Home / גניקומסטיה - הקטנת חזה לגבר / ד"ר הלן קסטיאל גרין – מנתחת פלסטית מומחית בניתוחי חזה

ד"ר הלן קסטיאל גרין – מנתחת פלסטית מומחית בניתוחי חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

כשמחליטים לבצע ניתוחי חזה ישנם מספר שיקולים חשובים שיש להתחשב בהם, כמו ההתאמה שלך לניתוח, הבדיקות המקדימות שיש לבצע, הליך הניתוח וההחלמה ובעיקר, מעל הכל, מי הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח.

לפנייך מידע על ד"ר הלן קסטיאל גרין – מנתחת פלסטית בכירה, מומחית בניתוחי חזה.

אודות ד"ר הלן קסטיאל גרין

מנתחים פלסטיים מומחים בניתוחי חזהלמרות שרוב ניתוחי החזה הם יחסית קלים וללא סיבוכים מהותיים, עדיין מדובר בהליך כירורגי שתוצאותיו צריכות להיות אסתטיות. בחירה בכירורג מומחה, בעל נסיון והיכרות עם עולם הכירורגיה הפלסטית בכלל, וניתוחי חזה בפרט, היא אקוטית ויש לשקול בתשומת לב רבה את הבחירה במנתח מומחה שיבצע ת הניתוח שלך, כמו למשל ד"ר הלן קסטיאל גרין.

ד"ר קסטיאל גרין היא כירורגית פלסטית, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ובארגון הבין לאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. עבדה שנים רבות כרופאה בכירה בהדסה ירושלים, אחרי שהתמחתה שם בכירורגיה כללית ופלסטית. ובעלת נסיון של יותר מעשרים שנה בתחום.

את התמחותה המקצועית עברה ד"ר קסטיאל גרין באיטליה, שם גם למדה בבי"ס לרפואה ברומא. מדי שנה היא מוזמנת לנתח בקליניקות באירופה בשל שמה ונסיונה העשירים.

אחד היתרונות הבולטים, מעבר ליכולותיה הרפואיות הבולטות, היא ההבנה והרגישות שהיא מגלה כלפי מטופלות, זאת מאחר ובענף הכירורגיה הפלסטית אין כמעט נשים מנתחות ובעלות מומחיות בתחום זה.

כאשה מנתחת יכולה ד"ר הלן קסטיאל גרין להזדהות עם המטופלות ולהבין את הרגישות הנלווית לצורך לבצע ניתוחים אסתטיים, שמושפעים גם מדימוי עצמי נשי נמוך עקב חזה לא סימטרי או לא אסתטי.

שילוב של יכולות כירורגיות מצוינות, שיטות וטכניקות ייחודיות אותן היא מיישמת בניתוחיה, נסיון עשיר בתחום ורגישות לצרכיה של כל מטופלת תורם למוניטין הרב של ד"ר קסטיאל גרין.

תחומי התמחות של ד"ר הלן קסטיאל גרין

דוקטור הלן קסטיאל גרין עוסקת ברפואה כירורגית פלסטית ואסתטית בהיבטים רבים, ביניהם:

  • ניתוח הגדלת חזה – ניתוחים שמטרתם להגדיל חזה קטן, נפול או לא סימטרי. כשהחזה אינו מפותח סובלת האשה מחוסר בטחון מתמשך וקושי ביצירת יחסים אינטימיים. הניתוח מתבצע באמצעות השתלת שתל סיליקון, שצורתו והנפח שלו נקבעים בהתייעצות משותפת עם המטופלת ולאחר בדיקת השד.

ד"ר קסטיאל גרין מדגישה את חשיבות הייעוץ והמפגש המקדים, כדי לתאם ציפיות עם המנותחת, לשמוע אתה ולהסביר את מהלך הניתוח כולו, ולבצע את כל הבדיקות המקדימות הנדרשות.

  • ניתוח הקטנת חזה – כשהחזה הוא גדול במיוחד, נפול וצונח, מדובר לא רק בבעיה אסתטית אלא גם בבעיה תפקודית. החזה הגדול מושך כלפי מטה, יותר בעיות וכאבים בצוואר ובכתפיים ומשפיע על היציבה של האשה. פעמים רבות השדיים גם אינם סימטריים.

מטרת ניתוח הקטנת חזה אצל ד"ר קסטיאל גרין הוא להקטין את נפח השד, העטרה והמעטפת ולהרים אותו. באופן זה מתקבל גם חזה קטן, יפה ובעל מראה צעיר יותר וגם מאפשר פעילות גופנית יותר נוחה, עם פחות כאבים בכתפיים, בגב ובצוואר בשל משקל היתר של השדיים.

כמו כן תורם ניתוח הקטנת חזה לשיפור הבטחון העצמי של המנותחת, גם במישור האסתטי וההתנהגותי, כולל היכולת ללבוש בגדים במידותיה ולהיות מטופחת ואסתטית

  • ניתוח הרמת חזה – מטרת ניתוח זה היא תיקון חזה מרוקן ונפול. נשים רבות חוות ריקון וצניחה של השד בעקבות הריונות ולידה, הנקה, התבגרות כרונולוגית, השמנה או הרזייה וגם נשים שיש להן חזה עם נטייה לנפילה.

כשהחזה נפול הוא מאבד את מראהו האסתטי והנשי ומשפיע על בטחונן העצמי של נשים רבות. בניתוח הרמת חזה מתבצעת הזזה של העטרה והפטמה ומיקומן במקום גבוה יותר בשד. אם נפח השד הוא קטן, מתבצעת, בנוסף להרמת חזה, גם הגדלה שלו באמצעות החדרת שתל סיליקון. במקרים אלו הניתוח הוא מורכב יותר ולמעשה משלב שני ניתוחים, הגדלה והרמה, בניתוח אחד.

  • גניקומסטיה – הקטנת חזה לגבר – ניתוח זה מיועד לגברים שיש להם חזה גדוש ובעל מראה נשי. החזה הגברי המפותח הוא תופעה שמתחילה בגיל ההתבגרות וברוב במקרים היא חולפת מאליה. כשהיא לא חולפת, מייצרת התופעה תחושת אי בטחון בקרב הגברים הנבוכים, פגיעה בתחושת הגבריות שלהם ונסיונות הסתרה של החזה, באמצעות לבישת חולצות רחבות, המנעות מחשיפת החזה בחוף הים או בפעילות גופנית, וסבל רגשי רב.

אופי הניתוח והטכניקה נקבעים לאחר בדיקת השד הגברי, בדיקת המניעים האפשריים לעודף הקיים, מאחר ואם מדובר בבעיה רפואית, לעתים ניתן לפתור אותה באמצעים שאינם ניתוחיים וכן, בהתאם לחומרת ודרגת העודף בשד הגברי.

לעתים ניתן להסתפק בשאיבת שומן ובפעמים אחרות כרוך הניתוח בהסרת הבליטה באזור הפטמה, או הסרת עודפי עור והקטנת הפטמה.

ד"ר הלן קסטיאל גרין – הליכי ניתוחי חזה

ניתוחי חזה פלסטיים ואסתטיים לא יתבצעו במרפאותיה של ד"ר הלן קסטיאל גרין מבלי שתתקיים פגישה מקדימה, לעתים גם יותר מפגישה אחת. זהו הליך חשוב שמסייע בתיאום ציפיות, בהבנת כל המרכיבים של הניתוח וזהו הזמן לקבל את כל התשובות ולשאול את כל השאלות, כדי שתצאי מהפגישה שלמה עם החלטותייך ואחרי שהבנת במדויק את כל השלבים ומה תהיינה התוצאות.

במהלך הפגישה ניתנים הסברים לעומק, כולל הסבר על סוגי הצלקות שנותרות לאחר הניתוח, התאמה של השתל למבנה השד המקורי, אופן ההרדמה- מקומית או מלאה והנחיה לביצוע בדיקות רפואיות, ביניהן בדיקות דם, ממוגרפיה ואחרות.

קבלת יעוץ חינם והשוואת מחירי ניתוחי חזה

קבלת יעוץ חינם והשוואת מחירי ניתוחי חזהזקוקה למידע נוסף על ד"ר הלן קסטיאל גרין? רוצה לברר מחירים? את יכולה לקבל את כל התשובות באתר, באמצעות מילוי מהיר וקצר של פרטייך בטופס המקוון. עוד תוכלי לקבל הצעות מחיר נוספות ממיטב הכירורגים הפלסטיים בישראל, לצורך השוואה וקבלת מושג על טווח המחירים וכל מידע נוסף שיסייע לך בקבלת החלטה מושכלת ונבונה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]