Home / ד"ר מיכאל איצקסון / ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

יש המון סיבות לרצות להגדיל את החזה ובמרכזן חיזוק הבטחון העצמי של בעלת החזה הקטן והעלאת הדימוי הנשי שלה.

לא חשוב מה הן הסיבות שלך, אם החלטת שאת רוצה לעבור ניתוח הגדלת חזה, מה שחשוב הוא שתגיעי לכירורג הפלסטי הטוב ביותר עבורך, מאחר ועם תוצאות הניתוח את עומדת לחיות זמן רב.

לפנייך כל המידע והפרטים הדרושים על ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון – מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל, מומחה בניתוחי חזה, ביניהם הגדלת חזה.

יעוץ לפני ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסוןד"ר מיכאל איצקסון מייחס חשיבות רבה למפגש הייעוץ המקדים כדי להגיע למקסימום הבנה עם כל מנותחת ולתאם איתה ציפיות, תוך התייעצות משותפת איתה, הבנת רצונותיה ובהתאם לכך בחירת השתל שיוכנס לשד.

חשוב מאד שכל מטופלת תצא שבעת רצון מהמפגש ואחרי שהבינה לחלוטין את הליך הניתוח, המשמעות שלו, התוצאות והסיכונים האפשריים. כמו כן, ולמרות שאולי את חולמת על חזה שופע וגדוש, הקשיבי לרופא ולנסיונו בבחירת שתל הגיוני שיתאים למימדייך ולמבנה גופך וייראה טבעי ככל האפשר.

לא רק זאת, אם תבחרי בשתל בגודל מוגזם ולא טבעי, לא תוכלי להסתיר את העובדה שעברת ניתוח הגדלת חזה, שלא לדבר על המראה שלא יהיה כל כך אסתטי ועל חזה כבד וגדוש שעלול גם לצנוח עקב הכובד וכוח המשיכה, תופעה שבעלות חזה גדול מכירות היטב.

בחירת שתל מוגזם וכבד יכולה להשפיע גם על הגב, הכתפיים והצוואר. לכן, הקשיבי לעצות של מומחה בעל נסיון שיעשה את כל המאמצים למצוא עבורך את השתל בעל הגודל והצורה המושלמים לך ולמימדייך.

בחירת השתל תתבצע על פי נתוני גופך, קוטר השד המקורי, המרחק בין הפטמה לקפל התת שדי ולכמות רקמת השד שיש בחזה שלך. כמו כן יותאם שתל שיהיה פרופורציונלי לגודל בית החזה שלך, לגובהך, מבנה כתפייך וכדומה.

מסיבה זו חשוב לד"ר מיכאל איצקסון לקיים מפגש מקדים ולתת את כל הייעוץ המקצועי הנדרש, להקשיב לך וביחד למצוא את הנוסחה המנצחת לחזה מושלם.

ניתוח הגדלת חזה אצל  ד"ר מיכאל איצקסון

ניתוח הגדלת חזה אצל  ד"ר מיכאל איצקסון מתבצע בהרדמה מלאה. במהלכו מתבצע חתך קטן שדרכו מוכנס השתל. ברוב המקרים תשוחררי לביתך באותו היום, או לכל היותר בבוקר שלמחרת.

מסיום הניתוח ולמשך כחודש ימים יהיה עליך ללבוש חזיית ספורט מיוחדת במשך כל שעה משעות היממה. היא תסייע לחזה להחלים, לנפיחות לרדת ותעזור בתמיכה. יהיה עלייך להמנע מפעילות גופנית מאומצת לתקופה של כחודש, אולם תוכלי לחזור לשגרה ולעבודה מספר ימים לאחר הניתוח.

הקפידי שלא למתוח את זרועותייך מעל גובה הכתפיים למשך מספר שבועות.

את תחושי נפיחות בחזה שהיא טבעית ושכיחה ותחלוף עם הזמן. אם תחושי מעט כאבים תוכלי לקחת משככי כאבים שיעזרו להפגת הכאב.

קבלת מידע נוסף והשוואת מחירים

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר מיכאל איצקסון משמעו שקט נפשי והידיעה שאת נמצאת בידיים טובות. לכירורג פלסטי זה יש נסיון רב והוא משמש בתפקידי ניהול בכירים בבתי חולים מובילים בארץ, בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית ועם עבר מרשים ומפואר.

אם את רוצה לקבל מידע נוסף על הרופא, על נסיונו ועל הניתוח עצמו, מלאי את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ובהליך קצר שלא ידרוש ולא יחייב אותך בדבר, תוכלי לקבל את כל הפרטים, כולל הצעות מחיר מד"ר איצקסון ומכירורגים פלסטיים נוספים, מובילים בתחום ניתוחי חזה.

חסכי זמן יקר ואף כסף רב ומלאי כבר עכשיו את פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה

Check Also

סרטוני וידאו הגדלת חזה

סרטוני וידאו הגדלת חזה, תמונות לפני ואחרי, ראיונות עם מנתחים פלסטיים [היכנסי לצפייה]