Home / הגדלת חזה / הגדלת חזה טבעית

הגדלת חזה טבעית

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556


 

כל בעלת חזה קטן שחולמת להגדיל אותו נתפסת בכל שביב של תקווה, פרסומת או שלטי חוצות שמבטיחים לה חזה גדול לתפארת ללא התערבות כירורגית פלסטית ועם תוצאות שימלאו לה את החזייה.

קוראים להליכים הללו הגדלת חזה טבעית. חלקם קיקיוניים ובגדר תרמית מוחלטת, אחרים משפרים את נפח החזה, לא תמיד בתיאום מלא עם הציפיות.

לפניכן מידע על הגדלת חזה טבעית.

הגדלת חזה טבעית – שיטות

הגדלת חזה טבעיתבעלות חזה קטן ושטוח חולמות להתעורר יום אחד בבוקר ולגלות שמידת החזייה שלהן גדלה בן לילה, בשני מספרים לפחות. לטכנולוגיה כזו עוד לא הגענו אולם ללא ספק קיימות לא מעט שיטות שבעקבותיהן נפח החזה גדל.

בפני כל מי שמעוניינת להמנע מניתוח פלסטי, על אף היותו בעל התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר והוא קל ומהיר, עומדות כמה אופציות של הגדלת חזה טבעית.

אחת הדרכים היא באמצעות הזרקת שומן מגופה של המטופלת עצמה היישר אל תוך רקמת השד, באופן שיגרום לנפח ומילוי השד בחומר טבעי לגמרי. יש לקחת בחשבון שמאחר והשומן נספג ומתמוסס כבר בדרך, תצטרכו לחזור על התהליך מספר פעמים וגם אז הנפח לא יהיה משמעותי, אבל ההליך הוא טבעי והשינויים בשד יהיו ניכרים לעין.

שיטה נוספת היא ישנה, טובה וכרוכה במעט מאמץ. כושר גופני. תרגילים כמו הרמת משקולות מסייעים במיצוק חזה והגדלת הנפח שלו. בסופו של דבר מתחת לשומן ולרקמת השד מצויים שרירים. אם נפעיל אותם כראוי, יש סיכוי לקבל נפח שד גדול יותר. הדבר כרוך בהתמדה ובמאמץ, אך ייאמר לזכות השיטה שהיא טבעית לחלוטין.

עוד שיטות של הגדלת חזה טבעית הן שנויות במחלוקת ואין להם סימוכין רפואיים, למשל שימוש בתרכובות צמחים שגורמות לשינוי במימדי החזה. המשווקים טוענים כי צמחים מסוימים יוצרים תגובה טבעית בגופה של האשה ותורמים למראה חזה שופע יותר, כאשר השימוש נעשה במישור התזונתי באמצעות תוספי תזונה, במישור ההורמונאלי, באמצעות טיפות תמצית עשבי מרפא שמטרתן הגברת הפעילות ההורמונאלית ובמישור הנקודתי, באמצעות קרם קוסמטי הנמרח על החזה ונספג דרך העור היישר לאזור הרצוי.

מאחר ואין סימוכין לתוצאות באמצעים אלו, רצוי לוודא היטב כי לא מדובר בדרך מפוקפקת להבטיח הגדלת חזה טבעית, במיוחד אם מדובר בנטילת הורמונים שמטבעם אינם טבעיים, למשל קורטיזול או אינסולין שהקשר בינם לבין מוצר טבעי הוא מקרי בהחלט ואף אינו מומלץ לנטילה מוגברת, במיוחד שבגוף האשה קיימים הורמונים המיוצרים באופן טבעי, כמו אוקסיטוצין ופרולקטין.

הגדלת חזה בדרך האופטימלית שהוכיחה עצמה

אם בכל זאת תרצי לקבל תוצאות מעולות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, בהליך קצר, בטוח ובתנאים סטריליים עם מוצרים שעברו אישורים מכל ארגון בריאות שהוא ועל ידי רופאים מומחים, מומלץ לבחון את האופציה של ניתוח הגדלת חזה. זהו הליך קצר, מהיר ואפקטיבי, ותוצאותיו הן הטובות ביותר וכאלו המחזיקות מעמד לאורך הזמן הרב ביותר.

כיום זהו הניתוח הפופולרי ביותר בעולם ועם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. עם הרופא המתאים, השיטות המתקדמות והנסיון המקצועי הרב, תוכלי להגשים את חלום החזה הגדול בקלות.

סקר שוק והשוואת מחירים לניתוח הגדלת חזה

מדריך ניתוחי חזהכמובן שלפני הכל חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים, אותם תוכלי למצוא באתר לאחר מילוי פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון. בעזרת האתר תוכלי לקבל שמות וחוות דעת על כירורגיים פלסטיים מובילים בארץ, עם הסמכה, מומחיות בתחום ונסיון רב בניתוחי הגדלת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

הגדלת חזה למראה טבעי – ד"ר ערן חדד

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]