Home / הגדלת חזה / ניתוח הרמה והגדלת חזה

ניתוח הרמה והגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

עם השנים עובר הגוף הליכים ושינויים שמשפיעים על מראהו. בקרב נשים, במיוחד כאלו שהרו, ילדו והיניקו, השינויים הם מהותיים יותר ובמיוחד בחזה שמשנה את צורתו, מתרוקן והופך למדולדל.

גם שינויים במשקל, כמו השמנה או הרזיה קיצוניים משפיעים על צורת החזה שהופך לנפול וחסר צורה.

נשים רבות חשות אי נוחות וחוסר בטחון עצמי בחזה שאינו זקוף ומלא כפי שהיה ומחפשות פתרונות לשנות את המצב.

אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר הוא ניתוח הרמה והגדלת חזה.

איך מתבצע ניתוח הרמה עם הגדלת חזה

ניתוח הרמה והגדלת חזהלא כל ניתוחי הרמת חזה משלבים גם הגדלת חזה. זה קורה כשהחזה מרוקן ונפול באופן קיצוני ולא ניתן להרים אותו ולעצב אותו כך שיישאר זקוף ויפה.

ניתוח הרמת חזה מספק פתרון אפקטיבי, מהיר וקל כדי להחזיר את החזה למצבו הקודם. הוא כרוך בפגישת ייעוץ מקדימה בה יבחן הכירורג הפלסטי את מצב החזה ומידת הריקון שלו ואז יחליט אם יש צורך גם בהגדלת חזה.

הרופא יבצע מספר בדיקות רפואיות, ביניהן בירור הרקע הרפואי שלך ושל משפחתך, במיוחד כדי לוודא שאין הסטוריה של מחלות שד, סרטן השד או סרטן השחלות.

אם גילך הוא מעל שלושים שנה, תתבקשי להיבדק אצל כירורג שד ולעבור בדיקת ממוגרפיה.

הרופא יסביר לך על תהליך הרמת חזה, שבמהלכו מתבצע חיתוך באזור העטרה, ממנו מגיע הרופא אל עודפי העור ומסיר אותם ומעצב את רקמת השד מחדש, לא לפני שהזיז את הפטמה ואת העטרה למיקום גבוה יותר במרכז השד.

ניתוח הרמה והגדלת חזה כרוך גם בהכנסת שתל סיליקון אל מתחת לרקמת השד, באופן שיצור נפח ויגדיל א החזה הנפול והמרוקן.

במהלך הפגישה תחליטי, בהיוועצות עם הרופא המנתח, על מבנה השתל הרצוי ועל גודלו. ישנם מספר סוגי שתלים בעלי גודל וצורה שונים ובעלי מרקם שונה של מילוי הסיליקון.

תוכלי לקבל את כל התשובות לשאלותייך וגם לבצע הדמיה של החזה באמצעות הכנסת שתלים לתוך החזייה, כדי להבין כיצד יראה החזה המתוקן.

ניתוח הרמה והגדלת חזה דורש מנשים מעשנות להפסיק לעשן כחודש לפני הניתוח וכחודש אחריו. הפסקת העישון מסייעת להליך ההחלמה שהוא מהיר יותר ותקין יותר. הפסקת העישון היא באחריותך.

ניתוח הרמה והגדלת חזה – יום הניתוח

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ונמשך בין שעתיים לשלוש שעות. החתך מתבצע סביב העטרה לצורך הסרת עודפי העור ומתחת לשד לצורך החדרת השתל. את השתל ימקם הרופא מתחת לשריר החזה מצידו העליון של השתל ומתחת לשד מצידו התחתון.

לאחר הניתוח נהוג להשאר בקליניקה ללילה אחד לצורך השגחה ולהשתחרר בבוקר שלמחרת.

לניתוח יהיה עלייך להביא עימך חזית ספורט רכה, ללא ריפוד, ללא ברזלים ועם רכיסה קדמית. זוהי חזייה תומכת שמסייעת בהליך ההחלמה ובעיצוב חזה. יש ללבוש אותה עשרים וארבע שעות ביממה.

את תחושי מעט נפיחות בחזה, תחושה טבעית שתחלוף בתוך כמה שבועות. תיתכן גם רגישות באזור הפטמה ובעור השד, גם אלו תחושות שחולפות עם הזמן.

מומלץ לקחת מספר ימי חופשה ולנוח. אין לנהוג, להרים משקל כבד, לעסוק בפעילות ספורטיבית מאומצת ולהרים את הזרועות לגובה. כמו כן, כאמור, אסור לעשן.

אחוזי ההצלחה בניתוחי הרמה עם הגדלת חזה הם גבוהים וזהו אחד הניתוחים השכיחים ביותר בעולם כולו.

רוצה עוד פרטים על קליניקות ומחירים?

מדריך ניתוחי חזהכדי לקבל מידע מפורט יותר, ללמוד על הרופא המנתח ונסיונו ולהבין כמה זה יעלה לך, היכנסי לטופס המקוון שבאתר ומלאי את פרטייך. מילוי הפרטים אינו מחייב אותך בדבר אולם בזכותו תקבלי מידע חשוב על הקליניקות ועל הכירורגים הפלסטיים, תקבלי הצעות מחיר אטרקטיביות ותשווי ביניהן וכל זאת בהליך קל, קצר וממוקד.

זה הזמן למלא את פרטייך וליהנות ממגוון הצעות מחיר שמגיעות עד אלייך בנוחות ובקלות ממיטב מנתחי החזה בישראל.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר ערן חדד מסביר על הרמת חזה עם שימור או שינוי נפח השד

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]