Home / הגדלת חזה / חזה קטן? איך להגדיל את החזה – שיטות נפוצות

חזה קטן? איך להגדיל את החזה – שיטות נפוצות

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חלק ניכר מהדימוי העצמי הנשי נובע ממראה חיצוני, כשהחזה הוא אחד מהם. נשים בעלות חזה קטן, שטוח, נפול ומרוקן חשות מבוכה, חוסר נוחות וחולמות על האפשרות לשנות את מראה חזן באמצעות הגדלה שלו.

הן יכולות, באמצעים שונים, חלקם אפקטיביים ומהירים, אחרים פחות.

איך להגדיל את החזה? לפניכן שיטות נפוצות.

חזה קטן? ניתוח הגדלת חזה עם מקסימום הצלחה, מינימום סיכונים

חזה קטן? איך להגדיל את החזה?השיטה המהירה והאפקטיבית ביותר עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד היא ניתוח להגדלת חזה. נכון, מדובר בניתוח ואפילו בהרדמה מלאה אולם שיטות הניתוח והשתלים המוחדרים לשד במגמה להגדיל אותו כל כך התפתחו במהלך השנים, עד שניתוח זה הפך למבוקש והפופולארי ביותר בעולם, עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

ניתוח הגדלת חזה נמשך כשעה עד שעה וחצי ובמהלכו מוחדר שתל, לרוב מסיליקון, אל תוך כיס בשד שנוצר מחיתוך שלו בסמוך לרקמת השד.

את בחירת גודל השתל וצורתו קובעת המנותחת בהתייעצות עם רופא הכירורג. הגודל נקבע בהתאם לרובד השד המקורי ומבנהו, משקל ומבנה גופה של המנותחת ובאופן שייראה כמה שיותר טבעי ופרופורציונלי למידות גופה וגובהה.

עוד נקבע לפני הניתוח מיקום החתך שייעשה, מתוך מגמה לבצע אותו במקום מוסתר ככל האפשר.

הליך ההחלמה אחרי ניתוח להגדלת חזה הוא קל ומהיר ומלבד מגבלות ספורות החזרה לשגרת החיים היא מהירה. המגבלות כוללות איסור לבצע פעילות גופנית מאומצת והרמת משאות כבדים לתקופה של כששה שבועות ולבישת חזייה תומכת לאותו פרק זמן במשך כל שעה משעות היממה.

ניתוח להגדלת חזה הוא פופולרי ושכיח עד מאד. הסיכונים בו הם מינוריים ואם בוחרים ברופא בעל שם ומומחיות בתחום, הם שואפים לאפס, בעוד שהתוצאות הן הטובות ביותר שניתן להשיג מבין כל שיטות הגדלת החזה הקיימות היום.

איך להגדיל את החזה – שיטות נוספות

בעלות חזה קטן השואלות את עצמן איך להגדיל את החזה ללא ניתוח ימצאו מספר שיטות שאינן כרוכות בניתוח אולם התוצאות שלהם הן פחות מוצלחות מאלו המתקבלות באמצעות ניתוח. השיטות הפופולריות ביותר הן:

  • הזרקת שומן עצמיזריקת מקרוליין – באמצעות שיטה זו מוזרק אל תוך השד חומר דמוי ג'לי אשר נכנס לרקמה מתחת לעור. החומר גורם להגדלת נפח החזה והיקפו. היתרון- טיפול ללא ניתוח ותוצאות לא רעות בכלל החסרון- משך התפוגה של חומר זה הוא קצר יותר מאשר ניתוח ומדי כמה שנים תיאלצו לחזור על התהליך שאינו זול.
  • הזרקת שומן עצמי – שיטה נוספת עושה שימוש בשומן הגוף שלכן שמוזרק היישר אל תוך השד. היתרון הוא שימוש בחומר שהוא מאה אחוז טבעי, שומן גופכן. החסרון בשיטה זו הוא כי רוב בשומן נספג ומתמוסס וכדי לקבל את התוצאה הרצויה לכן תצטרכו לחזור על התהליך כמה וכמה פעמים. זהו תחום יחסית חדש הנמצא עדין בבדיקה כדי ללמוד את השפעותיו.
  • נטילת הורמונים – שיטה זו פועלת ומגדילה את החזה אולם בעולם הרפואי אינה מומלצת כלל, זאת בשל הסיכון לחלות במחלת הסרטן, בנוסף לתופעות לוואי אחרות. חשבו שנית אם הסיכון הזה שווה לכן רק כדי להגדיל את היקף החזה.

לפני ההחלטה על ניתוח הגדלת חזה ובאיזו שיטה, חשוב לבדוק את כל הפרמטרים והשיקולים בבחירת שיטה אחת על פני האחרת. למרות החשש שיש לחלק מהנשים מניתוח, עד כה הוא נמצא כיעיל ביותר, מהיר ביותר ובעל יציבות לזמן רב מאד ביחס לאלטרנטיבות.

גם אם נדמה לכן שהניתוח יקר יותר משיטות אחרות, קחו בחשבון שהשיטות האחרות דורשות חזרה על התהליך מספר פעמים, כך שבסופו של דבר תגיעו לאותן העלויות, כאשר התוצאות של ניתוח להגדלת חזה הן ללא ספק הטובות ביותר.

בחירת מנתח והשוואת מחירים

מדריך ניתוחי חזהכדי לבחור נכון את הרופא המנתח, מומלץ להיכנס לאתר ולקבל מגוון של המלצות, חוות דעת והצעות מחיר של מנתחים כירורגיים מובילים בתחומם. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכן בטופס שבאתר ולקבל מידע על מבצעים והנחות, השוואת מחירים והזמנות לפגישת ייעוץ בלתי מחייבת.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]