Home / ד"ר אורי שבשין / ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

אם את חושבת על ניתוח אסתטי בחזה, לבטח השקעת בזאת מחשבה מרובה לפני שהגעת להחליט. אולם את ההחלטה החשובה מכל עדיין לא עשית- היכן לבצע את הניתוח?

ניתוחי חזה הם הליך כירורגי פלסטי שמטרתו להשיב לחזה את המראה האסתטי, הצעיר והיפה. זהו ניתוח שכיח מאד ברחבי העולם אולם עדיין מדובר על הליך כירורגי שלאחריו ילוו אותך התוצאות שלו למשך שנים רבים.

זה הזמן לא רק להחליט על ביצוע הניתוח אלא לדעת אצל מי את מנותחת, מה נסיונו בתחום ומה המוניטין שלו.

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין – מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה.

על ד"ר אורי שבשין

ניתוחי חזה הם ניתוחים פלסטיים אסתטיים. מטרתם להשיב לחזה את המראה היפה שלו, ליהנות ממראה נשי ואסתטי ולחזק את הבטחון העצמי.

על אף שכיחותם של ניתוחים אלו נדרשים מומחיות ונסיון רבים, בשילוב עם יצירתיות ויכולת לעצב חזה בעל מראה ותחושה טבעיים ככל האפשר.

ד"ר אורי שבשין הוא רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. נחשב לאחד מהמובילים בתחום הניתוחים האסתטיים בארץ ובעולם ועם נסיון מקצועי של יותר מעשרים שנה.

ד"ר שבשין הוא בוגר בית הספר לרפואה בטכניון. את ההתמחות שלו בכירורגיה פלסטית ומשחזרת עבר בארצות הברית ובקנדה.

ד"ר שבשין משמש כמנתח פלסטי בכיר בבית החולים שיבא, מנחה סטודנטים לרפואה ורופאים מתמחים, חבר פעיל באיגוד הישראלי ובאיגוד האמריקני לכירורגיה פלסטית וחבר בוועדת הבחינות של האיגוד לכירורגיה פלסטית.

לד"ר אורי שבשין יש שם עולמי ומאחוריו אלפי ניתוחים פלסטיים שבנו את נסיונו והמוניטין שלו, כאשר כל העת הוא מתעדכן בטכניקות ושיטות ניתוחיות חדשות, חלקן פותחו על ידיו ומבטיחות למטופליו תוצאות איכותיות וטבעיות.

במרפאתו של ד"ר שבשין, הנמצאת בצפון תל אביב פועל צוות איכותי שנבחר בקפידה ואשר עובד בשיטות עבודה חדשניות, מתקדמות ובסטנדרטים מקצועיים גבוהים ובלתי מתפשרים.

כל התהליכים המקצועיים מבצועים על ידי ד"ר שבשין בעצמו. החל משלב האבחון והייעוץ, דרך התאמת ניתוח אינדיבידואלי למטופל בהתאם למצבו, דרגת חומרת הבעיה וצרכי המטופל ועד להליך הכירורגי עצמו ולביקורת שלאחר מכן.

הוותק הרב שמביא עימו ד"ר אורי שבשין, הידע הנרחב וההיכרות עם הטכניקות החדשניות והמובילות ביותר בעולם, זאת בשילוב עם ההקשבה לצרכים של כל מטופל ומטופלת, הם שבנו את המוניטין שלו כרופא אחראי, מסור ואיכותי.

הליך הטיפול מתחיל בפגישת ייעוץ ואבחון, החלטה על הניתוח והשיטה המתאימה ביותר למקרה, ניתוח שמתבצע בסביבה חדשנית, עם הציוד המוביל בעולם וטכניקות מתקדמות ויעילות ומעקב רפואי צמוד.

ניתוח הגדלת חזה – ד"ר אורי שבשין

ניתוח הגדלת חזהד"ר שבשין מודע ומבין היטב את מצוקתן של נשים רבות שהטבע לא חנן אותן בחזה נשי ומפותח. הן חיות שנים עם תחושה של מבוכה, תחושה ש"משהו חסר", פגיעה בדימוי הנשי וצורך לטשטש את החזה הקטן.

לפני ניתוח הגדלת חזה ייפגש איתך ד"ר אורי שבשין ויבין ממך את הצרכים שלך, הציפיות שלך ואיך את מדמיינת את החזה שלך לאחר שבוצע בו ניתוח הגדלת חזה.

הוא יבחן את החזה, את נתונייך האישיים, כמו גובה, מבנה גוף, המבנה האנטומי של השד, מצב העור ורקמות השד, רוחב בית החזה ועוד, כדי להתאים לך את השתל הטוב ביותר עבורך, שיהיה פרופורציונלי למידות גופך ושייראה טבעי ככל האפשר.

ניתוח הגדלת חזה מתבצע באמצעות החדרת שתל סיליקון לחזה כדי להעניק לו נפח ולעצב את צורתו. שתלי הסיליקון הם מאיכות מעולה ועברו כל אישור שנדרש מארגוני הריאות העולמיים.

יחד עם הרופא תחליטי על הנפח הרצוי לך וצורת השתל שמשפיעה על הבולטות של השד ומראהו.

ניתוח הרמת חזה – ד"ר אורי שבשין

הרמת חזהלידות והנקות, הרזייה קיצונית, התבגרות וגם גנטיקה הם הגורמים העיקריים לתופעה של חזה מדולדל, נפול ושמוט. המראה אינו אסתטי ופוגע הן בתדמית הנשית והן בביטחון העצמי.

נשים רבות מפנטזות על החזה שהיה להן כשהיו צעירות יותר, זקוף, מוצק ובעל מראה צעיר ובריא. עם ניתוח הרמת חזה הדבר מתאפשר ואפילו בקלות.

מדובר בהליך כירורגי שכיח מאד וקל למדי, שההחלמה ממנו היא קצרה והתוצאות  הן מצוינות.

בניתוח מסיר הכירורג הפלסטי עודפים של עור מיותר שהם האחראים למראה הנפול של השד. הפטמה והעטרה מוגבהות, רקמות השד מהודקות והחזה מעוצב מחדש עד לתוצאה של שד זקוף, מוצק ואסתטי למראה.

ד"ר אורי שבישין יקיים איתך פגישת ייעוץ כדי לבחון את מצב צניחת השדיים ולהסיק מכך איזה הליך כירורגי הוא המתאים ביותר למצבך. יכול להיות שיהיה צורך לשלב בניתוח גם הגדלת חזה, אם מדובר בחזה נפול ומרוקן באופן משמעותי ויש צורך להשיב לו נפח לפני שמרימים אותו. את הנפח הזה משיגים באמצעו שתלי סיליקון.

הניתוח נמשך כשעה עד שלוש שעות והוא מתבצע בהרדמה מלאה. נדרשת מיומנו רבה, הבנה של טכניקת הניתוח והיכולת לעצב שד שייראה וירגיש טבעי מאד.

ד"ר אורי שבשין הוא רופא בעל נסיון רב, עם אלפי מטופלות שניתח. רק הנסיון, המיומנות והבנת שיטת הניתוח המתאימה במדויק לנתונייך, יבטיחו לך תוצאות יפות ומשביעות רצון.

סוגי ניתוחי חזה בטיפולו של ד"ר שבשין

  • הגדלת חזה
  • הרמת חזה
  • הקטנת חזה
  • שחזורי שד
  • גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר

קבלת ייעוץ מד"ר שבשין ו/או ממנתחים נוספים

זה הזמן להכיר מקרוב את ד"ר אורי שבשין ולהפגש איתו בפגישת ייעוץ, בה גם תוכלי לקבל הצעת מחיר, בהתאם למורכבות הניתוח, סוג ניתוח ואופיו. בעזרת האתר את תוכלי לקבל גם הצעות מחיר ממרפאות כירורגיה פלסטית נוספות ומובילות בארץ ומכירורגים פלסטיים מובילים בתחומם, כך שתוכלי לבצע השוואת מחירים ולהבין את ההבדלים ביניהם, מאין הם נובעים ולבסס החלטה מושכלת ואחראית.

את כל המידע הזה תוכלי לקבל באתר ללא חיפוש מייגע והשוואות שאינן מדויקות. 

מלאי את פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון ונשמח לסייע בהצעות מחיר ובמידע נוסף.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ניפוץ מיתוסים על הגדלת חזה וניתוחי חזה- ד"ר אורי שבשין

הקליניקה של ד"ר אורי שבשין

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]