Home / ד"ר דנה אגוזי / ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

החזה הנשי הוא סמל ליופי, נשיות ואסתטיקה. כשהוא קטן מיד, חווה האשה חוסר בטחון בנשיותה, מבוכה רבה וקושי ביצירת קשרים אינטימיים. הפתרון הוא אסתטי ובאמצעות ניתוח הגדלת חזה.

לפנייך כל המידע על ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי, כירורגית פלסטית ואסתטית מומחית בניתוחי חזה.

ניתוח להגדלת חזה קטן

ניתוח הגדלת חזהלא חשוב מה גילך ובאיזה שלב של חייך את מצויה. הרצון להרגיש טוב עם עצמך קיים בכל גיל ובכל שלב בחיים.

אם ניחנת בחזה קטן, שיכול להיות שהוא אפילו קטן עוד יותר לאחר לידות והנקות, אולי ירידה דרסטית במשקל, ואת חשה שלא בנוח עם מימדיו הקטנים, אין כל סיבה שלא תשפרי את הרגשתך באמצעות ניתוח הגדלת חזה, מה גם שמדובר באחד הניתוחים השכיחים ביותר בעולם ועם מינימום סיכונים.

כשהרפואה הפלסטית והאסתטית מציעה פתרונות ואף דרכים ליישם אותם, זה הזמן להחליט על ביצוע ניתוח. אולם, מאחר ומדובר בהליך כירורגי, עדיין יש צורך לבחור בקפדנות וביסודיות את הרופא, או הרופאה, שיבצעו את הניתוח הזה ויספקו  לך את השקט הנפשי בידיעה שאת מצויה בידיים מקצועיות וטובות.

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי כרוך בהחדרה של שתל סיליקון לתוך השד. שתל זה קובע את נפח השד המנותח, גודלו וצורתו. כל ההחלטות הללו נקבעות לפני הניתוח, בפגישת יעוץ שד"ר דנה אגוזי מייחסת לה חשיבות רבה.

בפגישה נמדד החזה ונבדק מצב העור, מתבצעת מדידה של נתונייך, סקירה של הסטוריה רפואית ובעיקר, הקשבה לך ולרצונותייך וכיצד את מדמיינת את החזה המוגדל שלך. זהו הליך חשוב שעוזר לתאם ציפיות מראש וכדי שלא תרגישי מאוכזבת בתום הניתוח מסיבה זו או אחרת.

בחירת השתל נעשית בהתחשבות לנתונייך הגופניים, כדי שתהיה פרופורציה בין החזה לשאר הגוף ושהוא ייראה טבעי ככל האפשר.

ישנן מספר צורות לשתל, ביניהן שטוח, בינוני, בולט ואנטומי. בחירת הצורה, כמו בחירת נפח השתל נעשית בהתחשבות רצונותייך ובשילוב הייעוץ הרפואי שתקבלי, שחשוב להקשיב לו מאחר ולד"ר אגוזי יש נסיון רב והשאיפה היא להתאים את השתל ככל האפשר לנתונייך הגופניים.

ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי מתבצע על ידי חיתוך קטן באזור הקפל התת שדי. דרכו מוכנס השתל שניתן למקם אותו מתחת לרקמת השד או מתחת לשריר בית החזה. גם מיקום השתל נקבע על ידי ד"ר אגוזי בתיאום מלא איתך טרם הניתוח, זאת בהתאם למבנה גופך.

את האזור החיתוך סוגרים באמצעות תפרים מסיסים שנמסים מאליהם ואין צורך לשוב לאחר הניתוח לשם הוצאתם. מספר שעות לאחר הניתוח תוכלי להשתחרר לביתך.

החלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה

כל תקופת ההחלמה, כחודש ימים, יהיה עלייך ללבוש חזיית ספורט מיוחדת, ללא ברזלים או ריפוד ואשר נרכסת מקדימה. היא תסייע בזירוז ההחלמה וייצוב החזה. במהלך החודש הזה יהיה עלייך להמנע מפעילות גופנית מאומצת. רצוי לקחת חופשת מחלה ל כשבוע ימים ולאחר מכן ניתן לחזור לשגרה, אולם כאמור, ללא פעילות פיזית מאומצת.

את התוצאה הסופית תוכלי לראות בין מספר חודשים לשנה לאחר הניתוח זהו פרק הזמן הדרוש לבצקת ולנפיחות לחלוף, לשד שיתרכך ולקבלת מראה יפה וטבעי.

קבלת מידע נוסף מד"ר אגוזי והשוואת מחירים

מעוניינת לבצע ניתוח הגדלת חזה אצל ד"ר דנה אגוזי? רוצה לקבל עוד פרטים ומידע, כולל הצעת מחיר כדי להיות שלמה עם ההחלטה שלך? בעזרת האתר תוכלי לקבל הצעות מחיר גם מכירורגים פלסטיים נוספים וממרפאות אסתטיקה מובילות בתחומן, כדי שתוכלי לבצע השוואת מחירים וללמוד עוד על הנושא.

כל תהליך החיפוש נחסך לך על ידי שימוש באתר וקבלת כל המידע באופן ממוקד ומורכז.

עלייך רק למלא את פרטייך בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר ולקבל עד מהרה ובחינם הצעות מחיר ומידע נוסף על ניתוח הגדלת חזה.

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

תמונות לפני ואחרי הגדלת חזה

Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]