Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

המרכז לכירורגיה פלסטית – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

כשחושבים על שיפור אסתטי של החזה חושבים על שלמות, על דיוק ועל תוצאה שתלווה אותנו זמן רב. למרות שמדובר באחד התחומים הפופולריים ביותר בעולם, עדיין, ניתוח חזה הוא הליך כירורגי וכדי להיות בטוחים, הן בהליך הבטוח והן בתוצאה המרשימה, חשוב לבחור את המקום בו יתבצע הניתוח אחרי בדיקה מעמיקה, זהירה ואחראית.

לפניכם מידע על אחד המקומות הבולטים ביותר בארץ לניתוחי חזה- המרכז לכירורגיה פלסטית, בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן, כירורגית פלסטית בעלת שם ומוניטין ונסיון מקצועי של יותר משלושים ושש שנות פעילות בתחום.

על המרכז לכירורגיה פלסטית בניהול ד"ר רוזנברג-הגן

ניתוחי חזההמרכז לכירורגיה פלסטית הוקם בשנת 1996 ומנוהל על ידי ד"ר רוזנברג הגן. המקום הוקם כדי שמטופלים יזכו לקבל במקום אחד מגוון רחב של טיפולים מענף הפלסטיקה והאסתטיקה, בתנאים ובסטנדרטים גבוהים עם איכות בלתי מתפשרת.

המרכז לכירורגיה פלסטית ידוע כחדשני במיוחד, מתעדכן כל העת בחידושים אחרונים בתחום הרפואה הפלסטית והאסתטית, בשיטות ניתוחיות חדשות ועזרים רפואיים מהמתקדמים והבטוחים ביותר.

הצוות הרפואי בניהולה של ד"ר ביאנקה רוזנברג – הגן, נבחר בקפידה רבה וכלל הכירורגים הפלסטיים מחויבים לאיכות ולאחריות מקצועית, מתן יחס אישי והשגת התוצאות הטובות ביותר.

מרפאות המרכז לכירורגיה פלסטית נמצאות בסמוך לחדרי ניתוח חדישים, מאובזרים במיטב הציוד הרפואי והטכנולוגי מהמתקדמים בעולם, אשר מאושר על ידי ארגוני הבריאות העולמיים ועם חדרי התאוששות חדשניים ונוחים.

ניתוחי חזה במרכז לכירורגיה פלסטית

מגוון הטיפולים הפלסטיים והאסתטיים במרכז הוא רחב, וכולל ניתוחי חזה, ביניהם הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה וגניקומסטיה- ניתוח הקטנת חזה לגבר.

  • הקטנת חזה – ניתוח זה נותן מענה אסתטי, בריאותי ורגשי לנשים שסובלות מחזה גדול וכבד שמשפיע על הגב, הצוואר וחגורת הכתפיים, גורם לשפשפת בקפל השד, משפיע על הנשימה, איכות החיים ומגביל את היכולת לבצע פעילות גופני. חזה גדול נוטה ליפול בשל נפחו הרב ולהיראות מדולדל ושמוט. במישור הרגשי מסייע הניתוח בהחזרת הביטחון העצמי ותחושת הנשיות.
  • הגדלת חזה – ניתח זה נותן מענה לנשים שהחזה שלהן לא התפתח בצורה מספקת, ו/או אסתטית והן חשות מבוכה רבה ופגיעה בנשיותן. ניתוח הגדלת חזה כרוך בהחדרת שתל סיליקון לשד, בנפח ובצורה שנקבעים מראש עם המטופלת, בהתאם לציפיותיה ועם הכוונה מקצועית של הכירורג הפלסטי, כדי שהתוצאה תהיה טבעית, פרופורציונלית ובלתי מוגזמת.
  • הרמת חזה – ניתוח זה משמש נשים שהחזה שלהן שמוט, נפול ואף מרוקן, לרוב אחרי הנקות, ירידה במשקל או גיל כרונולוגי. הניתוח מחזיר את המראה הזקוף, הצעיר, המוצק והאסתי לחזה ומשפר במידה ניכרת את תחושתן הכללית של המנותחות.
  • גניקומסטיה – ניתוח הקטנת חזה לגבר, נותן מענה לגברים שהחזה שלהם גדוש ומלא ומזכיר בצורתו ונפחו חזה נשי, דבר הגורם לעוגמת נפש רבה, תחושת דימוי עצמי גברי נמוך, והימנעות מחשיפת החזה . בניתוח גניקומסטיה מוסרים עודפי רקמת שד, עור ושומן, בהתאם לחומרת המצב והתוצאה היא חזה שטוח וגברי המשפר במידה יוצאת מהכלל את הבטחון העצמי של המנותח.

מחויבות למצוינות

המרכז לכירורגיה פלסטית מתחייב למצוינות מול כל מטופל ומטופלת, החל ממפגישת הייעוץ המקדימה וכלה בשלבי ההחלמה מהניתוח.

במהלך פגישת הייעוץ את תקבלי מידע מלא, מעמיק ומקיף לגבי הניתוח, ההליכים השונים והסברים המלווים באמצעי המחשה ויזואליים.

הטכניקות הניתוחיות מתבססות על הפיתוחים האחרונים בענף הניתוחים הפלסטיים, והצוות מתעדכן בהם כל העת, כדי להעניק את השירות ואת הטיפול הטוב ביותר למטופלים, תוך התאמת טיפול אינדיבידואלי לכל אחד ואחת בהתאם לנתונים האישיים של כל מטופל ומטופלת.

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן – מנהלת המרכז לכירורגיה

צוות המרכז מורכב מכירורגים פלסטיים מובילים בתחומם ועם נסיון מקצועי עשיר.

בראש הצוות עומדת ד"ר רוזנברג-הגן, רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית עם וותק מקצועי של יותר משלושים ושש שנה.

ד"ר רוזנברג- הגן היא חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. היא התמחתה בכירורגיה כללית בבית החולים שיבא, בכירורגיה פלסטית בבית החולים שערי צדק וכן בבית החולים קפלן ובבי"ח ע"ש אלברט איינשטיין בארצות הברית.

ד"ר ביאנקה רוזנברג- הגן עוסקת בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית בשלושים השנים האחרונות, ונחשבת לפורצת דרך בתחום ניתוחי חזה, עם תוצאות מעוררות השתאות של חזה מעוצב ובעל מראה טבעי ועם סימנים בלתי נראים של הניתוח.

הרופאה פיתחה מספר טכניקות ניתוחיות ייחודיות בהן עושה שימוש כל הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית.

ד"ר רוזנברג-הגן, אשר מרצה בכנסים בין לאומיים, חברה באיגודים מקצועיים באירופה ובארצות הברית ונחשבת למובילה בתחומה, מתעקשת על מתן שירות ייחודי ואיכותי לכל המטופלים שמגיעים למרכז לכירורגיה פלסטית.

המסר שהיא מעבירה לכל הצוות במרכז הוא הקפדה על נועם הליכות וסבר פנים יפות, דיסקרטיות ואמפתיה לכל מי שמגיע לייעוץ. נסיונה רב השנים, ההתמחות המקצועית הרבה יחד עם חוש אסתטי ורגישות לכל המטופלים, יוצרים את השילוב המנצח של רופאה אחראית ומנוסה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

קבלת יעוץ מהמרכז לכירורגיה והשוואת מחירים

לקבלת מידע נוסף על ניתוחי חזה, על המרכז לכירורגיה פלסטית, על צוות הכירורגים הפלסטיים, קבלת הצעות מחיר מהמרכז לכירורגיה פלסטית וכן ממרפאות נוספות לצורך השוואת מחירים, מלאי את פרטייך באתר עכשיו, וקבלי מענה לכל השאלות בהליך קצרצר ומהיר שיחסוך לך זמן חיפוש וכסף רב ויאפשר לך לבצע את הבחירה הנכונה לך, אחרי שלמדת את הנושא והכרת טוב יותר את המומחים בתחום.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ניתוח הגדלת חזה – ד"ר ביאנקה רוזנברג-הגן

הרמת חזה – ד"ר ביאנקה רוזנברג – הגן – המרכז לכירורגיה פלסטית

ניתוח הקטנת חזה – ד"ר ב. רוזנברג-הגן

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]