Home / הגדלת חזה / ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

למרבה המזל וההתפתחויות בענף הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, אם את לא מרוצה ממראה החזה הקטן שלך, את יכולה לתקן את המצב בהליך כירורגי פשוט ויעיל, עם תוצאות שישיבו לך את הבטחון העצמי ותחושת הנשיות שנפגעה עד כה.

יחד עם זאת, לפני שאת מפקידה את גופך בידיו של כירורג פלסטי, חשוב מאד שתלמדי את כל הפרטים עליו, על נסיונו, המוניטין שלו והוותק המקצועי שלו. רק כך תבטיחי לעצמך ניתוח עם תוצאות מצוינות, החלמה מהירה וקלה וללא כל סיבוכים.

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה.

ד"ר שלמה ברודובסקי – מנתח בעל שם

לד"ר ברודובסקי יש וותק מקצועי של יותר משלושים שנה. את לימודי הרפואה סיים בפאדובה, איטליה וכיום משמש כסגן מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא.

ד"ר ברודובסקי הוא חבר באיגוד המנתחים הפלסטיים בישראל ובמקביל לעבודתו בבית החולים, בבעלותו קליניקה פרטית, חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד המתקדם ביותר בראשון לציון, המשמשת לייעוץ ולניתוחים פלסטיים ואסתטיים.

הנסיון המקצועי הרב, המיומנות שרכש במהלך השנים ושיטות הניתוח המתקדמות ביותר שמותאמות אינדיבידואלית לכל מטופלת בהתאם לנתוניה האישיים, הם שבנו לד"ר ברודובסקי את המוניטין שלו כמנתח פלסטי בכיר, עם מנותחות רבות ומרוצות מהתוצאות המעולות שהשיגו בזכות יכולותיו המקצועיות של הרופא.

ניתוח הגדלת חזה – ד"ר שלמה ברודובסקי

ניתוח הגדלת חזה - ד"ר שלמה ברודובסקיניתוחי הגדלת חזה שמבצע ד"ר ברודובסקי מתבצעים בשיטות מתקדמות ולאחר פגישת ייעוץ אישית איתו, במהלכה נבחן מצב החזה, מבנה הגף ונתונים נוספים כדי להחליט איזו שיטה היא המתאימה ביותר לביצוע, על מנת להשיג תוצאות בעלות מראה טבעי ככל האפשר.

במהלך הפגישה יהיה קשוב הרופא לציפיותייך, שאלותייך ועד לתיאום ציפיות מלא איתך.

ד"ר שלמה ברודובסקי ניחן בנסיון ומיומנות רבה ומומלץ להקשיב לעצותיו שנשענות על היכרות מעמיקה עם ניתוחי הגדלת חזה. שאיפתו היא כשלך, להגיע לתוצאות הטובות ביותר, עם המראה הטבעי ביותר.

הוא יסביר לך במדויק את התהליך ואת השיקולים שלו לבחור בהליך כזה או אחר, תוך התחשבות בנתונייך הגופניים והשאיפה למצוא מענה שיהיה פרופורציונלי לגופך.

כך שגם אם את חולמת על חזה גדול מאד ומבנה גופך הוא קטן ורזה, הקשיבי להסבריו של הרופא על חוסר הפרופורציות והכובד שתחושי עם חזה שהוא "גדול" למידותייך.

ניתוח הגדלת חזה כרוך בהחדרת שתלי סיליקון לשד, שהם אלו שמספקים את הנפח ואת צורת השד המעוצבת. השתלים הם בגדלים שונים, ובצורות שונות ויותאמו לך, לפי כל הפרמטרים שנמנו קודם לכן.

ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים שחזן לא התפתח לגודל הרצוי והוא נתר שטוח ונערי, נשים בעלות חזה שהתרוקן וקטן בעקבות הנקה או הרזיה ולנשים שקיים שוני בולט בין השדיים שלהן.

בבדיקה המקדימה יבחן הרופא את גודל שדייך וצורתם, כמו גם את צורת הפטמה והעטרה, מיקום הפטמה, איכות העור, רקמת השד ומבנה בית החזה.

ההחלטה שמתקבלת אינה רק לגבי נפח השתל וצורתו אלא גם מהיכן הוא יוחדר לשד.

הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ואורך כשעה עד שלוש שעות בהתאם למורכבות הניתוח.

ייעוץ מד"ר ברודובסקי והשוואת מחירים

תרצי להכיר טוב יותר את ד"ר שלמה ברודובסקי? אולי יש לך שאלות נוספות שתרצי לשאול אותו? תרצי להפגש איתו ולקבל הצעת מחיר? את כל אלו, כולל הצעות מחיר ממרפאות נוספות ומרופאים נוספים, על מנת שתוכלי לבצע השוואת מחירים ולהחליט על סמך כל השיקולים והנתונים שבידייך היכן לבצע את הניתוח, את יכולה לקבל באופן מרוכז, ממוקד, מהיר ונוח מבלי להתחיל לבצע עבודת מחקר על כל רופא ועל כל מרפאה.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ונשמח לרכז עבורך הצעות מחיר רלוונטיות מטובי הכירורגים הפלסטיים בארץ, מומחים בניתוחי הגדלת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

הגדלת חזה – ד"ר שלמה ברודובסקי

Check Also

ד"ר אורי שבשין – מומחה הגדלת חזה / הרמת חזה

לפנייך מידע על ד"ר אורי שבשין - מנתח פלסטי בכיר מומחה ניתוחי חזה, שיסייע לך לקבל החלטה שלא תצטערי עליה...[קראי עוד...]