Home / ד"ר טלי פרידמן / ד"ר טלי פרידמן – מנתחת מומחית הגדלת חזה

ד"ר טלי פרידמן – מנתחת מומחית הגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

כשאת מתכננת או חושבת לבצע ניתוח הגדלת חזה ישנם כמה שיקולים מכריעים שיש לקחת בחשבון לפני הניתוח.

אחד משיקולים אלו הוא  מי ינתח אותך ומה הרקע, ההתמחות והנסיון של אותו כירורג פלסטי.

אם את מעוניינת לקבל את הטיפול הטוב ביותר, עלי ידי כירורגית פלסטית מובילה בתחומה ועם ליווי אישי גם לאחר הניתוח, מומלץ לקרוא אודות ד"ר טלי פרידמן מנתחת מומחית הגדלת חזה, כירורגיה פלסטית ועיצוב הגוף.

ניתוח הגדלת חזה לשיפור המראה וההרגשה

ד"ר טלי פרידמן מנתחת מומחית הגדלת חזה ועצוב הגוףהסיבות לרצות לעבור ניתוח הגדלת חזה הן רבות. החזה הוא קטן מדי, שמוט, מרוקן בעקבות לידות והנקות או גיל כרונולוגי, הוא אינו סימטרי, תחושת הבטחון והדימוי העצמי שואפת לאפס, קושי ביצירת קשרים רומנטיים, מראה אסתטי בלתי מספק ועוד.

סיבה נוספת לשכיחות הגבוהה של ניתוחי הגדלת חזה בכל העולם היא כי מדובר בניתוח פלסטי ואסתטי קל יחסית, על אף מורכבותו, הוא בטוח למדי וללא סיבוכים.

משמעות הדבר היא כי היום קל יותר לשפר את המראה באמצעות ניתוחים אסתטיים ולרכוש מראה חדש, בטחון עצמי מחודש ותחושה כללית נשית ואסתטית.

בחירת מנתח לניתוח הגדלת חזה

יחד עם זאת, ודווקא בגלל הביקוש הרב לניתוחים אלו, מדרך הטבע מתפתחת גם תחרות בין הרופאים המציעים את שירותיהם המקצועיים. הם יכולים לדבר על ליבך במחירים אטרקטיביים במיוחד, בהבטחות לעתיד ורוד וחזה מושלם ועוד מידע שאם לא תבדקי אותו לעומק, את מסתכנת בניתוח שאולי נעשה על ידי כירורג פלסטי אולם לאו דווקא כירורג שיש לו את הנסיון, את ההתמחות בתחום ניתוחי הגדלת חזה ואת המוניטין בתחום זה.

מכאן שלפני שאת בכלל ניגשת לפגישת ייעוץ, חשוב שתדעי מראש עם מי את נפגשת ותעשי את כל הבירורים המקדימים כדי לדעת שכשתחליטי לבצע את הניתוח, את תהיי בידיים הטובות ביותר.

אודות  ד"ר טלי פרידמן מנתחת מומחית הגדלת חזה

ד"ר טלי פרידמן מנתחת מומחית הגדלת חזה, מומחית לכירורגיה פלסטית ועיצוב הגוף ועם נסיון רב ומקיף בתחום ניתוחי הגדלת חזה.

ד"ר פרידמן משמשת כמנהלת המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא, ובעלת נסיון והתמחות בארץ ובעולם. שמה והמוניטין שלה מדברים בעד עצמם בקרב רופאים מהארץ ומרחבי העולם, כמו גם ממנותחות רבות שעברו תחת ידיה ומדווחות על שביעות רצון מלאה מהניתוח.

מתחילים בייעוץ

אחת הסיבות לשביעות רון המטופלות היא הפגישה המקדימה עם ד"ר טלי פרידמן, בה נערך תיאום ציפיות בינן לבין הרופאה. כשהמנותחת מקבלת הסבר מקיף המפרט את כל התהליך, מה עומד להיות וכיצד עומד להיראות החזה המוגדל, הציפיות מסונכרנות עם המציאות ונמנעת עוגמת נפש רבה.

במהלך הפגישה מתבצע גם מדידת החזה, התאמת שתל הסיליקון המתאים למבנה גופך, לרוב בית החזה שלך ועם התחשבות ברצונותייך, יחד עם המלצות מקצועיות הניתנות לא רק על ידי רופאה בכירה אלא גם על ידי אשה, המתחברת ומבינה את מצבך.

ליווי אישי של ד"ר טלי פרידמן

אחרי שתבחרי לבצע את ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר טלי פרידמן מנתחת מומחית הגדלת חזה, את תגלי שלאחר הניתוח תקבלי ממנה את מספר הטלפון שלה, כדי שתוכלי ליצור איתה קשר בכל עת במהלך החלמה, לשאול שאלות שמטרידות אותך ולקבל מענה סבלני ומפורט שיסייע לך להחלים באופן רגוע ונטול  מתחים. וזו דוגמה מצויינת לרופאה מצויינת.

השוואת מחירי הגדלת חזה בין מנתחים

אם את שואלת את עצמך כיצד תקבלי את כל המידע על הניתוח עצמו, על מנתחים נוספים ועל המחירים כדי שתוכלי להשוות ביניהם התשובה היא פשוטה: באמצעות האתר, בחיפוש קל, מהיר וממוקד.

כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטייך ולקבל הצעות מחיר מד"ר טלי פרידמן ומכירורגים פלסטיים אחרים, רק כאלו המובילים בתחומם ושישמחו לקבוע איתך פגישת ייעוץ, כדי שתוכלי לקבל החלטה אחרי בירור מקיף ומעמיק לפני שאת ניגשת לבצע ניתוח הגדלת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]