזה החדש.

עוד במפגש המקדים יבצע הכירורג סדרת בירורים על מצבה הבריאותי של המטופלת ואם אין לה, או במשפחתה, הסטוריה של מחלות שד.

ניתוח להגדלת חזה – היום שאחרי

לאחר הניתוח תחוש המטופלת מעט כאבים וחוסר נוחות. היא תקבל משככי כאבים וגם כדורי אנטיביוטיקה, כפי שנהוג לתת לאחר כל התערבות כירורגית בגוף. ברוב המקרים היא גם תישאר להשגחה ללילה אחד ולמחרת, לאחר בדיקה נוספת של הרופא היא תשוחרר לביתה.

מרגע הניתוח ולמשך כששה שבועות יהיה על המנותחת ללבוש, יום ולילה את חזיית הספורט שהביאה עימה למפגש הראשון. זו צריכה להיות חזייה נטולת ברזלים ונרכסת מקדימה. לבישה ממושכת של החזייה תסייע בהחלמה מהירה יותר ובמראה חזה טוב יותר.

כמו כן תתבקש המנותחת שלא למתוח את ידיה בגובה שהוא מעל הראש, לא לשאת משאות כבדים ולא לעסוק בפעילות פיזית מאומצת, למשך כחודשיים. אמהות לילדים קטנים יצטרכו להיערך מראש בכל הנוגע לנשיאת הילדים בידיים.

למרות שהחזרה לשגרה היא מהירה, מומלץ לקחת כשבוע חופש, גם כדי להתרגל למראה החדש.

בדיקות מקדימות

במסגרת הבדיקות לפני הניתוח, גם עלייך, המנותחת, לבצע את הבדיקות שלך וללמוד מיהו הרופא המנתח, מה המוניטין שלו בתחום ומה הניסיון שצבר. מדובר בניתוח קל למדי וללא סיכונים מיוחדים אולם עדיין חשוב לוודא שאת מפקידה את עצמך בידיים הטובות ביותר, מה גם שמדובר בניתוח מבוקש מאד ורבים רוצים לקח חלק בהצלחתו.

בדקי באיזה סוג שתל מדובר, היכן הוא מיוצר והאם יש עליו אישור מארגוני הבריאות השונים. זה גם הזמן לבדוק את המחירים ועלויות הניתוח, להשוות ביניהם ולבצע החלטה מושכלת שתושפע גם משיקולי העלויות.

השוואת מחירי ניתוח להגדלת חזה

מדריך ניתוחי חזהכדי שתוכלי לבצע השוואת מחירים באופן היעיל והנרחב ביותר, מומלץ לעשות שימוש בשירותי האתר שיספק לך את כל המידע, כולל המלצות והצעות מחיר של הקליניקות המובילות בארץ, כולל מבצעים במידה ויש והנחות מיוחדות.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס שבאתר וליהנות ממגוון הצעות מחיר אטרקטיביות, שיסייעו לך לגבש החלטה ולבחור בקליניקה בה תרצי לבצע את הניתוח.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

 הדמיית הגדלת חזה בתלת מימד – מרפאות ד"ר מוסקונה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]