Home / ד"ר ערן חדד / ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

אם אינך שמחה עם מראה החזה הקטן שלך, לבטח תשמחי לדעת שיש פתרונות כירורגיים אסתטיים שיסייעו לך להגדיל את החזה ולהרגיש טוב יותר עם עצמך ועם נשיותך.

כשאת ניגשת לביצוע ניתוח הגדלת חזה, חשוב שתעשי את כל הבירורים והבדיקות הרלוונטיות לפני שאת קובעת תור לניתוח, כדי להיות בטוחה שבחרת נכון.

לפנייך מידע על ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד, כירורג פלסטי מוביל בתחום ניתוחי החזה.

פגישת יעוץ לפני ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד

ניתוח הגדלת חזהניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים מעל גיל שמונה עשרה, לאחר שהשד הגיע כבר לבשלות וסיים להתפתח. במקרים קיצונים, עם אסימטריה ניכרת או מאפיינים שמשפיעים באופן ניכר על מצב המטופלת, ניתן לבצע את הניתוח גם בגיל מוקדם יותר.

ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים בעלות חזה קטן או חזה מרוקן לאחר לידות והנקות או שינויים במשקל.

לפני ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד תתקיים איתך פגישת הערכה, בה תתבקשי לתת מידע על הסטוריה של מחלות שדיים, שלך או במשפחה. כמו כן תתבצע בדיקה פיזית של השד, בה יוערך נפח השד ואיכות העור, מבנה השד, האם קיימת אסימטריה בין השדיים ועד כמה קיימת צניחה של רקמת השד ושל הפטמות.

עוד יבצע ד"ר חדד מדידת מרחקים ברקמת השד. בדיקה זו מתבצעת באמצעות סרגל מדידה מיוחד וכוללת את רוחב השד, מה המרחק מהפטמה עד לקפל התת שדי ולעצם החזה, מהו עובי רקמת השד ועוד.

אם גילך הוא מעל שלושים וחמש שנים תתבקשי לבצע בדיקת ממוגרפיה ואם יש רקע רפואי רלוונטי, את תתבקשי לבצע גם בדיקה אצל כירורג שד.

עוד בפגישה תתקיים שיחה מקיפה ומעמיקה בה יפורטו נושאים כמו שיטות שיינקטו בניתוח, הסיבוכים האפשריים, כמה זמן הוא יימשך ומה עומד להתרחש בו. ד"ר ערן חדד מאמין כי שיחה זו היא חשובה מאד כדי להבין במלואה את משמעות הניתוח ולהגיע לידי תיאום ציפיות מקסימלי.

היערכות לניתוח – ד"ר חדד

כמו כן, במהלך הפגישה, תתקיים התייעצות והחלטה לגבי גודל שתל הסיליקון שיוחדר לשד שלך, צורתו ואף דרגת הצמיגות שלו, זאת בנוסף להחלטה היכן יבוצע החתך שדרכו יוחדר השתל לשד. האפשרויות העומדות בפני הכירורג הפלסטי בביצוע החתך הן חיתוך באזור הקפל התת שדי, שיטה פופולרית ושכיחה למדי מאחר והצלקת מוסתרת על ידי רקמת השד.

מיקום נוסף הוא הגבול התחתון שבין העטרה לעור. שיטה זו טובה מאחר והיא מאפשרת גישה נוחה לכל חלקי השד. היא מותירה צלקת עדינה ואסתטית למדי.

המיקום הנוסף לחתך הוא באזור בית השחי. היתרון בשיטה זו הוא אי נראות של הצלקת שנמצאת מתחת לבית השחי והחיסרון הוא סיכוי לחוסר סימטריה בין השדיים בשל ריחוק החתך מהשד.

לאחר שהוחלט על המקום בו יבוצע החתך, נערכת בחירה של שתלי הסיליקון. שתלים אלו הם בעלי מילוי במרקם ג'ל. קיימים שני סוגים של מילוי, כזה עם דרגת סמיכות רגילה והאחר דרגת סמיכות גבוהה.

יצוין כי שתלי הסיליקון בהם עושה שימוש ד"ר ערן חדד הם באיכות הגבוהה ביותר  ובטוחים לשימוש, אחרי אישור מנהל המזון והתרופות האמריקני.

בנוסף לדרגת סמיכות השתלים הם נחלקים גם למספר דגמים בעלי צרה שונה. קיימים שתלים עגולים, השכיחים מבין השתלים ואשר מייצרים מבנה של שד שופע ועגול, כאשר גם הרווח בין השדיים הוא מודגש, ושתלים אנטומיים שצורתם מזכירה אגס או טיפה והם מאופיינים ביכולת שלהם לחקות את צורת השדיים הטבעית.

לאחר שנקבעה צורת השתל, נפחו ומידת הסמיכות של מילוי הסיליקון הוחלט על מיקום החתך והמקום בו ימוקם השתל- מעל או מתחת לשריר, ניתן לקבוע מועד לניתוח.

כל ההחלטות מתקבלות בתיאום מלא עם המטופלת, אחרי הקשבה לרצונה, ציפיותיה וכיצד היא מדמיינת את החזה המוגדל, כמו גם מתן עצות מקצועיות ומבוססות נסיון של ד"ר ערן חדד.

קבלת יעוץ בחינם והשוואת מחירים בין מרפאות

מעוניינת לקבל עוד מידע על ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר ערן חדד? רוצה לקבל גם מחירים ולהשוות אותם עם מחירים של רופאים מנתחים נוספים?

זה הזמן למלא את פרטייך בטופס המקוון שבאתר ולקבל את כל המידע בקלות, בנוחות ובמהירות, כך שתתקרבי בעוד צעד לקראת ניתוח הגדלת חזה המיוחל.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

הגדלת חזה – ד"ר ערן חדד – ערוץ הרופאים הישראלי

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]