Home / ד"ר רון עזריה / ד"ר רון עזריה – ניתוח הגדלת חזה

ד"ר רון עזריה – ניתוח הגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

חולמת על חזה גדול יותר שישנה את מראה גופך, הפרופורציות שלו, האסתטיות וישפר את בטחונך העצמי? את יכולה להשיג את כל אלו באמצעו ניתוח הגדלת חזה.

מה שהכי חשוב, לפני הכל, הוא לבחור את הכירורג הפלסטי שיבצע את הניתוח שלך, מאחר והרבה מונח על הכף ועלייך להיות בטוחה במאת האחוזים שבחרת נכון ושהציפיות שלך לחזה אסתטי, יפה ובריא יתגשמו, בזכות בחירה מושכלת ברופא המנתח.

לפנייך כל המידע על ד"ר רון עזריה ניתוח הגדלת חזה, מנתח פלסטי מומחה בניתוחי חזה.

ד"ר רון עזריה ניתוח הגדלת חזה

רון עזריה ניתוח הגדלת חזה - מרפאת DRנשים רבות בעלות חזה קטן אינן מרוצות ממנו ואינן שלמות עם מראהו. למרבה המזל מה שלא העניק הטבע מעניקה הרפואה הפלסטית אסתטית ואכן, מדובר על אחד הניתוחים המבוקשים ביותר בעולם כולו. ככזה, הוא נחשב לניתוח בטח למדי שתוצאותיו משביעות רצון.

אם נמאס לך מחזיות פוש אפ ואת רוצה פתרון קבוע ויפה לבעיית החזה הקטן שלך, את יכולה בהחלט לבחור בניתוח הגדלת חזה. חשוב רק להבין שלא מדובר בפתרון קסם לשלל הבעיות, אולם הוא בהחלט משפר את מצב הרוח ומסייע בשיפור הדימוי העצמי.

הגיל המינימלי לביצוע הניתוח הוא כשמונה עשרה שנה. במקרים מיוחדים ניתן לבצעו גם בגיל שש עשרה ולפי שיקול דעתו של הרופא.

במהלך ניתוח הגדלת חזה מוגדל נפח השד על ידי שתלים, ולעתים בטכניקות אחרות, למשל הזרקת שומן עצמי לחזה. הניתוח מתאים לנשים שהחזה שלהן לא התפתח לכדי חזה נשי ומלא, נשים אחרי לידות שרוצות להשיב לחזה את המראה המקורי שלו ונשים בעלות חזה נפול ומרוקן, שזהו מצב שייתכן שיצריך שילוב של שני ניתוחים, הכוללים הגדלת חזה ואף הרמת חזה.

ד"ר רון עזריה ניתוח הגדלת חזה – לפני הניתוח

הצעד הראשון לאחר שהחלטת לבצע ניתוח הגדלת חזה הוא להפגש עם הכירורג הפלסטי, ד"ר עזריה. לפגישה הזו יש משמעות רבה, במישור המקצועי, בהחלטה על גודל החזה המבוקש, בבדיקות המקדימות הנדרשות ובעיקר כדי לתאם ציפיות ולהגיע להבנה הדדית, בינך לבין הרופא בנוגע לתהליך ולתוצאות.

ד"ר רון עזריה מיחס חשיבות רבה למפגש הזה, שאחריו ניתן יהיה לקבוע את תוכנית הניתוח המדויקת בהתאם לממצאים. במהלך הפגישה תתקיים בדיקה של השד, יוסבר לך על הליך הניתוח וכיצד עלייך להתכונן אליו, מה הסיכונים הכרוכים בו והאם יש צורך בשילוב ניתוח הרמת חזה בנוסף להגדלת החזה.

כמו כן תקבעו בהתייעצות משותפת את גודל השתל, נפחו וצורתו בהתאם לנתונייך הגופניים והיכן יהיה החתך שדרכו יוחדר השתל. את תתבקשי לבצע מספר בדיקות, ביניהן בדיקת כירורג שד, ממוגרפיה, לב, א.ק.ג ובדיקות דם.

הליך הניתוח אצל ד"ר עזריה

ניתוח הגדלת חזה מתבצע בהרדמה מלאה ואורך בין שעה לשעה וחצי. במהלך הניתוח יבצע ד"ר עזריה חתך במקום שנקבע מראש, יפריד בין הרקמות ויצור מעין כיס שלתוכו יוכנס השתל. בתום הניתוח ייתפור המנתח את האזור ויחבוש אותו או בחגורת לחץ או בחזיית ספורט שמטרתה לספק תמיכה ולסייע בהליך ההחלמה, תוך כדי קיבוע השתל למקומו.

ניתוח הגדלת חזה בימינו נחשב לניתוח קל, שכיח ומחיריו סבירים. יחד עם זאת, חשוב לבדוק מחירים של כמה כירורגיים פלסטיים כדי לבדוק פערים ולהבין ממה הם נובעים.

הצעת מחיר מד"ר עזריה ו/או מכירורגים נוספים

כדי שלא תתחילי עכשיו להתרוצץ ברשת ולנסות לדלות פרטים, מידע ומחירים, בתהליך ארוך ומסורבל, תוכלי לקצר תהליכים ולקבל את כל המידע דרך אתר זה באופן מסודר, כולל הצעות מחיר של ד"ר רון עזריה ומנתחים נוספים.

את רק צריכה למלא את פרטייך בטופס שבאתר ולקבל את כל הפרטים שיסייעו לך בהחלטה אצל מי תבצעי ניתוח הגדלת חזה

השאירי פרטים או טלפני טלפון 054-8140556 054-8140556

ד"ר רון עזריה מדבר על ניתוח הגדלת חזה


Check Also

ד"ר שלמה ברודובסקי – ניתוח הגדלת חזה

דוגמה טובה למנתח בעל שם שהתוצאות של הניתוחים שלו מדברות בעד עצמן, הוא ד"ר שלמה ברודובסקי, מומחה לניתוחי הגדלת חזה...[קראי עוד...]